Amberline Larssendóttir

13. června 2012 v 17:42
Jméno: Amberline Larssendóttir
Datum narození: 10.6. 1991

Povolání: Působí jako barmanka v hjortdarské hospodě, kde může být viděla, kterak koketuje s muži u baru bez ohledu na to, zda jsou tam sami, nebo si přivedli společnici. Jak je vidět, nebere si s nikým ani ničím servítky.

Vzhled: Fyzickou krásu zřejmě zdědila po své matce modelce. Měří asi sto osmdesát pět centimetrů a vzhledem k tomu, jak ráda nosí podpatky, bývá ještě vyšší. Váží adekvátně ke své výšce, asi šedesát kilogramů. Oválný obličej lemují po lopatky dlouhé plavé vlasy sestříhané do půlkruhu. Za pravým uchem má tmavě růžový melír. Dvě velké modré oči rámuje černou řasenkou a tužkou na oči; to vnitřně i z vnějšku. Celý obličej je bez pih a znamínek, ovšem často se skrývá pod vrstvou make-upu. Nos má velice rovný a kořen velice štíhlý. Rty má drobné, ale zato plné. Úzká ramena a vyvinutý hrudník, za který se rozhodně stydět nemusí. Ploché bříško a dlouhé nohy podtrhují dívčí postavu. Její styl oblečení se snad ani stylem nazývati nedá. V pracovní době se obléká velice spoře, neboť si je vědoma svých předností, které ráda vystavuje na obdiv. Mimo pracovní dobu se její oděv o moc neliší, jen toho má na sobě o něco víc.


Povaha: Amberline je výbušná, to především, když nemá, co chce. Velice často se stává, jak rychle mění své nálady dle rozmaru. V mužské společnosti se cítí jako ryba ve vodě, hýří vtipem, působí klidně a vyrovnaně.

Historie: O otce Larsse, jak příjmení napovídá, přišla v raném věku a doopravdy mnoho vzpomínek si na něho neuchovala. Právě o to více přilnula ke své matce Mirandě, se kterou má spíše přátelský vztah. O peníze v jejich domácnosti nikdy nebyla nouze a jelikož Amberline byla hýčkaný jedináček, měla co jen chtěla. V předškolním věku se vystřídala v péči několika chův, které ale svým chováním a rozmary vyštvala. Miranda byla velice zaměstnaná a krásná žena, neboť pracovala v módním průmyslu jako modelka a tak mnoho času v Hjortdaru nepobyla. Ve věku školní docházky se z města odstěhovali a dům pronajímali. K vzdělávacímu procesu nastoupila v americkém městě New Yorku, odkud to, podle Mirandy, bylo "všude blízko." Léta plynula, Amberline stárla a její matka rovněž. Na Mirandě se nálepka času odrazila více, než na patnáctileté Amber. Nabídek k focení bylo čím dál méně, až došlo k dalšího stěhování. Tentokrát zakotvili v San Franciscu, kde byla Miranda zaměstnaná jako manažerka lifestylového týdeníku. Amberline nastoupila na státní univerzitu, kde odstartovala svou součastnou pověst. Díky přirozené inteligenci bez obtíží prospívala. Na školních večírcích byla čestným hostem, posléze i vyhlášenou školní štětkou. Nejevila známky, že by se jí s touhle pověstí žilo špatně. Školu dokončila s horším průměrem. Náhle nastala veliká rána. Jednoho dne, 7. července, se Miranda vracela z pracovní schůzky v Moskvě, když její soukromé letadlo špatně dosedlo při přistávání a následně vzplanulo. Amberline tak přišla o jediného člověka, kterému důvěřovala. Ve státech jakoby neměla stání, což vygradovalo návratem do rodného Hjortdaru. Rodný dům přestala pronajímat na prodala ho. Nyní pracuje jako barmanka a obývá menší byt nad hospodou, kde často uspokojuje onu neutišenou touhu po mužské společnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama