Adele Ines Olson

20. července 2012 v 0:29
Jméno: Adele Ines Olson
Datum narození: 30. 10. 1985

Povolání: Restaurátorka, pracuje na nástěnných malbách v kostelech, katedrálách a zámcích. Často cestuje a přespává po hotelech.

Vzhled: Průměrně vysoká zrzavá dívka se světlýma očima a výraznými rysy ve tváři. Zrzavé vlasy však nemá od přírody, pečlivě si je barví, miluje svou zem, ale nebavilo jí být jednou ze stovek blondýn. Je dost štíhlá, skoro až vyhublá, ale svádí to na svou profesi spojenou s cestováním. Hodně si dává záležet na svém vzhledu, hlavně, když chce zapůsobit. Nejraději má černou, bílou a červenou barvu. Dokáže vypadat jako důstojná žena znalá svého povolání, jako rockerka s rozcuchanými vlasy a v kožené bundě, ale i jako romantička v lehkých šatech. Miluje tyhle své přeměny, dokáže si tak užít každý kousek své osobnosti.

Povaha: V Adele se skrývá hluboká, tajemná krása. Je přitažlivá, hrdá a naprosto sebevědomá.Tato dívka má rozhodně dostatek osobitého kouzla a je neobyčejně svůdná. Není ale žádné kotě. Tajně opovrhuje příslušnicemi svého pohlaví, které neuspějí v rolích milenky, manželky a matky, jež jim byly přisouzeny. Drží na uzdě svou touhu dominovat, zatímco geniálně předvádí svou ženskost. Zašeptejte jí do ucha něco romantického, co by jinou dívku zbavilo smyslů, a ona na vás zaměří pronikavý pohled, který odhalí vaše pravé úmysly. Když Adele ztratí svou obvyklou kontrolu na svými uvnitř kypícími emocemi, dokáže být zpupná a despotická, sarkastická a ledová - a najednou se rozpálit jako trouba při dvě stě padesáti stupních Celsia. Dovede zuřivě nenávidět i vášnivě milovat. Dovede vřískat jako poplachová siréna nebo šeptat jako zamilovaná hrdlička. Jedním si můžete být jist - nikdy to není jen odvar.


Historie: Adele se narodila ve Finském městě Pori. Její otec Přednáší na univerzitě v Helsinkách, proto často nebýval doma. Matka Se starala o ni a ještě o dva její mladší bratry. Adele byla přibližně do pátého ročníku základní školy velmi uzavřená a tichá dívka, pak ji ale profesorka posadila mezi chlapce, snad doufala, že se ztiší. Opak se ale stal pravdou a mladičká Adele začala pronikat do tajů drsné hudby, hlasitých konzertů, po čase alkoholu a nezávazného sexu. Střední školu volila pedagogického směru, ale když ani na ní se neuklidnila rozhodl se její otec, že vysokou bude studovat v Helsinkách, pod jeho dohledem. Nastoupila tedy na filozofickou fakultu se zaměřením na dějiny umění a restaurátorství. Tentokrát měla zase daleko matku a bratry, s otcem už po letech nenavázala úzký vztah. Žila na koleji, kde se rozhodně nevrátila ke svému tichému způsobu života. Jakmile uzavřela studium diplomem, přijala první zakázku mimo rodné Finsko - v Německu se podílela na rekonstrukci kostelu svatého Sebalda. Jako další přišlo pozvání na restaurování fresek v katedrále v malém městečku Hjortdar. Zamluvila si letenku, předem objednala na hotelu dlohodobý pobyt.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama