Alexandra Strenchen

20. července 2012 v 13:27
Jméno: Alexandra Strenchen
Datum narození: 15. 2. 1993

Povolání: Studentka architektury, také jezdí na koni a chodí na různé brigády.

Vzhled: Alex je vysoká,měří něco kolem 180 cm. Preferuje Emo styl, díky tomu jsou její černé vlasy i oblečení přizpůsobeny. Její obvyklé oblečení jsou černé legíny, přes to černá sukně, bílé tílko bez rukávů a zářivě zelené conversky. Vždy má něco zářivého. Někdy si vezme místo sukně kraťasy. Na očích nosí černé brýle. V zimě si místo legín vezme džíny a místo conversek vysoké kozačky. Přes triko má kožíšek. Má zelené oči a pusu si rtěnkou skoro vůbec nemaluje. Je štíhlá a má pevné kosti.

Povaha: Je tichá a spíš se krčí někde v koutku a něco vyrábí, nebo je na laptopu. Je zamlklá. Když jí někdo naštve, měl by se od ní držet dál. Jestli jí někdo pozná líp, uvidí,že je to hodná a ochotná holka,která by pro přátele udělala všechno. Nebojí se práce. Její matka ji učila, že se nemá bát říct svůj názor a proto si o ní někteří lidé myslí, že je drzá.


Historie: Narodila se v Anglii, v Londýně. Její otec se po čase s matkou rozešel, protože si našel jinou ženu. Její matka pracovala ve zlatnictví, ovšem práce ji přestala bavit. Jednoho dne si Alex zlomila ruku a to její matku rozezlilo natolik, že s ní měsíc nepromluvila ani slovo. Nakonec se udobřily a matka jí řekla, že se budou stěhovat do Dánska. Alex to bylo jedno, byla za to ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama