Elias Ruth

18. července 2012 v 20:37
Jméno: Elias Ruth
Datum narození: 22. listopadu 1984

Povolání: Novinář a fotograf, píše do časopisu o cestování. Taky jezdívá na mise do Afriky a jiných sociálně znevýhodněných zemí jako pomocník.

Vzhled: Elias vypadá jako typický dán. Světlé oči, vlasy i vousy. Vlasy jsou dlouhé kousek pod ramena, oči trochu zapadlé s výrazným obočím nad nimi. Pod levým okem je nepatrná jizvička. Má zjev jako hippies, protože je líný se po každé misi vlasů a vousů zbavit. Stejně mu to zase doroste. Tělo má samý sval a široká ramena. Oblečení má prosté, nijak výrazných barev. Hlavně hnědá, béžová a zelená. Po rukách nosívá své dřevěné náramky, co má jako suvenýry z cest od domorodců. Kolem krku mu visí dřevěné peace a další přívěšky.


Povaha: Elias je tvrdý muž, kterého jen tak něco nerozhází. V životě toho už zažil a viděl mnoho, proto stojí nohama pevně na zemi. Doby ze střední a vysoké školy, kdy býval hipíkem, jsou už dávno pryč, ale i tak si zachovává pár snů a ideálů o lepším světě. Jinak by nemohl dělat práci co dělá. Je velmi inteligentí a rozený diplomat. Vše se snaží vyřešit spíše slovně, což mu s jeho velkým charisma jde snadno, ale když musí použit násilí, nijak se tomu nebrání. I když působí dost nebezpečně, je to muž se srdcem na správném místě. Svoje názory považuje za nejcennější věc co vlastní, ale rozhodně je nikomu nevnucuje, pouze si za nimi pevně stojí a člověka donutí, aby si ho alespoň vyslechl. Občas působí i arogantně a když se mu někdo nezamlouvá dá mu to jasně najevo. Nejraději tráví čas nad skleničkou dobrého vína nebo whisky a rozjímáním o životě. Nepohrdne však ani přáteli se kterými rád zajde do hospůdky si jen tak popovídat a pobavit se. Je také velmi fyzicky zdatný, což využívá při svých výletech po přírodě. Na střední se taky učíval hrát na kytaru, na kterou si občas pro radost zahraje.

Historie: Narodil se v listopadu zde ve městě Hjortdar. Prožil zde klidné dětství a bezproblémově vystudoval základní školu. Vždy to byl bystrý chlapec, který se velmi rád učil. Zvrat nastal v pubertě na střední škole. Učarovalo ho hnutí Hippies a stal se z něj zasněný chlapec, který hlásal mír a lásku. Jeho hlavní myšlenkou v tomto období bylo zachránit svět a nastolit mír. Pro holky byl v tomto období něco jako magnet, každá po něm alespoň jednou zatoužila. Jeho názory ho po celou střední neopustily a tak pokračoval na vysokou školu, zaměřenou na humanitní vědy. Puberta pomalu přešla a on si začínal urovnávat v hlavě podstatné a nepodstatné věci. Přestal být bláznivým hipíkem hlásající mír a lásku, ale úplně ho tento styl neopustil, vrátil se do oblasti pár metrů nad zemí, takže to byl svým způsobem stále snílek s ideály o lepším světě. Na vysoké poznal dívku, byla to láska na první pohled. Ihned po škole spolu začali bydlet, Elias si sehnal skvělou práci v časopise o cestování , měli se brát a čekali dítě. Prostě ideálně naplánovaný život.Elias ale přišla nabídka na jeho vysněnou misi do Afriky. Nikdy neměl v plánu se usadit a žít dokonalý život na předměstí. Proto sbalil bágl a odletěl. Ester mu to asi nikdy neodpustila. V Africe poznal tvrdou realitu a konečně stál nohama pevně na zemi. Svět nebyl tak růžový, jako viděl přes své brýle. Zde byla realita krutá. Člověk si za to co chtěl, musel tvrdě bojovat, nic zde nebylo zadarmo. Umístili ho do menšího městečka uprostřed džungle. Minimálně dvakrát do týdne zde čelili napadením "černými anděly," jak jim říkali místní. I on sám se několikrát ocitl v ohrožení života. Když se vrátil domů, byl z něj úplně jiný člověk. Čekala na něj Ester a už narozená roční holčička. Ester ho stále nepřestala milovat a tak se mu snažila odpustit a znovu začali plánovat svatbu. Eliasovo chování už ale nebylo takové jako předtím a s tím se jeho milá nedokázala smířit. Proto se znovu sbalil a odletěl na další misi. Takhle se to dělo stále dokola a z něj se stával jiný muž. Asi po 3 výpravě to Ester už nevydržela a i s malou se odstěhovala. Smířila se prostě s tím, že Eliase už nikdy nepředělá. Elias toho litoval, hlavně kvůli malé, ale jeho poslaní pro něj bylo důležitější. Snaží se je alespoň dobře finančně zajišťovat a malou pokaždé když přijede navštívit. Eliasovi táhne na třicet a mezi misemi začíná dělat větší mezery. O každé vždy napíše článek do novin a přidá pár fotografii. v časopise si ho velmi váží, protože je velmi talentovaný a jeho články vždy strhující. Začíná bojovat sám se sebou. Jedna jeho půlka by se chtěla usadit, druhá však bez adrenalinu a misí nevydrží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama