Asger Carlsen

13. června 2012 v 20:10
Jméno: Asger "Gery" Carlsen
Datum narození: 1.7. 1987

Povolání: Ačkoliv to nikdy nebylo jeho cílem, Gery se stal profesorem historie a dánštiny na zdejší střední škole. Odkudsi ze svého nitra mobilizoval všechnu autoritu a přísnost, kterou má, takže mu krocení pubertálních studentů nedělá příliš velké potíže. Přesto to však není jeho vysněná práce, vždycky toužil být vědec a cestovat po celém světě, studium na univerzitě mu však nevyšlo, a tak se rozhodl jít jinou cestou.

Vzhled: Gery je vyšší štíhlé postavy, měří přes 180 centimetrů. Nějaké ty svaly mu nechybí, ale rozhodně to není žádný kulturista a nepůsobí jako hromotluk. Jeho vlasy mají uhlově černou barvu, avšak pokud v nich budete pátrat, možná sem tam narazíte na nějaký ten světlejší, hnědý pramínek. Gery si je nechává pár centimetrů dlouhé a už tehdy jeho vlasy získávají tendenci mírně se vlnit. Na účesy si nijak nepotrpí, tudíž ho lze nejčastěji zahlédnout s vrabčím hnízdem na hlavě, které k němu prostě patří. Pod rovným tmavým obočím se ukrývají dvě velké zvědavé, neustále jiskřící oči, které mají barvu mechu, jakousi žlutozelenou, a jsou lemovány výraznými řasami. Jeho nos není ani velký, ani malý, a ústa má tak akorát. V úsměvu často odhaluje bílá zubiska, přičemž si lze povšimnout, že špičáky trošku přesahují ostatní zuby. Tváře si nechává porůstat několikadenním strništěm, které je stejně tmavé, jako jeho vlasy.
Na módě si Gery příliš nepotrpí, nosí zkrátka to, co je mu nejvíc pohodlné. Většinou to jsou volné plátěné kalhoty neutrálních barev a košile, různě barevné, včetně pruhovaných či kostkovaných. Někdy si však na sebe vezme i džínsy a obyčejné tričko. Pokud učí, nosí kalhoty podobné společenským, leč společenské nejsou, a volnou bílou košili, často s vyhrnutými rukávy. Na nohy si nejčastěji bere obyčejné plátěné tenisky. V zimě nosí černý kabát, který mu sahá zhruba ke kolenům, a barevnou pletenou šálu. Tenisky v mrazech mění za kožené boty. Doplňky u Asgera ztvárňuje železný plíšek s jakýmsi symbolem zavěšený na proužku kůže, který nosí kolem krku a tetování. To má na vnitřní straně pravého zápěstí. Znázorňuje další symbol, zřejmě hieroglyf. Jeho levý prsteníček zdobí snubní prstýnek, který všem dává jasně najevo, že tenhle fešák už není k mání.


Povaha: Asger může působit trochu jako bručoun, ale ve skutečnosti je to přátelský a zábavný člověk, se kterým se nikdo nenudí. Je docela spolehlivý, na to, že je to chlap, který nijak moc neuctívá pořádek. Když na to přijde, je i pracovitý, ale žádný workoholik z něj nikdy nebude. Má určitou hranici, kterou prostě nemůže překročit, protože je pak schopný nad prací usnout. Pokud se mu na stole nahromadí slohové práce studentů či cokoliv dalšího z práce, většinou nad nimi sedí minimálně půl noci a druhý den je pak pěkně nevrlý a nabručený. Jestliže má takhle podkopanou náladu, je lepší se ho na nic neptat a prostě ho jen pokusit přivést na jiné myšlenky, což se ve většině případů daří. Gery je spravedlivý, což vyžaduje jeho povolání, a má určitou autoritu. Zároveň však oplývá jistým osobním šarmem, takže někdy bývá vyhledávanější, než by si přál. Je to spíš samotář, má rád svůj klid, i když jednou za čas mu nedělá problém vyrazit mezi lidi a pořádně se pobavit. Rád pomáhá ostatním a má talent na vysvětlování věcí. Je trpělivý a ledacos snese, ale i jeho trpělivost má své hranice a Gery prostě občas vybublá a potřebuje se vyvztekat. Jeho slabostí je, že všechno dělá na poslední chvíli. Přátelé si ho proto často dobírají a on jim to s chutí oplácí. Odvaha mu nechybí, nebál by se poprat kvůli svým blízkým. Pro své nejbližší by udělal cokoliv a své lásce by nejradši snesl modré z nebe. Ve vztahu je vždy věrný, pozorný a přizpůsobivý.

Historie: Asger se narodil v Hjortdaru a také zde vyrůstal. Měl poměrně klidné dětství, ve škole byl vždycky spíše ten "drsňák", nežli ten, co byl pravidelně obírán o svačinu. S ostatními dětmi vycházel dobře a nikdy neměl nějaké větší problémy. Pravda, párkrát si na něj ředitelka stěžovala, ale nikdy to nedošlo ani k podmínečnému vyloučení, dokonce ani na střední ne. Právě tam šel Gery do sebe a stal se umírněnější, konečně pobral trochu rozumu. Doufal totiž, že když se bude pečlivě učit a bude za hodného, bude mít větší šance pro přijetí na univerzitu. Po dostudování hjortdarské střední se vydal do Kodaně pokoušet štěstí, na univerzitu ho však nepřijali. Neudělal přijímací testy, i když mu k jejich složení chybělo pitomých pár bodů. V Asgerovi to však vzbudilo jakýsi odpor k vyšším autoritám, takže se rozhodl, že na vysokou školu prostě nepůjde a najde si nějakou práci. Svého snu - že se stane vědcem a procestuje svět - se však nevzdal. V jednadvaceti se odstěhoval od rodičů a našel si práci na hjortdarské střední jako profesor historie a dánštiny. Nebylo to sice povolání jeho snů, ale plat byl ucházející. Gery si svůj sen plní alespoň částečně - celý rok šetří a pak, když uzná, že je vhodná doba, se sebere a někam vycestuje. Už takhle projel několik zemí a chystá se poznat další. Co se týče jeho nejbližší minulosti, ta je naprosto šťastná a v jeho očích dokonalá. V červnu 2012 potkal Rikke a během pár dní mezi nimi přeskočila jiskřička, která se postupně rozrostla až k tomu, že se Rikke nastěhovala k němu. Na podzim jí požádal o ruku a 20.12. se konala svatba. Předtím naši drahouškové ještě navíc zjistili, že budou rodiči, což je zprvu vyděsilo, ale nakonec se na mimčo začali těšit a plánovat společnou budoucnost.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rikke | 13. června 2012 v 20:54 | Reagovat

Si všichni vybíráte takové sexoše :D Můj oblíbený herec :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama