Theodora Olivia Madsen

9. června 2012 v 13:36
Jméno: Theodora Olivia Madsen
Datum narození: 25.9.1989

Povolání: Thedora pracuje jako učitelka na základní škole, už odmalička pracovala s dětmi a věděla co chce v budoucnu dělat. Po střední škole vystudovala vysokou školu aby se mohla stát učitelkou a rozdávat dětem své znalosti a zkušenosti ze svého života.

Vzhled: Nadprůměrně vysoká žena, měří 178 centimetrů. Její postava je štíhlá díky tomu, že ráda běhá, už odmalička byl jejím koníčkem atletika a jednu dobu dokonce hrála i volejbal. Její pleť není přímo bledá, ovšem nemůže se pyšnit zlatavou pletí, jednoduše trochu snědší. Dlouhé a kaštanově hnědé vlasy se jí točí ve vlnách až do půlky zad, nejraději je nosí rozpuštěné případně si je sepne gumičkou do praktického culíku nebo drdolu, aby jí nepadaly do obličeje. Věc, která vás okamžitě upoutá na jejím oválném obličeji jsou světle modré oči, mandlovitého tvaru lemované hustými a dlouhými řasami tmavě hnědé barvy. Řasy si prodlužuje řasenkou, jaká to dělá většina žen, také si oči obtahuje černou linkou, aby ještě více její pomněnkové oči vynikly. Nad nimi se klene výraznější obočí, které je lehce zahnuté. Její nos je menší ovšem na konci tvoří takovou bambulku, to však jí na kráse neubírá. Její rty světle růžové barvy jsou širší, přesto plné. Horní ret má trochu více vykrojený než ten spodní. Díky své štíhlé postavě může nosit to, co jen chce, nejraději ovšem nosí různé šaty, má jich nespočetné množství, různé délky, barev, stylů a materiálů. Samozřejmě někdy si vezme džíny a to nejčastěji s obyčejným tílkem a k tomu mikinu anebo nějaký svetr. Kvůli své výšce nenosí podpatky, protože podle ní, jejíž vysoká dost a nemusí si přidávat ještě nějaké ty centimetry navíc. Proto nosí botasky, a pokud má mít něco elegantnějšího zvolí různé sandálky anebo baleríny. Věc na kterou si dává pozor jako oko v hlavě je zlatý náhrdelník s přívěškem ve tvaru T, jako Theodora. Nikdy ho nesundává, má totiž pro ní velkou citovou hodnotu.


Povaha: Theodora je usměvavá dívka není chvíle kdy by její rty nebyli v úsměvu a neodhalovali tím její bílé a rovné zoubky. Je to přátelská osůbka která nezkazí žádnou legraci a ráda se baví. Nedělá jí problém navazovat hovor s neznámými lidmi, ráda totiž poznává další a další. Je také velmi upřímná, jednoduše řekne to, co si myslí, tudíž někdy to někoho může naštvat, ale jí to možná mrzí ovšem je to podmínka toho že nelže. Lhaní je věc, kterou nesnáší, nikdy by nelhala úmyslně. Jen pokud by to někomu pomohlo, ale to dělá jen výjimečně. Tím se ukazuje její další vlastnost a to je ta že své přátelé podrží anebo jim pomůže, kdykoliv. To samé ale očekává ona od nich, také pokud jí svěříte nějaké své tajemství můžete si být jisti že to nikomu neprozradí. Jejím problémem možná je že v člověku hledá a vidí jen to dobré, což už jí několikrát přivedlo do problémů. Také je hodně důvěřivá, věří tomu, co ostatní řekne, tím ale nemyslí to, že by každému uvěřila nějaké drby. Pokud si s ní domluvíte schůzku, musíte počítat s tím, že rozhodně nepřijde v čas. Její zpoždění při velkém štěstí bude při troše štěstí trvat pět minut, ví, že je to její zlozvyk a pokouší se to změnit, ale zatím se jí to moc nedaří. Jejím snem je mít velkou rodinu, důvod je to že má moc ráda děti asi to byl důvod, proč se stala učitelkou na základní škole.

Historie: Narodila se jednoho rána v Irsku, přesněji se její pláč poprvé ozval v hlavním městě a to Dublinu. Byla první a zároveň poslední dítě Laury Wookrondové a Thobyase Madsena. Její rodiče se nikdy nevzali, rozešli se, když jí bylo pět. Její matka se totiž stala alkoholičkou a šlo to s ní z kopce, otec však stoupal stále výš, až se stal viceprezidentem jedné firmy. Samozřejmě jí vychovával on, Thea si to nezvolila ale rozhodně to bylo pro ní lepší než být s její matkou která sotva zaplatila nájem. K otcovi a v tu dobu šestileté Theodoře přistěhovala Darlene, byla to starší a úspěšná právnička. Po roce se stala její macechou, ovšem ona jí brala jako svou vlastní mámu. Darlene jí také brala jakou svou vlastní, protože ona své děti nikdy mít nemohla. Byla u všech jejích důležitých okamžicích jejího života, třeba první den ve škole nebo tak. Thea jí postupně začala mít radši než svého vlastního otce, kterého viděla stěží jednu hodinu týdně, protože to byl workoholik. Jedině, kdy opustil svou práci na delší dobu bylo když měli jet navštívit jeho matku, tudíž její babičku, do Dánska. Theodoře se tam vždy moc líbilo, hlavně si moc oblíbila svou babičku. Vždy jí bylo líto, když se musela vracet zpátky do Irska, ale tam na ní čekala škola a plno jejích přátel. Se školou nikdy neměla problémy, měla vždy jedničky anebo dvojky proto se mohla věnovat atletice, což byl její velký koníček. Dokonce má i pár medailí z různých soutěží, po střední škole nastal čas zvolit si vysokou školu, u ní to bylo jasné. Chtěla se stát učitelkou, i když se to lišilo od přání jejího otce. Otec si přál, že se stane doktorkou, její nevlastní matka jí nechala volnost. Nejvíc se jí zamlouvala škola v Londýně, ovšem tam nebyla přijata proto se rozhodla studovat v Miláně, rodičům se to nejdříve nelíbilo, ale pak souhlasili. Thea byla nadšená, moc se jí to v Itálii líbilo, nejenže že se naučila další jazyk našla si i další přátelé. Rok poté co nastoupila na vysokou školu, dostala zprávu, že zemřela její milovaná babička a že jí přenechala dům v Dánsku. To pomohlo v jejím rozhodování co poté až dokončí školu, rozhodla se přestěhovat do Dánská přesněji do městečka Hjortdan.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama