Anika Heter

13. června 2012 v 15:46
Jméno: Anika Heter [ijeter]
Datum narození: 12.4. 1990

Povolání: Anika je začínající veterinářka. Vypomáhá na zdejší vyhlášené veterinární klinice, a jelikož je doktor, který to tam má pod palcem, rodinný přítel Heterů, Anika s ním někdy vyjíždí i do terénu. Její známí o ní tvrdí, že má talent, a na to je Anika patřičně hrdá. Než však bude moci vést vlastní veterinární kliniku a stát se právoplatnou veterinářkou, musí nejprve dostudovat. Každopádně jejím velkým snem je léčit zvířata a rozhodně se tomu v budoucnu bude věnovat.

Vzhled: Slečna Heterová je průměrně vysoká štíhlá dívka, která měří kolem 170 centimetrů. Příroda ji obdařila jen průměrnými ženskými ctnostmi, které ale Anika umí skvěle zvýrazňovat. Není žádná sexbomba, za kterou by se otáčel každý muž, ale rozhodně není šedá myška skrčená v koutě. Naopak - snaží se být na očích a přitahovat na sebe pozornost. To se jí daří buď díky nejrůznějším rozčepýřeným účesům, nebo netradičnímu stylu oblékání. V obličeji je Anika nadprůměrně hezká a vypadá velmi mile a sympaticky. Pod upraveným obočím se nachází zelenomodré oči, které si nejčastěji zvýrazňuje linkami a řasenkou a občas i vhodnými stíny. Její malý nos je obklopený pihami a rty jsou nevýrazné, ale ukázkově tvarované. S trochou nadsázky by se dalo říct, že přímo lákají k polibku. Jestliže se usměje, odhalí v úsměvu rovné, bělostné zuby. Vlasy má Anika čokoládově hnědé a sestříhané - téměř každý pramen je jinak dlouhý. To jí umožňuje tvarovat vlasy do nejrůznějších rozcuchů a netradičních účesů, které jí nejvíce sluší. Občas si je ale nechá jen tak volně rozpuštěné, nebo sepnuté do culíku.
Oblékání je samotná kapitola Aničina života. Nosí takové oblečení, které je pohodlné, ale zároveň takové, které nepůsobí obyčejně. Často proto kombinuje starší kousky svého šatníku s novějšími, barevné s nebarevnými, a tak podobně. Zkrátka si s módou laškovně pohrává. Někdy navozuje vzhled fajn dospělé slečny, jindy vzhled nezbedného dítěte. Záleží na náladě. Každopádně téměř každý den má na sobě něco jiného. Není pochyb o tom, že je její šatní skříň skutečně veliká, stejně jako její botník. V něm bychom ale nejčastěji našli tenisky, protože podpatky Anika přímo nesnáší.


Povaha: Anika působí jako sympatická a milá dívka, což ve skutečnosti také je. Téměř ke každému se chová tak mile, jak jen dokáže, a lidé jí proto mají rádi. Pomáhá, kde je třeba, i když o to není požádána, jen aby se lidem zavděčila. Je přátelská a navazovat nové vztahy jí nedělá sebemenší problémy, klidně se dá do řeči i s úplně cizím člověkem, pokud usoudí, že za to stojí. Užívá si života jak nejlépe umí a občas působí trošku střeleně, ale to jí vůbec nevadí. Patří to k její image. Je poněkud divoká a plná energie, takže málokdy dokáže déle sedět na zadku nebo trpělivě čekat. Snadno se nadchne pro každou maličkost, ovšem to nadšení zase rychle vyprchá. Je tvrdohlavá a dobíravá, občas se chová drze. Pokud se dostane do hádky, je z ní obávaný soupeř, ze kterého jde strach. Anika se však snaží hádkám vyhýbat. Občas je nazývána ďáblem v andělském těle, především když vymýšlí něco zákeřného nebo si příliš dobírá své přátele i nepřátele. Co k životu potřebuje, to je mužská společnost, kterou také často vyhledává. Raději vysedává s muži u piva, než s rádoby kamarádkami, co neustále drbou naprosté pitomosti, které jí vůbec nezajímají. Co se týče vzdělání, to má vskutku dobré. Je inteligentní a hodně toho ví a svoje znalosti se nebojí uplatňovat.

Historie: Anika se narodila v dánské rodině Heterových. Vyrůstala ve vesnici nedaleko Hjortdaru na farmářské usedlosti. Její otec byl (a pořád je) zemědělec, především pastevec. Má ohromná stáda ovcí rozmístěná na pastvinách všude kolem vsi. Anika tedy vyrůstala v bezprostřední blízkosti zvířat, nejen ovcí, a odtud vzešel její zájem o biologii a přírodu. Už jako malá se rozhodla, že bude studovat biologii a postupem času dospěla k názoru, že bude nejlepší, když se stane veterinářkou, protože bude moct milovaným zvířatům pomáhat ze všech sil. Studovala na základní a později i střední škole v Hjortdaru, kam z vesnice dojížděla na kole. Nyní svá studia na nějakou dobu přerušila, aby si mohla udělat alespoň nějakou veterinární praxi, protože zastává názor, že praxe je mnohem důležitější, než teorie. V Hjortdaru rodinný známý vede veterinární kliniku, a tak vzal Aniku pod svá křídla do učení. Proto se Anika na nějakou dobu přestěhovala do města, aby nemusela neustále korzovat mezi venkovem a městem, protože mnohdy jí to práce ani neumožňovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama