Marcel Schmitt

13. června 2012 v 9:50
Jméno: Marcel Schmitt
Datum narození: 10. 4. 1987

Povolání: Marcel je hráč fotbalového týmu Silkeborg IF zastává tam post středového záložníka. Zároveň také studuje sportovní gymnázium.

Vzhled: Marcel je průměrně vysoký mladík, na jehož postavě hrají nějaké ty svaly, ale budí spíše dojem šlachovitosti, nežli nějakého siláka. Má světle hnědé vlasy, které nosí většinou klukovsky rozčepýřené a občas nagelované, hnědé veselé oči, středně velký nos a poměrně výrazná ústa. Tvář většinou nosí hladce oholenou. Působí jako sympaťák do pohody. Pokud se usměje, odhalí bělostné a rovné zuby. Žádná zvláštní znamení nemá, rozhodně nic, co by poutalo vaši pozornost. Co se oblékání týče, Marcel se snaží nosit stylové a moderní oblečení, ale zároveň takové, které mu nejlépe padne a ve kterém se cítí nejpohodlněji. V létě to jsou kraťasy a barevná trička, v zimě džíny, mikina s kapucí a vzhledově obyčejná bunda. Barvy volí spíše usedlejší, jako by na sebe příliš nechtěl přitahovat pozornost. Doplňky nenosí.


Povaha: Jak je u fotbalistů naprosto typické, je i Marcel trochu namyšlený a přehnaně sebevědomý. Díky tomu občas jedná drze a arogantně a různě se předvádí. Rád totiž dělá dojem na svoje okolí, což se mu většinou daří. Dbá na svůj vzhled a je tak trochu narcis, ačkoliv se to snaží nedávat najevo. I přes své nedostatky je však přátelský a posléze i vtipný společník, oplývající osobitým smyslem pro humor. Rád se baví a užívá si života, asi jako každý mladý muž. Nedělá mu problém seznamovat se s cizími lidmi a pro své přátele je vždy oporou a člověkem, který trpělivě naslouchá. Je-li třeba a je-li dotázán, rád poradí či pomůže. Občas je bohužel náladový a v takových případech je jeho chování nepředvídatelné. Stačí, aby se špatně vyspal, a celý den se jeho nálady rychlostí blesku nečekaně mění.

Historie: Narodil se v Německu a už jako malý kluk se zajímal o fotbal. Proto ho rodiče nechali zapsat u německého fotbalového týmu SG Dynamo Dresden, kde pobyl až do svých 17 let a zlepšoval svoje fotbalové dovednosti a schopnosti, přičemž se zároveň věnoval studiu. Co se týče rodičů, jeho otec se také zabývá fotbalem, je to tiž fotbalový skaut, proto svému synovi domluvil angažmá v dánské první lize. Matka je účetní v jedné německé společnosti. Marcel se tedy přestěhoval do Hjortdaru, kde se rozhodl pokračovat ve studiích i své fotbalové kariéře.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama