Celine Sandra Petersen

17. července 2012 v 16:10
Jméno: Celine Sandra Petersen
Datum narození: 31. květen 1988

Povolání: Celine je architekta a designérka pokojů, teprve před rokem dokončila vysokou školu ale už teď má pár nabídek. Důvod je jednoduchý, má velký talent na kreslení a velkou fantazii proto nemá o práci nouzi, přesto rozhodně nemůže peníze utrácet ve velkém. Aby si zlepšila alespoň ještě trochu její finanční situaci přivydělává si jako novinářka, jednoho časopisu o moderní architektuře a designu.

Vzhled: Na první pohled sympatická brunetka měřící kolem 170 centimetrů se štíhlou postavou, kterou má od přírody, nemusí jako většina žen držet diety nebo cvičit. Její pleť je trošičku tmavší, přesto že její předci pocházejí ze Skandinávského poloostrova. Věc, kterou na ní za žádnou cenu nepřehlédnete, jsou čokoládově hnědé oči mandlovitého tvaru lemované černými řasami., které si vždy decentně protáhne černou řasenkou. Díky tomu vyniknou její očka, nad kterými se klene obočí, stejné barvy jako vlasy, ještě víc. Nos má trošku větší a na jeho konci se tvoří menší bambulka, pod nimi se tvarují ústa světle růžové barvy s plnějším spodním rtem ovšem horní je více vykrojený, pokud je zkřiví do úsměvu objeví se na její tváři menší ďolíčky. To vše se nachází ne oválném obličeji lemovaném hustými, kaštanově hnědými vlasy vlnící se někam až do poloviny zad, občas jí sice zavítají od obličeje ale přesto si je nikdy nesepne do culíky, drdolu ani nesplete do žádného copu. A teď trochu k jejímu stylu oblečení, je trochu usedlý a nenápadný. Nejraději si na sebe vezme tričko s dlouhým rukávem tlumené barvy, džíny ale ještě raději si obleče nějakou tu sukni a to doplní nějakými elegantními botami. Pokud ovšem vyrazí do parku na procházku nebo tak, zvolí pohodlnou obuv, jako jsou obyčejné kecky. Ale ať jde kamkoliv, její ruku zdobí nějaké náramky nebo prstýnek, má jich doma nepřeberné množství, které si postupem času nasbírala.


Povaha: Celine je velmi otevřená osoba, nedělá jí žádné problémy bavit se s cizími lidmi a seznamovat se. To ovšem neznamená, že je ráda středem pozornosti. Raději je ta osoba v davu, která nevyčnívá, ale nechce být ani ta, která v se v něm ztratí. Také je docela paličatá, nejdřív jedná a potom teprve myslí a zjišťuje výsledky jejího chování, tahle vlastnost se už jí několikrát vymstila. Ale pak se u ní už najdou jen kladnější vlastnosti, jako je třeba smysl pro humor. Nebo je také velmi zodpovědná osoba, pokud se s ním na něčem domluvíte ona to splní a nebo jestli má vám něco donést můžete si být jisti, že to určitě donese. Další kladná věc u ní je, že pokud se s ní přátelíte dokáže vám kdykoliv pomoci a podpořit, nezáleží na tom kde jste nebo kolik je hodin, ona to udělá ráda a s úsměvem. A proč má na tváři pořád úsměv? Důvod je jednoduchý, je to rozená optimistka a ve všech věcech hledá nejdřív to dobré a teprve až později se začne zaobírat tím špatným.

Historie: Posledního května roku 1988 se ve městě Hjortdaru narodila holčička, kterou rodiče pojmenovali Celine. Bylo to poslední dítě Isabelly a Noaha Petersenových, ovšem pořadí to už bylo čtvrté dítě. Celine by se dalo říct, že byla jejich zlatíčko protože to byla jediná holčička po které rodiče toužili. Tudíž měla tři bratry, dvojčata o tři roky starší a to byli Elias a Jacob, poté ještě bratra staršího o pět let a to byl Oliver. Celá rodina žila docela šťastně v jednom menším domku na okraji městečka, otec dojížděl do jiného města za prací a její maminka pracovala jako prodavačka a pekařka v pekařství. Tahle malá brunetka začala chodit do školy, a když dokončila druhou třídu, celá rodina se přestěhovala do Kodaně. Důvod byl jednoduchý, otcovi přišla totiž nabídka na lepší práci v hlavním městě Dánska. Tam dostali prostorný byt, ve kterém žili dál jako předtím, akorát se už Isabelle nepodařilo najít práci proto si založila malé pekařství které se časem rozrostlo na několik obchůdků po celém Dánsku. Celine tu mezitím studovala základní školu s výborným prospěchem, na střední škole patřila také mezi ty lepší studenty. Na škole měla spoustu přátel, prostě vedla takový normální život. Mezitím stihla navštěvovat hodiny kreslení, protože zjistili, že má na to talent. Při výběru vysoké školy, nemusela váhat moc dlouho. Rozhodla se studovat architekturu a design, viděla v tom dobrou budoucnost. Asi v polovině studií zjistila, že je těhotná. Po delších uvažováních se rozhodla si dítě nechat, rodiče jí v tom podporovali, ale otec toho malého raději je opustil. Přes drobné komplikace se jí podařilo školu dokončit a přitom se starat o svojí holčičku Faith, s tím jí hodně pomáhali rodiče. Chvíli ještě potom bydlela u nich ale pak zjistila, že je správný čas se přestěhovat. Místo, které zvolila bylo její rodné město Hjortdar, kde si koupila menší dům kde žije teď ještě s Faith.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Łucink@ | Web | 17. července 2012 v 16:13 | Reagovat

Před tím jsem jí ani neznala, ale vypadá dost sympaticky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama