1. červencové vydání

5. července 2012 v 16:45 |  Střela
Vážení čtenáři,
dovolujeme si vám s radostí oznámit, že první červencové vydání hjortdårské Střely je tu! A je opravdu nabušené informacemi. Děkujeme, za vaši stálou přízeň a doufáme, že vám následující články přinesou informace, po kterých vaše duše touží!
Toužíte vědět, jak to ve skutečnosti bylo s aférkou fotbalista/moderátorka? Nebo kam v létě v Hjortdåru vyrazit za zábavou? Jsou sice prázdniny, i přesto vás však zajímá, co nového se bude v příštím školním roce dít na hjortdårské střední? Není nic jednoduššího než otevřít naše noviny!


Naším milým malým městečkem se začínají šířit zvěsti o jisté akci, jež proběhne za zdmi hjortdårské střední, a to koncem srpna a začátkem září. A o co vlastně půjde? Zjistili jsme, že se bude týkat profesorského sboru. Na více informací jsme se zeptali samotné ředitelky, mgr. Joanny Tharenové, která nám pověděla následující: "Poslední dobou studenti podstupovali testování v rámci dánského průzkumu úrovně vzdělání. My jsme se rozhodli potrápit i naše profesory tím, že jsme naši školu přihlásili do projektu, který se zabývá zkoumáním úrovně vzdělání profesorů a jejich schopností zvládat stresové situace. Zkrátka a dobře jde o průzkum, který by měl zjistit, jak moc dobré či špatné profesory máme a jak na tom jsou s psychikou (smích). Měl by také poukázat na chyby ve školském systému a na nevhodné metody vyučování. S pomocí tohoto průzkumu hodláme z naší školy vymazat chyby, případně zdroje těchto chyb." Dále nám ředitelka sdělila, že před několika dny roznesli pošťáci dopisy s informacemi profesorům. V nich se dozví podrobnosti. "Čeká je přetvářka před komisí, která bude navštěvovat hodiny, a mimo to i tři posezení se školenou psycholožkou," sdělila Tharenová. Je prý připravená na protesty ze strany profesorů, ale věří, že tento průzkum nakonec ještě více stmelí už tak skvěle fungující tým.

Kam v létě za zábavou?
To je otázka, kterou si dost možná klade většina lidí, a to nejen mladých, co se rádi baví. Střela pro vás má několik tipů na prázdninové zážitky! Jestliže máte rádi tanec a zábavu a zároveň jste rádi venku, není pro vás lepší tip než červencová Beach party! Ta se bude konat na konci měsíce, pořadatelé datum teprve budou upřesňovat. A co vás tam čeká? Pití, hudba, tanec a skvělá atmosféra!
Máte-li ovšem radši jen takové to klidné posezení s přáteli, nejlépe u piva, nemohou vám ujít Pivní slavnosti, a to konkrétně 20. 7. 2012 na hjortdårském náměstí.
A aby toho nebylo málo, v dobře známém Berryho pubu v červenci vystoupí kapela The Jensen Guys, která si k sobě na pódium přizvala Iena Brönnena, jehož jméno většina z nás zná z knihkupectví. Jak se poslední dobou ukazuje, tenhle chlapík to umí i s baskytarou.

Už jste to určitě viděli nebo slyšeli. Oblétlo to Hjortdår a dostalo se to k uším skoro všech jeho obyvatel. Moderátorka, herečka a reportérka Agathe Nordicskønhed se na veřejnosti líbila s mladým mužem, z nějž se vzápětí vyklubala fotbalová hvězda, Marcel Schmitt. I přes jistý věkový rozdíl se tento mladý pár k sobě náramně má a lidé se domnívají, že se potají hodlají vzít. Spekuluje se dokonce nad tím, že je slečna Nordicskønhed těhotná. Těžko však říct, co je pravda a co ne. Od onoho osudného okamžiku se slečna Nordicskønhed i mladý pan Schmitt chovají jako by se v životě nepotkali, i když několik očitých svědků tvrdí, že je viděli, jak se hádají. Možná jejich vztah skřípe, možná už dávno zaniknul, možná nikdy žádný nebyl. Oba si však ušili skandál na míru a naše redakce jejich příběh hodlá sledovat dál. Nedávno jsme však spatřili slečnu moderátorku s jiným mužem. Je snad otcem jejího potencionálního dítěte? Jedná se tu o milostný trojúhelník? Na povrch vyplouvají další a další spekulace a všichni účastníci této aféry mlží, jak jen to jde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Agathe | 5. července 2012 v 18:25 | Reagovat

To nie! :DDD

2 Susan Wolf | 28. září 2012 v 12:27 | Reagovat

Nedělej tak velký mezery mezi slovama

3 Susan Wolf | 28. září 2012 v 12:28 | Reagovat

Pardon jsem tu nová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama