Christian N. Johanssen

1. července 2012 v 12:44
Jméno: Christian N. Johanssen
Datum narození: 7. 4 1983

Povolání: Chris vystřídal už poměrně docela slušnou řadu zaměstnání. Od tvrdé práce na statku, přes únavné poslíčkování až po osobního trenéra v posilovně. Momentálně je zaměstnaný u Berryho v baru jako ochranka a vyhazovač.

Vzhled: Svým zjevem by se dal zařadit někam do zlatého středu svých vrstevníků. Není to žádný z těch typických krasavců, co se kamarádí s gelem na vlasy. On o ty svoje nikterak výrazně nepečuje, s hřebenem si prostě moc nerozumí, a tak místo něj používá své dlouhé prsty. Vždycky mu stačil delší světle hnědý rozcuch, o který není potřeba se nějak více starat. Postavově už je na tom o něco lépe, a zásluhu na tom určitě nenese žádné chození do posilovny, jako spíše jeho oblíbené sportovní a další různé pohybové aktivity. Někde si tu energii vybít musí, a když mu to pomůže k vypracované postavě, tak už není co řešit. Postavu má šlachovitou, vytrénovanou a pevnou, takovou, že by mu ji mohl závidět leckterý obyčejný muž v jeho letech. Žádná větší korba z něj ale nevyrostla, avšak vzhledem k jeho aktivitě a činnostem se může ještě leccos změnit. Rozhodně to ale nebudou žádné markantní změny, takhle je se sebou spokojený a nestěžuje si. Oči má poměrně výrazné svou sytě zelenohnědou barvou, připomínající rozpínající se kaňky inkoustu, a ohraničují je vějíře uhlově černých dlouhých řas (Zkuste mu říct, že vypadá jako holka, a můžete si být jistí, že to bude Vaše poslední věta před smrtí). Není tak vysoký, že by se musel při každém projití dveřmi sklánět, ale zase není takový prcek, který by se v davu ostatních lidí ztrácel. Odhadem by mohl měřit něco kolem 185 cm, což by se dalo v jeho rodině označit za obyčejný průměr, protože mužské pokolení patřilo vždy k těm nejvyšším. Co se týče jeho šatníku, nijak nevybočuje ze středního proudu své generace. Prostě se spokojí s tím, co mu v daný okamžik spadne do ruky. Jen výraznějším barvám a střihům se vyhýbá. Bytostně totiž opravdu nesnáší šampónky s dokonale padnoucím oblečením, kteří vypadají jako modelky na obálkách předních módních časopisů. Společenské oblečení je pro něj tabu, nemá rád nic co ho buď škrtí, nebo halí krk. Výjimka se ale najde v podobě stříbrné psí známky, která už je sice nahlodaná zubem času jak značí její ošoupanost, ale ze svého krku by ji snad nikdy nesundal.


Povaha: Chris je velice loajální ale taky poměrně dost náladový. Jeho změny nálad jsou ještě horší než proměnlivé počasí, a právě díky tomu platí za docela dost nepředvídatelnou osobu. Nikdo si nemůže být jistý, v jaké náladě ho zrovna zastihne, o to hůře se v něm člověk vyzná. Pro většinu lidí bývá hodně dlouho velkou neznámou, a to mu vyhovuje, protože o sobě nerad mluví, a už vůbec by ho nenapadlo se někomu svěřit, ať se to týká čehokoliv od vztahů až po problémy v rodině. Hodně věcí si nechává pro sebe, protože věří hlavně sám sobě, k tomu byl konec konců odmalička veden. Na druhé straně by se však nedal označit za žádného kliďase. Stačí v jeho přítomnosti pronést cokoliv nevhodného na účet jeho rodiny či blízkých, a je to jakoby se před rozzuřeným býkem objevila rudá vlajka. Má sklony být cholerický, a k problémovým jedincům bývá až zvířecký. Má silně vyvinutý smysl pro spravedlnost. Obvykle se však jeví jako nenápadný mladík, který si hledí svého, a pokud má tu možnost, užívá si svého mládí. Rád se baví ve společnosti pohledných slečen, dokonce někdy ani nešetří komplimenty, za které pak dostává různé podoby odměn. Ale většinou se přece jenom ostatní nechávají odradit ani ne tak jeho vzhledem, jako spíš jeho odtažitostí, sarkasmem a ironií. Moc nemluví, ale když už se odhodlá k nějakému tomu slovnímu projevu, většinou to bývá právě taková dobře mířená rýpavá poznámka. Když se však najde někdo, kdo ustojí jeho tvrdší náturu a prokouše se tou tlustou skořápkou, zjistí, že je to v jádru vlastně jen docela obyčejný kluk, se srdcem na tom správném místě. Nutno podotknout, že je hodně vybíravý co se týče přátel. Skutečně je jen hrstka těch, kteří mu doopravdy sednou a on sám jim věří. Už od přírody je to skeptik s nádechem pesimismu, vždycky raději počítá s tím nejhorším, a o to příjemnější pak je, když zjistí, že se nakonec zmýlil a věci dopadly mnohem lépe, než očekával. Co se týče jeho zájmů a koníčků, tam už dost jasně vyniká jeho další stránka osobnosti, která k němu patří. Má rád sport a pohyb všeobecně, hlavně pokud se jedná o adrenalin, v tom případě mu nevadí ani různé dost riskantní aktivity či situace. Dalo by se říct, že je i přímo vyhledává. Sport mu umožňuje vybít přebytečnou energii, ale také to pro něj znamená pořádně se vyblbnout a vyventilovat pocity, které někdy nejsou šťastné.

Historie: Christian Njørd Johanssen se narodil v Hjortdaru, a vyrůstal na jednom ze statků kterých je kolem města celkem dost. Má ještě další sourozence, tři mladší sestry. A tak si asi každý dovede představit, jaké to vedle nich asi měl. Od každodenní tvrdé práce a starostí kolem domácích zvířat a statku, musel snášet vtípky svých sester a jejich každodenní společnost. Jeden by řekl, že díky svým sestrám mohl pochopit ženskou duši, ale kdo ví, jestli je to pravda. Určitě to na něm ale něco zanechalo. Jeho dětství bylo normální jako u všech ostatních. Sem tam nějaké ty sourozenecké hádky nebo popichování, až po studentská léta. Se školou a učením celkově neměl nikdy problém, nepatřil mezi problémové studenty. Na střední škole už to s ním bylo ale o trochu horší, jako každý kluk měl i on své divočejší období a tehdy s ním začaly první problémy. Což rodičům dělalo nemalé vrásky na čele. Tehdy se u něj objevili sklony k agresi a výbušnost. Pro tvrdou ránu rozhodně nešel daleko, a tak se zapletl hned do několika rvaček. Zvláště pak, když se postavil za své přátelé nebo rodinné příslušníky. Tehdy se začal zajímat o bojová umění a sport, což mu vydrželo do dnes. Na jeho těle se tak určitě najde nějaká ta památeční jizva, po nějakých těch šarvátkách. Školu tak vystudoval s odřenýma ušima, a to ještě málem schytal zhoršenou známku z chování. Se studiem však nepřestal, ba naopak má za sebou i vysokoškolské vzdělání v zemědělství stejně jako jeho otec, který si to přál a tak tam Chrise musel doslova dokopat. Chris však odmítal zůstat při práci na statku. Sice to měl svým způsobem rád, vždyť v tom všem vyrůstal ale zkrátka ho srdce táhlo někam jinam. A tady právě začíná jeho další spletité a možná by se dalo říct i bujaré období kdy vystřídal spoustu rozmanitých zaměstnání. Jak sám říká, prostě hledal sám sebe. A určitě není pochyb o tom, že je sám dost pracovitý, i když je občas až nechutně líný a ranní vstávání je pro něj nesnesitelné. Proto je rád za svou práci v baru, kde se objevuje až ve večerních hodinách. Co se týče žen a vztahů s nimi, dalo by se říct, že si momentálně žije na volné noze. Samozřejmě, že mu pod rukama nějaké to číslo prošlo, ale rozhodně není tak velké, že by se mohl považovat za sukničkáře. Rád se podívá, rád se pobaví v jejich společnosti, konec konců asi jako každý chlap. A zcela určitě už má za sebou celou řadu zkušeností, co se týče vztahů. Těm se však v poslední době raději vyhýbá a nevyhledává je. Posledním vážným vztahem bylo jeho pětileté manželství, které nakonec skončilo rozvodem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama