Iver Poulsen

28. června 2012 v 14:21
Jméno: Iver Poulsen
Datum narození: 14. 2. 1985

Povolání: Vystudoval farmacii, v současné době tedy pracuje jako lékárník.

Vzhled: Iver se řadí mezi průměr, nijak z davu nevyčnívá a nedá se říci, že by mu to vadilo. Výškou dosahuje necelých sto osmdesáti centimetrů, postavu úplně vypracovanou nemá, zanedbanou však také ne. Iver je spíše světlejší typ (na rozdíl od sestry se podobá na svého otce), světle hnědé vlasy se mu vlní, proto nejraději nosí krátký sestřih. Světlé vousy má kultivovaně zastřihnuté. Úzké rty má téměř neustále roztažené do úsměvu, alespoň tedy ve společnosti. Po okolí se rozhlíží modrýma, téměř až šedýma očima. V oblečení příliš vybíravý není, většinou si vezme to, co mu padne pod ruku a co se hodí do současného počasí, přesto by se jeho "styl" dal nazvat jakousi nedbalou elegancí. Co se šperků a ozdob týče, zdobí ho snad jedině pánský jednoduchý stříbrný náramek.


Povaha: Iver je poměrně dobrák, máloco mu vadí a leckdo by ho označil i za flegmatického. Sám sebe tak však nevidí, když na to přijde, dovede se rozčílit, hlavně tehdy, když se mu něco nedaří a věci nejdou po jeho. Rád se usmívá, rád tráví svůj čas ve společnosti. Nemá rád dospělé lidi, kteří se chovají příliš dětinsky. Za svou největší slabost patrně považuje vlastnost nedotahovat věci do konce, což se mu stává poměrně často. Někdo by ho zkritizoval za nepořádek po bytě, ale Iver sám to považuje za uspořádaný chaos, a dokud se v tom vyzná, tak to nehodlá měnit.

Historie: Jeho matka pochází z Itálie, do Dánska se dostala díky studijní cestě, zamilovala se tu a po skončení studia se sem i přestěhovala. Otec Ivera zdědil po rodičích dům v Hjortdåru, proto se tu společně s manželkou usadil. Netrvalo dlouho a narodil se jim syn - Iver, po několika letech přišla na svět i Iverova sestra - Sofie. Iver byl dítko velmi zvědavé a hravé, kolikrát měli rodiče problémy ho usadit. Na základní - a později na střední - škole stále většinou v pozadí rozmanitých žertíků. V učení byl ale premiantem, proto mu většinou neškodné vtípky procházely. Na střední škole ho vždy bavila chemie, proto se i rozhodl svůj oblíbený předmět studovat dál, konkrétněji farmaceutickou fakultu na univerzitě v Kodani. Při studiích na vysoké škole se seznámil s Annou, se kterou se - po získání titulu - vrátil zpět do Hjortdåru. Zde si společně zařídili podkrovní byt nedaleko náměstí. Po čase se jim neplánovaně narodila nyní dvouletá dcera Kristine. Anna však matkou příliš být nezvládala, po pár měsících si proto sbalila všechny své věci a odjela z města pryč, zanechajíc za sebou jen vysvětlující dopis na rozloučenou. Několik měsíců Iver doufal, že se Anna vrátí, teď už se však té naděje vzdal a snaží se žít dál. S péčí o dceru mu pomáhají rodiče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama