Červen 2012

Vincent Carlsen

29. června 2012 v 19:09
Jméno: Vincent Carlsen
Datum narození: 16. 9. 1989

Povolání: Laborant hjortdarské nemocnice, překlad sci-fi a fantasy publikací

Vzhled: Široká ramena, úzký krk, vyzáblý obličej - to je Vincent na první pohled. Mladík vysoký 181cm, 182cm s načechranými tmavě hnědými delšími vlasy obvykle hozenými na stranu. Sem tam mu přes husté obočí padají do hnědo-zelených očí Nos má trochu výraznější, zakončený do mírně zvednuté špičky. Od nosu se při úsměvu táhnou vrásky kolem koutků jeho širokých úst. Dobrý pozorovatel si může všimnout jeho nevelkého předkusu. I nedobrému pozorovateli rozhodně neuniknou vystouplé lícní kosti a čárka na bradě. Obléká se všelijak. Nepohrdne trikem ani košilí. Trika kupuje obvykle barevná s nevýraznými motivy; často se jedná o jednoduché kresbičky. Košile mají většinou nějaký decentní vzor. Mikyny či svetr si bere jen v domácím prostředí. To už si na sebe raději natáhne nějakou bundu. A na zimu je vybaven kabátem. Šátky a šály nosí kdejaké a často. A když udeří opravdu velké mrazy sáhne i po nějaké jednoduché čepici. Boty nosí pevné a jednoduché. Čas od času se po městě proběhne v bílém plášti. Ve vůni jeho kolínské se ozývá také odér chlóru či něčeho jiného, laboratorního.

Iver Poulsen

28. června 2012 v 14:21
Jméno: Iver Poulsen
Datum narození: 14. 2. 1985

Povolání: Vystudoval farmacii, v současné době tedy pracuje jako lékárník.

Vzhled: Iver se řadí mezi průměr, nijak z davu nevyčnívá a nedá se říci, že by mu to vadilo. Výškou dosahuje necelých sto osmdesáti centimetrů, postavu úplně vypracovanou nemá, zanedbanou však také ne. Iver je spíše světlejší typ (na rozdíl od sestry se podobá na svého otce), světle hnědé vlasy se mu vlní, proto nejraději nosí krátký sestřih. Světlé vousy má kultivovaně zastřihnuté. Úzké rty má téměř neustále roztažené do úsměvu, alespoň tedy ve společnosti. Po okolí se rozhlíží modrýma, téměř až šedýma očima. V oblečení příliš vybíravý není, většinou si vezme to, co mu padne pod ruku a co se hodí do současného počasí, přesto by se jeho "styl" dal nazvat jakousi nedbalou elegancí. Co se šperků a ozdob týče, zdobí ho snad jedině pánský jednoduchý stříbrný náramek.

Lovisa Lykke Joriksen

28. června 2012 v 10:40
Jméno: Lovisa Lykke Joriksen
Datum narození: 16. 3. 1991

Povolání: Studuje fotografii. Přivydělává si v kině jako uvaděčka. Vede většinu přednášek v místním filmovém klubu.

Vzhled: Lovisa vyrostla do úctyhodných 174 centimetrů. Na svou výšku má však až podivně úzká ramena. Ženské křivky nezapře, ačkoliv není kdovíjak nápaditě vyvinutá. Pleť má velmi bledou a bez pih; ty se v malém počtu objeví pouze na slunci. Obličej má na dívku možná trochu ostřejší rysy, tento dojem budí převážně vystouplé lícní kosti, na které často nanáší nenápadnou tvářenku. Jinak make-up nepoužívá, pouze pudr. Přes horní víčka svých ledově zelenomodrých očí se táhnou černé linky. Své rty přetírá rtěnkou velmi zřídka, volí mezi dvěma rudými odstíny. Na vlasech si zakládá, to jde vidět už od pohledu. Ačkoliv si je zcela jistě barví na červeno, jsou hebké a voní po jasmínu. Jsou rovné a dosahují ji někam k lopatkám. přední část má střihlou do ofiny hozenou na stranu. Obléká se jednoduše. Často na ni uvidíte různé svetry. Do jejího šatníku patří svetry černé, šedé, barevné, vzorované, na knoflíky i přes hlavu, s kapucemi, s límci, obtahující její figury i svetr znatelné větší velikosti. Ty nosí nejčastěji. Takové svetry, které si stáhne až do poloviny stehen a pod ně nosí už jen punčocháče. Doplňuji to brožemi, náhrdelníky, náušnicemi, náramky, prsteny, či jen nalakovanými nehty. Ale ne vším najednou. A když je doopravdy zima, vezme si i jedno z jejích mnoha čepic. Umělecký duch z ní jen sálá, stane se málokdy, že by byla kýčovitá.

Sofie Mikkelsen

27. června 2012 v 11:20
Jméno: Sofie Mikkelsen
Datum narození: 1. 7. 1993

Povolání: Sofie má vystudovanou hjortdarskou střední a ač se původně zaříkala, že k dalšímu studiu už ji nikdo nedonutí, nakonec si dala říct a absolvovala alespoň kurz floristiky. To ale zatím jako svoje živobytí neprovozuje, momentálně většinou brigádničí kde se dá a snaží se šetřit si na vlastní květinářský podnik. Po menší přestávce v podobě těhotenství se také znovu začala věnovat fotomodelingu, v kterém se pohybuje už od svých sedmnácti let.

Vzhled:
Sofie zcela jistě nepatří mezi typické obyvatele Dánska, potažmo severských států. Vzhled podědila po matce, která je rodilá Italka, a její pleť má tudíž o něco snědší odstín, než je u Dánů obvyklé. Ačkoliv v zimě byste rozdíl nepoznali. Výškou dosahuje spíše průměrných sto sedmdesáti centimetrů, postavu má ale štíhlou. Jak díky genům, tak i díky tomu, že si ráda chodí po večerech zaběhat, sportu se zkrátka nebojí. Na první pohled ale zaujme svými vlasy dosahujícími délky těsně pod ramena, které jsou zářivě červené, sem tam je vidět nějaký ten černý pramínek. Věčně si stěžuje na šikmo střihnutou, trochu delší ofinu, ale nikdy si ji nenechá dorůst, pokaždé si ji nechá sestříhat znovu. Většinou si nechává vlasy rozpuštěné, ono s nimi taky toho moc dělat nejde, jelikož je má opravdu husté a pevné, jen jednou za čas si je sepne do rošťáckého culíku. V obličeji je poměrně sympatická, oči jsou temně čokoládové barvy a ráda si je zvýrazňuje řasenkou a očními linkami. V drobném nosu má nastřelenou malou pecku. Rty si většinou krášlí pouze leskem, rtěnku si nanáší leda tak při zvláštních příležitostech, přičemž horní ret je o malinko užší než ten spodní. Při úsměvu se jí tvoří roztomilé dolíčky. Šperky nenosí, jedinými výjimkami jsou již zmiňovaný piercing v nose a jednoduché kamínkové náušnice. Co se týče oblečení, má ráda barvičky a málokdy je na ní vidět nějaký "nudný" outfit. Ačkoliv i těm se samozřejmě nevyhne. Jejími nejoblíbenějšími kousky oblečení jsou ty, které jsou laděné do sytě červené či zelené, ráda má ale i tyrkysovou nebo žlutou. V těch nejbláznivějších dnech je schopna si na sebe navléct i neonové barvičky. Naprosto nemá ráda boty na podpatku, a proto jdou na ní nejčastěji vidět obyčejné tenisky či conversky, kterých vlastní celou barevnou škálu.

Povaha: I povahou se Sofie povedla po mamince. Což asi není zrovna výhra. Stejně jako ona je dosti horkokrevná, tvrdohlavá a stojí si za svým. Na druhou stranu ale dovede vášnivě a hluboce milovat a jen těžko se vzdává toho, co má ráda. V dětství mívala diktátorské sklony, na co si dupla, to musela mít. Je ráda škodolibá a sarkastická, v kruhu svých přátel ale nemá problém udělat si srandu sama ze sebe. Ráda se směje, proto často vyhledává různé zábavy. Vůči neznámým lidem je dosti přátelská, nemá problémy dát se do řeči s naprosto cizím člověkem. Ostatně co se týče řeči, občas je velice těžké ji umlčet, po většinu času by nejradši jen mluvila a mluvila. Není radno se s ní pohádat, v tom případě se jí to drží hodně dlouho a to i tehdy, když je vina na její straně. Někdy bývá dosti nerozhodná, nemá ráda těžká rozhodnutí, a jakmile stojí před rozcestím, nejradši by to otočila nazpět, nebo si zvolila třetí možnost.

Historie:
Jak už bylo řečeno výše, matka Elena pochází z Itálie. Do Dánska se dostala díky výměnnému pobytu na vysoké škole a poměrně zajímavou shodou náhod se seznámila se svým spolužákem Jacobem Poulsenem, do kterého se posléze i zamilovala. Nevyprchalo to, jak by někdo čekal, spíše naopak. Došlo to tak daleko, že po skončení studií se za ním přestěhovala a po pár měsíce se ocitla ruka v rukávě. Otec Sofie zdědil po rodičích dům v Hjortdåru, a proto se tu společně s manželkou usadil. Jako první přišel na svět Sofiin bratr, Iver, a až po pár letech spatřila světlo světa sama Sofie. Na rozdíl od svého bratra byla už od útlého věku pěkné kvítko, a tak není divu, že si její otec oblíbil spíše slušnějšího Ivera. Kvůli tomu, že byla otcem odstrkována do ústraní, vznikaly doma mezi rodiče někdy i dosti ošklivé hádky. A samozřejmě nejen kvůli tomu. Její matka je dosti prudérní žena a stejně tak i otec. A když se dva takoví dají dohromady, skoro vždy to skončí katastrofou. Není proto divu, že jakmile Sofie dospěla do puberty, útěky z domova byly na denním pořádku - než aby poslouchala řinčení talířů a navztekané hlasy, to radši zamířila za kamarády, s kterými si vždy zábavu našla. Jak už bylo zmíněno, s otcem si Sofie nikdy příliš nerozuměla, často se s ním hádala - a stále ještě hádá - častokrát otec nejde pro ránu daleko. Sofie pro něj byla zkrátka zklamáním, na rozdíl od svého bratra nevynikala skoro v ničem, leda tak v umění co nejrychleji vypít lahev vína. Školou procházela jen tak tak a dvakrát či třikrát se dokonce stalo, že byla domu přivezena policií. Otci se také nelíbilo, jakou si našla brigádu. V sedmnácti se díky konkurzu dostala k fotomodelingu, což její otec nebere zrovna… seriózně. A kdyby věděl, co začala fotit po osmnáctce, asi by ji rovnou vyrazil z domu. Ke konci střední se však Sofie trošku, ale opravdu trošku zklidnila, možná za to mohl i fakt, že většina jejích doposavadních přátel se rozprchla do světa a ona zůstává nadále v Hjortdåru. Nicméně - hádkám s otcem to stejně nezabránilo. Střední školu dokončila s odřenýma ušima, a i když ji rodiče strkali ke studiu na univerzitě, nedala se, učení pro ni zkrátka není. Ale nakonec se přeci jen vrátila ke studiu, alespoň částečně. Rozhodla se totiž absolvovat roční kurz floristiky, čili něčeho, co ji opravdu baví, a čemu by se ráda věnovala i v budoucnu. Třeba to s ní nakonec nebude tak zlé, jak mohlo díky několika bouřlivým rokům zdát.
Herní historie:Herní historie: Při studiu floristiky prožívala eskapády své první opravdové lásky. S Markem se střídavě milovala a rozcházela, až by člověk řekl, že natolikrát slepovaný vztah nemá šanci vydržet. Po jednom z těch rádoby definitivních rozchodů se poznala s Thorfinnem, ulízaným pitomcem. Nebo to si alespoň zezačátku myslela. Pak se s ním totiž setkala podruhé i potřetí a nakonec na něj názor zcela změnila. Ani to jí ovšem nezabránilo, aby se posléze nevrátila k Markovi, ke kterému se nakonec postupem času - po milionu dalších hádek - i nastěhovala. Problém ovšem byl, že se stále vídala s Thorfinnem a ačkoliv se stále (skoro) drželi v mezích pouhého přátelství, oba je to k sobě táhlo víc a víc. To však skončilo (nebo si to alespoň oba mysleli) jako mávnutím kouzelného proutku, když Sofie zjistila, že čeká Markovo dítě. Zprvu ani nechtěla slyšet o tom, že by si to snad nechala, ale nakonec se podvolila, protože Marka stále milovala a tohle jí stálo za to, aby ho viděla šťastného. I když po pár týdnech vyšlo najevo, že to není jedno dítě, ale rovnou dvě. Ačkoliv se ale nakonec naučila děti mít ráda a posléze i milovat, ze začátku to pro ni vůbec lehké nebylo a nakonec z toho začala v duchu obviňovat Marka. A tak než aby si to s ním vyříkala a pokusili se to nějak společně vyřešit, i když si to nehodlala přiznat, její láska pro něj pomalu uvadala a přesouvala se jinam. K někomu jinému. A nebylo náhodou, že tím někým byl Thorfinn. Snažila se to potlačit, doufala, že se to všechno s Markem zase spraví, avšak po jednom poklesku v podobě polibku v nákupním centru se konec jejího prvního trvalého vztahu začal blížit mílovými kroky. Ačkoliv se snažila Marka přesvědčit, že to nic neznamenalo, ačkoliv se mu všelijak snažila dokázat svou lásku k němu i jejich dětem, k ničemu to nevedlo a ona se poté z jejich rozchodu zhroutila. Díky tomuhle vypětí - a díky předchozím komplikacím - se dvojčata narodila s měsíčním předstihem, ale jinak byla naštěstí v pořádku. V nemocnici si všichni chvíli pobyli, ale po propuštění začala Sofie věřit, že se její život pomalu zase obrací k lepšímu. Hlavně díky Thorfinnovi, který se jí rozhodl dát šanci, ačkoliv mu předtím ublížila, když veškeré připomínky jejich doposavadního vztahu vyhodila do koše ve snaze zachránit si vztah. Štěstí jí ovšem opět trochu zkalil Mark, který požadoval dvojčata do své péče a soud nakonec rozhodl v jeho prospěch. Nakonec se ale její bývalý snoubenec ukázal být rozumným a dohodl se se Sofií na střídavé péči. Po několika měsících se také přestěhovala k Thorfinnovi a teď už jí jen nezbývá doufat, že se jí podaří už nic nepokazit a navzdory předchozím pokleskům se jí konečně povede vést spokojený a hlavně šťastný život. Jestli to tak dopadne, to ukáže jedině čas.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Agathe Barbara Nordicskønhed

26. června 2012 v 11:21
Jméno: Agathe Barbara Nordicskønhed
Datum narození: 25. 12. 1987

Povolání: Moderátorka (občasná reportérka) štátnych dánskych televíznych novín, natáča aj reklamy, vystupuje aj v mestskom divadle.

Vzhled: Prvé, čo si určite všimnete na tejto mladej kráske, sú jej oči. Áno, oči. Sú zaujímavé. Nemajú tak celkom modrú, iba takú jemne modrastú farbu. Tieto oči si získali mnoho mužov, no ani jeden sa nedostal do jej blízkosti. Jej oči prezrádzajú jej náladu, takže sa podľa nich riaďte. Barbara má pekné, plavé vlasy, ktoré sú neuveriteľne jemné a citlivé. Vždy ju uvidíte v módnych oblečeniach, ktoré už dostáva prakticky zdarma, keďže natáča všakovaké reklamy, prešla i do filmu a nejako sa jej zachcelo po modelingu. Barbara nemá nejaké tetovanie, ani jazvy. Je jemne opálená, vďačí za to tomu, že predchádzajúce roky bola na teplejšom slnku Fidži, odkiaľ sa vrátila iba pred týždňom. Barbara má malé znamienko, v tvare pravej polky srdca na chrbte. Keď si sadla vedľa svojej dvojičky, vyzeralo to ako jedno celé, pretože ona mala ľavú polku srdca. Jediný znak, ktorý uvidí iba jej priateľ, ktorého nemá. Barbara rada chodí v hnedých šatách, hnedá je jej obľúbená farba. Nemá rada lodičky, dáva si ich iba vtedy, keď je nejaká oslava.

Victoria Desiré Larsen

24. června 2012 v 10:30
Jméno: Victoria Desiré Larsen
Datum narození: 13. 11. 1986

Povolání: Vicky je poměrně dost aktivní a podnikavá žena. Svou aktivitu a zájem zaměřuje hned do několika činností které jí zkrátka naplňují a baví. Na jedné straně je to talentovaná herečka, která se proslavila hlavně v Americe než v otcově rodném Dánsku, kde si teprve až nyní našla po několika letech večírků, rozhovorů a natáčení svůj domov, útočiště a hlavně vytoužený klid a pohodu od všemožných slídilů a fanoušků. Na straně druhé se pak jako milovnice jídla a vaření zajímá o gastronomii, uvažujíc tak o založení své vlastní restaurace. Což je prozatím jen ve fázi jejího snu.

Vzhled: Vicky je 175 cm vysoká mladá žena, námahou a pohybem udržované štíhlé a bez pochyb pružné postavy. Skoro jako každá žena má totiž sklony k tloustnutí. Ženské křivky jí určitě také nechybí, ale svým obvyklím oděvem je spíše skrývá. Ve volném čase se drží praktického a volného stylu, a nebojí se ani výraznějších barev, nikdy to však s nimi nepřehání. Rozhodně se ale nevyhýbá sukním či šatům které se na ní také čas od času objeví. Mladistvou dívčí tvář tvoří převážně jemně řezané rysy, které jsou ještě podtrženy jemnou lehce opálenou pletí, posetá množstvím drobných pih. Má velké oči mandlovitého tvaru, uhrančivé svou sytě modrou barvou. Ty rámují dlouhé a husté řasy, a nad nimi své místo zaujímá linka klenutého rezavého obočí. Vcelku obyčejný normální nos a plné narůžovělé rty už jen dokreslují její oválný obličej. Úzká ramena obvykle zakrývají bujné baldachýny ohnivých vlasů, pokud je zrovna nezkrotí do nějakého toho účesu. Tohle vzevření řadí Vicky mezi ženy, které se nemusí moc líčit aby vypadaly trochu k světu. Ale i tak jde na první pohled vidět že o sebe ráda pečuje, ať už to jsou vonné olejíčky nebo drahá kosmetika. Tajemství parfémů a vůní jí nebylo utajeno, a není výjimkou když se z ní line prchavá vůně levandule, a nebo když se věnuje svému oblíbenému vaření tak i nejrůznější směsi koření či bylinek.

William Shan

20. června 2012 v 22:34
Jméno: William Shan
Datum narození: 5. listopadu 1979

Povolání: William je profesionálním vojákem Spojených států amerických. Právě teď se léčí ze zranění, ke kterému přišel, když byl postřelen před měsícem a půl do ramene a hrudi. On sám doufá, že se zde vyléčí, odpočine a bude se moci vrátit do armády, kdo ale ví, jestli mu to vůbec jeho zdraví dovolí.

Vzhled: William je vysoký sto osmdesát devět centimetrů, sám o sobě je mohutný. Má široká ramena, silné paže. Od své puberty posiluje, ještě víc začal s cvičením, posilováním a celkovou fyzickou námahou, když se stal profesionálním vojákem. Jeho postava je vypracovaná, ač se zdá někdy mohutný, skoro až tlustý, rozhodně to tak není. Tělo mu zdobí několik tetování, na paži má datum narození své mladší sestry, na pravé lopatce portrét své čtyřleté dcery. Na pravém rameni má menší jizvu, která zůstala po kulce, stejně tak jako další malá jizvička, kterou má na pravé straně hrudi, mezi druhým a třetím žebrem. Je silně věřící, proto mu na krku stále visí řetízek se zlatým křížkem. Je ho tvář je kulatá s mírně vystouplou bradu. Rád nosí mírné strniště, rty má symetrické. Oči pomněnkově modré, až jeho samotného zaráží, po kom tak hezky modré oči zdědil. Vlasy nosí různě, hřeben mu moc neříká, vždy vlasy nechá růst, a když si ze dne na den umane, že se ostříhá, tak mu nikdo nezabrání. Právě proto nosí někdy vlasy delší, ale i úplně krátké, anebo takový ten klasický pánský sestřih. William je elegán, byl k tomu vychován, a tak se oblíká poměrně draze, můžete ho vidět i v pánském obleku, ač mu je opravdu příjemnější volné oblečení - džíny, triko. V čem se ale cítí úplně nejlépe, jsou samozřejmě maskáče a tmavě zelené tričko. Vojenské vzory mu zkrátka přirostli k srdci, přeci jen už je asi za těch třináct let poznamenán.

Asger Carlsen

13. června 2012 v 20:10
Jméno: Asger "Gery" Carlsen
Datum narození: 1.7. 1987

Povolání: Ačkoliv to nikdy nebylo jeho cílem, Gery se stal profesorem historie a dánštiny na zdejší střední škole. Odkudsi ze svého nitra mobilizoval všechnu autoritu a přísnost, kterou má, takže mu krocení pubertálních studentů nedělá příliš velké potíže. Přesto to však není jeho vysněná práce, vždycky toužil být vědec a cestovat po celém světě, studium na univerzitě mu však nevyšlo, a tak se rozhodl jít jinou cestou.

Vzhled: Gery je vyšší štíhlé postavy, měří přes 180 centimetrů. Nějaké ty svaly mu nechybí, ale rozhodně to není žádný kulturista a nepůsobí jako hromotluk. Jeho vlasy mají uhlově černou barvu, avšak pokud v nich budete pátrat, možná sem tam narazíte na nějaký ten světlejší, hnědý pramínek. Gery si je nechává pár centimetrů dlouhé a už tehdy jeho vlasy získávají tendenci mírně se vlnit. Na účesy si nijak nepotrpí, tudíž ho lze nejčastěji zahlédnout s vrabčím hnízdem na hlavě, které k němu prostě patří. Pod rovným tmavým obočím se ukrývají dvě velké zvědavé, neustále jiskřící oči, které mají barvu mechu, jakousi žlutozelenou, a jsou lemovány výraznými řasami. Jeho nos není ani velký, ani malý, a ústa má tak akorát. V úsměvu často odhaluje bílá zubiska, přičemž si lze povšimnout, že špičáky trošku přesahují ostatní zuby. Tváře si nechává porůstat několikadenním strništěm, které je stejně tmavé, jako jeho vlasy.
Na módě si Gery příliš nepotrpí, nosí zkrátka to, co je mu nejvíc pohodlné. Většinou to jsou volné plátěné kalhoty neutrálních barev a košile, různě barevné, včetně pruhovaných či kostkovaných. Někdy si však na sebe vezme i džínsy a obyčejné tričko. Pokud učí, nosí kalhoty podobné společenským, leč společenské nejsou, a volnou bílou košili, často s vyhrnutými rukávy. Na nohy si nejčastěji bere obyčejné plátěné tenisky. V zimě nosí černý kabát, který mu sahá zhruba ke kolenům, a barevnou pletenou šálu. Tenisky v mrazech mění za kožené boty. Doplňky u Asgera ztvárňuje železný plíšek s jakýmsi symbolem zavěšený na proužku kůže, který nosí kolem krku a tetování. To má na vnitřní straně pravého zápěstí. Znázorňuje další symbol, zřejmě hieroglyf. Jeho levý prsteníček zdobí snubní prstýnek, který všem dává jasně najevo, že tenhle fešák už není k mání.

Amberline Larssendóttir

13. června 2012 v 17:42
Jméno: Amberline Larssendóttir
Datum narození: 10.6. 1991

Povolání: Působí jako barmanka v hjortdarské hospodě, kde může být viděla, kterak koketuje s muži u baru bez ohledu na to, zda jsou tam sami, nebo si přivedli společnici. Jak je vidět, nebere si s nikým ani ničím servítky.

Vzhled: Fyzickou krásu zřejmě zdědila po své matce modelce. Měří asi sto osmdesát pět centimetrů a vzhledem k tomu, jak ráda nosí podpatky, bývá ještě vyšší. Váží adekvátně ke své výšce, asi šedesát kilogramů. Oválný obličej lemují po lopatky dlouhé plavé vlasy sestříhané do půlkruhu. Za pravým uchem má tmavě růžový melír. Dvě velké modré oči rámuje černou řasenkou a tužkou na oči; to vnitřně i z vnějšku. Celý obličej je bez pih a znamínek, ovšem často se skrývá pod vrstvou make-upu. Nos má velice rovný a kořen velice štíhlý. Rty má drobné, ale zato plné. Úzká ramena a vyvinutý hrudník, za který se rozhodně stydět nemusí. Ploché bříško a dlouhé nohy podtrhují dívčí postavu. Její styl oblečení se snad ani stylem nazývati nedá. V pracovní době se obléká velice spoře, neboť si je vědoma svých předností, které ráda vystavuje na obdiv. Mimo pracovní dobu se její oděv o moc neliší, jen toho má na sobě o něco víc.

Anika Heter

13. června 2012 v 15:46
Jméno: Anika Heter [ijeter]
Datum narození: 12.4. 1990

Povolání: Anika je začínající veterinářka. Vypomáhá na zdejší vyhlášené veterinární klinice, a jelikož je doktor, který to tam má pod palcem, rodinný přítel Heterů, Anika s ním někdy vyjíždí i do terénu. Její známí o ní tvrdí, že má talent, a na to je Anika patřičně hrdá. Než však bude moci vést vlastní veterinární kliniku a stát se právoplatnou veterinářkou, musí nejprve dostudovat. Každopádně jejím velkým snem je léčit zvířata a rozhodně se tomu v budoucnu bude věnovat.

Vzhled: Slečna Heterová je průměrně vysoká štíhlá dívka, která měří kolem 170 centimetrů. Příroda ji obdařila jen průměrnými ženskými ctnostmi, které ale Anika umí skvěle zvýrazňovat. Není žádná sexbomba, za kterou by se otáčel každý muž, ale rozhodně není šedá myška skrčená v koutě. Naopak - snaží se být na očích a přitahovat na sebe pozornost. To se jí daří buď díky nejrůznějším rozčepýřeným účesům, nebo netradičnímu stylu oblékání. V obličeji je Anika nadprůměrně hezká a vypadá velmi mile a sympaticky. Pod upraveným obočím se nachází zelenomodré oči, které si nejčastěji zvýrazňuje linkami a řasenkou a občas i vhodnými stíny. Její malý nos je obklopený pihami a rty jsou nevýrazné, ale ukázkově tvarované. S trochou nadsázky by se dalo říct, že přímo lákají k polibku. Jestliže se usměje, odhalí v úsměvu rovné, bělostné zuby. Vlasy má Anika čokoládově hnědé a sestříhané - téměř každý pramen je jinak dlouhý. To jí umožňuje tvarovat vlasy do nejrůznějších rozcuchů a netradičních účesů, které jí nejvíce sluší. Občas si je ale nechá jen tak volně rozpuštěné, nebo sepnuté do culíku.
Oblékání je samotná kapitola Aničina života. Nosí takové oblečení, které je pohodlné, ale zároveň takové, které nepůsobí obyčejně. Často proto kombinuje starší kousky svého šatníku s novějšími, barevné s nebarevnými, a tak podobně. Zkrátka si s módou laškovně pohrává. Někdy navozuje vzhled fajn dospělé slečny, jindy vzhled nezbedného dítěte. Záleží na náladě. Každopádně téměř každý den má na sobě něco jiného. Není pochyb o tom, že je její šatní skříň skutečně veliká, stejně jako její botník. V něm bychom ale nejčastěji našli tenisky, protože podpatky Anika přímo nesnáší.