Gabriel Markus Brown

17. července 2012 v 16:07
Jméno: Gabriel Markus Brown
Datum narození: 3. srpna 1988

Povolání: V Anglii a po světě se živil jako zloděj, někteří by tomu mohli říkat i mafián. Ve městě o sobě ale říká, že je umělec a dokončuje zde své obrazy na výstavu. Aby působil věrohodně, opravdu kreslí a nějaký ten obraz občas prodá. Ale k vzhledem k jeho minulosti má velmi slušné jmění a tak extra příjmy nepotřebuje.

Vzhled: Gabriel je vyššího vzrůstu a na první pohled působí dost sebevědomě. Velká ramena a vypracované tělo mu dodává zjev typického lva. Vlasy má černé s občasným světlým melírem a rostoucí kam se jim zachce. Obličej má ostré rysy, kterému dominují jeho hnědé hluboké oči, které dokáží obměkčit skoro každého. Kolem ústa a na tvářích má lehce vousů, které, společně s opálenou tmavší kůží, doplňují jeho vzhled. Kolem krku nosí na řetízku obyčejný stříbrný křížek, který nikdy nesundavá a doufá, že alespoň ten mu trochu pomůže od jeho hříchů. Nejčastěji nosí košile v bílé barvě a rifle. Když ho trochu poznáme, všimneme si, že černá a bílá, doplněná riflovinou, je jeho nejoblíbenější kombinace barev. Na vnitřní straně pravého předloktí má latinsky vytetováno drobným písmem: Breve et irreparabile tempus omnibus est vitae, což znamená: Krátký a nenávratný je pro všechny života čas. Další tetování má pod levým kotníkem a zní: Veni, vidi, vici a znamená to přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.


Povaha: Gabriel je typický lev. Velmi hrdý. Také ale sobecký, arogantní, bezpáteřní, ješitný. Aby dosáhl svého je schopný čehokoliv, nebrání se ani násilí a smrti. Když chce, dokáže být velice šarmantí, galantní a důvtipný. Je také velmi společenský a velmi rád středem pozornosti. Miluje ženy a velice se k nim má. Vyniká svým charizma, díky němuž dokáže přemluvit kohokoliv k čemukoliv. V dětství byl jiný než ostatní děti. Oproti svým vrstevníkům byl vždycky o pár let napřed, kamarády si mezi nimi také moc nehledal, lépe vycházel s dospělými. Výjimkou bylo, když od nich něco potřeboval. To jim velmi snadno dokázal namluvit, že jsou jeho nejlepší přátelé. Až dosáhl toho co chtěl, snadno se jich zase dokázal zbavit. Jeho školní prospěch byl vždy skvělý. Byl považován za velmi inteligentní dítě. Vyniká také v kreslení a to dokáže velmi využívat ve svůj prospěch. Jednak jestli jde o balení žen, nebo se také rád vydával za pouličního malíře. Gabriel o sobě moc dobře ví, že nikdy nebyl a nikdy nebude žádný svatoušek. Určitě nevěří na Boha, ale na posmrtný život ano a je mu jasné, že tam si odpyká všechny své pozemské hříchy, proto se nejvíce ze všeho bojí smrti. Nikdy také nadává dopustit na svou motorku, kterou si ve svých 15 letech ukradl.

Historie: Gabriel nikdy nepoznal své rodiče, proto vyrůstal po sirotčincích po celé Anglii. Bylo mu 7 let když poprvé utekl. Všechny vychovatelky si vždy dokázal omotat kolem prstu a proto to pro něj nebylo nic těžkého. Při každém jeho útěku ho ale chytili a přestěhovali jinam. S přibývajícím věkem přibývala i délka jeho výletů. Když utekl ve svých 17 letech, už se nikdo neobtěžoval ho hledat. Cestu měl volnou. Chvilku se živil jako pouliční zlodějiček. V 19 potkal Grega. Stali se z nich nejlepší přátelé a pustili se do velkých věcí. Díky jejich šarmu a důvtipu se dokázali vloudit mezi vyšší společnost, získat jejich důvěru a bez povšimnutí je pomalu okrádat. Když nahrabali dost, posunuli se o dům dál. Procestovali takto spolu půlku světa a stali se z nich celkem slušní boháči. Začali být lehkomyslní, rozhazovační a neopatrní. Pouze si užívali a že plán vyjde, považovaly za samozřejmé. To se jim ale vymstilo. Byla noc, 24.prosinec 2010, mělo jít o jejich doposud největší loupež. Gabriel doposud neví co se zvrtlo, ale na tu noc, co jeho nejlepší a jediný přítel přišel o život, nikdy nezapomene. Ze ztráty přítele se pomalu začal vzpamatovávat. Koupil si luxusní byt v Londýně a užíval si svých peněz, nočního života a žen. Opět se sám začal pouštět do menších krádeží. Opět se mu ale jedna vymkla z rukou. Rozházel si to s místní mafií, která se ho pokusila v jeho bytě zabít. Proto se ihned sbalil a přestěhoval se do Dánska do malého městečka, kde ho nikdo nebude z ničeho podezřívat. Vymyslel si historku, že je umělec a jsem odjel dokončit svá díla na výstavu, aby měl klid a nikdo ho nevyrušoval, jako to bylo v rušném Londýně. Snaží se zde splynout s davem a nedávat o sobě moc vědět do světa. Jeho povaha se však nikdy nezapře.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabriel | 17. července 2012 v 16:16 | Reagovat

Sakra...to bylo nějak rychle přidané :D :D  Sem se ani nestačil vzpamatovat :D

2 Gery | Web | 17. července 2012 v 16:19 | Reagovat

Měl jsi holt štěstí, že jsem se potřebovala něčím zaměstnat :)

3 Gabriel | 17. července 2012 v 16:20 | Reagovat

To teda :-)
Nechceš dát rovnou i hru?

4 Gery | Web | 17. července 2012 v 16:21 | Reagovat

Promiň, ale teď ne. Možná večer.

5 Gabriel | 17. července 2012 v 16:24 | Reagovat

Ok :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama