Victoria Desiré Larsen

24. června 2012 v 10:30
Jméno: Victoria Desiré Larsen
Datum narození: 13. 11. 1986

Povolání: Vicky je poměrně dost aktivní a podnikavá žena. Svou aktivitu a zájem zaměřuje hned do několika činností které jí zkrátka naplňují a baví. Na jedné straně je to talentovaná herečka, která se proslavila hlavně v Americe než v otcově rodném Dánsku, kde si teprve až nyní našla po několika letech večírků, rozhovorů a natáčení svůj domov, útočiště a hlavně vytoužený klid a pohodu od všemožných slídilů a fanoušků. Na straně druhé se pak jako milovnice jídla a vaření zajímá o gastronomii, uvažujíc tak o založení své vlastní restaurace. Což je prozatím jen ve fázi jejího snu.

Vzhled: Vicky je 175 cm vysoká mladá žena, námahou a pohybem udržované štíhlé a bez pochyb pružné postavy. Skoro jako každá žena má totiž sklony k tloustnutí. Ženské křivky jí určitě také nechybí, ale svým obvyklím oděvem je spíše skrývá. Ve volném čase se drží praktického a volného stylu, a nebojí se ani výraznějších barev, nikdy to však s nimi nepřehání. Rozhodně se ale nevyhýbá sukním či šatům které se na ní také čas od času objeví. Mladistvou dívčí tvář tvoří převážně jemně řezané rysy, které jsou ještě podtrženy jemnou lehce opálenou pletí, posetá množstvím drobných pih. Má velké oči mandlovitého tvaru, uhrančivé svou sytě modrou barvou. Ty rámují dlouhé a husté řasy, a nad nimi své místo zaujímá linka klenutého rezavého obočí. Vcelku obyčejný normální nos a plné narůžovělé rty už jen dokreslují její oválný obličej. Úzká ramena obvykle zakrývají bujné baldachýny ohnivých vlasů, pokud je zrovna nezkrotí do nějakého toho účesu. Tohle vzevření řadí Vicky mezi ženy, které se nemusí moc líčit aby vypadaly trochu k světu. Ale i tak jde na první pohled vidět že o sebe ráda pečuje, ať už to jsou vonné olejíčky nebo drahá kosmetika. Tajemství parfémů a vůní jí nebylo utajeno, a není výjimkou když se z ní line prchavá vůně levandule, a nebo když se věnuje svému oblíbenému vaření tak i nejrůznější směsi koření či bylinek.


Povaha: Vicky by se dala označit za další impulsivní osobu, z řad ostatních obyčejných mladých žen. Ke všem se chová upřímně a to zcela bez výjimky, ať už jí jsou druzí v jejím okolí sympatičtí nebo ne. Dává si však záležet na tom jak působí na ostatní, ráda bývá autorativní a přímá. Sebevědomí a patřičné vychování jí tak rozhodně nechybí. Velmi blízká jí je ironie se sarkasmem stejně jako černý humor, tomu však dává průchod jen příležitostně. Moc dobře ví, že něktěří lidé tenhle druh zábavy moc nechápou a nerozumí mu. Většinou se však tváří spíše chladněji a nenápadně, což je ale jen maska před lidmi které nezná. Dlouho trvá než si někoho pustí k tělu, a začne mu důvěřovat a otevírat se o něco více než za normálních všedních okolností. Lži a křivdy nikdy neodpouští a dost těžko je zapomíná. Ve společnosti se zpočátku moc neprojevuje a mnohem raději tak zaujímá pozici tichého pozorovatele, ráda sleduje okolí kolem sebe, a to nejen aby si sama pro sebe vykalkulovala situaci, ale zkrátka i proto že ráda zkoumá co se kolem ní děje, jací lidé se kolem ní pohybují co dělají, jak se chovají. Někdy zase na druhou stranu má ráda svůj klid, kdy se zatoulá do své oblíbené přírody aby si odpočinula od svého nabitého programu dne. V takových chvílích se také ráda zahloubá do knihy či zaposlouchá do oblíbené hudby. Nebo se jen tak prochází městem se svou věrnou černou kočičí společnicí jménem Lilith. Přátelství a láska, to jsou věci kterých si velmi cení a váží si jich. Pro své přátelé je schopna udělat cokoliv. Ať už se jedná o malou či větší pomoc nebo oporu. Jedno z hesel kterým se ráda řídí je ; Chovej se k lidem tak, jak bys chtěla, aby se chovali oni k tobě.

Historie: Vicky je rodilá britka s dánskými kořeny díky svému otci, jehož rodiště bylo právě městečko Hjortdar. Kdežto její matka byla právě britka konkrétně pak z velkého a deštivého Londýna. Jaké štěstí bylo že se právě dva naprosto odlišní lidé z odlišných zemí setkali v jeden okamžik na stejném místě, a byla z toho láska na první pohled. Jejímž plodem je právě druhorozená dcera Victoria se svým starším bratrem Mikkelem - samozřejmě pojmenován podle svého otce. A právě anglický Londýn se stal jejich působištěm a domovem, který opouštěli jen tehdy když občas zavítali do Dánska, aby se mohli vidět se zbytkem rodiny. Otec si tak připomínal svoje zážitky a vzpomínal na své mládí, a naopak Victoria tak trochu poznávala jinou zemi která jí už jako malou dívčinu učarovala svou přírodou, příjemnou společností dobrotivých lidí a jiné kultury. Jinak se vlastně jako malé dítě ani nikam moc nepodívala, její rodina si nemohla dovolit k většímu cestování jako ostatní. V Londýně je zkrátka držela jejich práce v rodinné obchodní firmě, která si vyžadovala i pořádný kus jejich volného času, nebylo tedy divu když děti zase ten svůj trávili ve společnosti chůvy. Victorie již od raného dětství projevovala svoje umělecké zájmy, a to převážně v malbě a kresbě ale dokonce i v hraní na klavír. Svou cestu si vybrala už na střední škole, kterou s úspěchem dostudovala aby mohla jít na vytouženou hereckou školu která jí měla pomoct k jejímu snu z mnoha dalších. Chtěla se stát herečkou, a že začátky byli pro ní opravdu dost složité nakonec se jí to však povedlo díky vlastnímu úsilí, pracovitosti, vytrvalosti a silné vůli. Dostala se až na samý červený koberec, její život se naprosto změnil. Chodila z večírku na večírek, přicházeli další a další nabídky k filmům a stala se z ní talentovaná a uznávaná herečka o kterou byl opravdový zájem. A to i u stejně slavných kolegů herců, a tak získávala zkušenosti i v oblasti mezilidských vztahů. Žádná vážná známost jí ale nevydržela zázračně dlouhou dobu, důvodem bylo hlavně její vyčerpání a cestování po světě. A jak je již známo, dlouhé odloučení nikdy není dobré pro vážné známosti natož pak pro samotný vztah. Dalo by se říct že největší zlom který jí naprosto zpřeházel život naruby a tentokrát to nebyla žádná změna k lepšímu, byla tragická nehoda jejích rodičů kteří se před pouhým rokem vraceli ze své dovolené a bohužel už nikdy se z ní nevrátili. Pro Vicky s Mikkelem - jejím bratrem, nastalo to nejtěžší období kdy se museli srovnat s velmi bolestivou ránou osudu. Victoria se tedy celkem nedávno rozhodla že se usadí. A po tomto mizerném období aby našla vytoužený klid se odstěhovala do rodného města svého otce - do Hjortdaru. Se svým bratrem zdědila dům po starých rodičích kteří již už také nežijí, a protože Mikkel žije daleko v Austrálii, tak se o něj stará sama. Žije tak v ústranní v poklidu a pohodě, bez věrných fanoušků a otravných paparazzi. Její jedinou společnicí je černá uhrančivá kočičí dáma kterou pojmenovala Lilith.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama