Mathias Bjerg

14. července 2012 v 21:18
Jméno: Mathias Bjerg
Datum narození: 23. 12. 1992

Povolání: Student architektury

Vzhled: Svou výškou cca 200 cm převyšuje většinu Dánů. Má kratší střapaté světlé vlasy. Na svých hnědo-modrých očích nosí často brýle. Jeho sportovní postava o něm prozradí, že často sportuje. Nohy má dlouhé a rychlé, závod si s ním radši nedávejte, často vítězí v různých závodech. Nosí hlavně svou oblíbenou černo-žlutou mikinu s kapucí. Bez ní ho skoro nikde neuvidíte. Zpod ní mu trčí tričko, černo-modře pruhované. Džíny, vybledlé, ovšem zdá se celkem nové, má na koncích protrhané, asi se mu to tak líbí. Boty, conversky, má na nohou poměrně často, člověk by řekl, že žádné jiné nemá. Ale zdání klame. Když se každý den podíváte pozorně, zjistíte, že conversky mění barvu z černo-modré přes černo-žlutou až po černo-zelenou. Čepice moc nenosí. V zimě nosí bundu barvy černo-zelené. Většinou nechodí moc barevně sladěný, většinou chodí spíš ,,barevný jako duha".


Povaha:Často je velmi zbrklý, do všeho se vrhá po hlavě. Ovšem velmi se s to kompenzuje jeho klidem. Klidnějšího člověka nenajdete. Můžete mu držet nůž pod krkem, hlaveň samopalu u očí a tankem mířit do zad a on zůstane stále v klidu. Žádný zrychlený tep, nic. Jeho klid mu mnohdy pomohl. Je velký optimista. Jednou ho měli vykopnout ze školy a jeho zajímalo, co bude na oběd. Je trošku roztržitější, navíc tomu napomáhá jeho částečná slepota (kvůli architektuře, ta strašně ničí oči). Je ochranný typ, dokázal by zastavit plácačku před mouchou. Také strašně rád pomáhá,jednou dal bezdomovci celé své kapesné 1000 dánských korun, protože mu chtěl pomoct.

Historie: Narodil se v København (Kodani).Jeho otec,Erasmus Bjerg, byl známý byznysmen. Jeho matka, Sofie Dør, je učitelka v Kodani. Otec mu zemřel, když mu bylo 5 let. Stalo se to v noci, vracel se domů z konference a měl autonehodu. Od té doby se o něj starala matka se svým bratrem,Mathiasem Dørem, po němž byl také pojmenován. Bral strejdu jako svého otce. Po nějakém čase, to mu bylo 15, se dostal na střední školu ve Frederikshavn (Frederikův přístav. Museli se proto přestěhovat. V 18 našel vysokou, na kterou by mohl jít. Byla poblíž městečka Hjortdåru. Tak se tam nastěhoval.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama