Sarah Kristensen

4. července 2012 v 18:54
Jméno: Sarah Kristensen
Datum narození: 17. 11. 1987

Povolání: Nedávno dostudovala psychologii, nyní se chystá rozjet soukromou praxi.

Vzhled: Sarah je průměrně vysoká žena, není moc vysoká, ani moc nízká. Její postava je klasicky ženská, zaoblená na správných místech, poměrně hubená. Její pleť je velmi světlá a její dlouhé lehce zvlněné vlasy blonďaté, takže vás na první pohled zajisté zaujmou její modré oči, které jsou vždy pečlivě namalovány v tmavých odstínech. Nad očima se klene upravené světle hnědé obočí, ze kterého vybíhá malý nevýrazný nosík. Pod nosem se nacházejí plné světle růžové rty, které jsou většinou namalované červeně nebo tmavě růžové. Obléká se elegantně, ale nikdy na ní neuvidíte nějaký usedlý kostým. Její šatník je velmi rozmanitý a ona sama kombinuje oblečení velmi originálně, nerada v tomto zapadá do davu. Doplňky má také vždy dobře promyšlené, aby se jí hodily k tomu, co má zrovna na sobě. Ovšem šperky na ní moc často neuvidíte, zato kabelky a boty jsou její neodmyslitelnou součástí. Stejně tak kdykoli okolo vás projde, ucítíte nezaměnitelnou vanilkovou vůni.

Povaha: Sarah často nezná žádné zábrany, dokonce, i když je to zapotřebí. Je velmi aktivní, ale nad vším vždy musí přemýšlet. Snaží se být zodpovědná, ale to se jí moc nedaří. Často je velmi roztržitá, nikdy neví přesně, co chce, až na pár věcí, které považuje za životně důležité. Plno lidí by o ní mohli říct, že je nevyrovnaná, ale tak to rozhodně není. Je pouze svá, drží se svého přesvědčení, jen někdy neví, jak se má zachovat dál. Ovšem za každých okolností si udržuje smysl pro humor, komunikativnost a přátelskost. Patří mezi ten typ ženy, který se lehce zamiluje, ale snaží se to nedat najevo.Historie: Narodila se do bohaté rodiny v Kodani jako jedináček. Od malička měla, co chtěla, jen otce moc nepoznala. Ten neustále pracoval a jí mezitím vychovávala matka. Když vyrůstala, rozhodně si nestěžovala, protože matka jí měla opravdu ráda a dala jí vše, na co si ukázala. Život si užívala na sto procent. Ve škole byla vždy mezi nejlepšími a o kamarády neměla nouzi. Často chodila na párty, plesy a benefice. Vše se pro ni změnilo dne, když se její rodiče zabili v autě při cestě z divadla. Už byla dospělá a studovala vysokou školu, ale stejně to pro ni byl neuvěřitelný šok. V tu chvíli si uvědomila, že neví nic o životě. Také jí došlo, že chce opustit dům, ve kterém prožila celé dětství, kvůli vzpomínkám, které zde zbyly, a že se chce odstěhovat daleko od toho všeho a začít nový život. Proto dům prodala, vzala všechen majetek, co podědila a přestěhovala se do Hjortdåru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rikke | 5. července 2012 v 4:36 | Reagovat

Teda já se z toho blueboardu zblázním. Člověk se chce rozloučit a on bůhvíproč vyžaduje vyplnit spamovou otázku, která tam vůbec není! Tak sorry, že to píšu semhle k článku, ale:
Mí drazí spoluhráči,
tímto se s vámi loučím a pomalu pádím pryč. Přejte mi pěkné počasí a nezlobte tu :D A v neděli v pět jsem tu jako na koni! :D

2 Gery | 5. července 2012 v 8:06 | Reagovat

Nechci tu spamovat, ale považuju za důležité to sem napsat.
Blueboard zřejmě zase blbne, protože protispamovou otázku to fakt chce, ale žádná tam není a v administraci se s tím nedá nic udělat.

3 Zorka | Web | 10. srpna 2012 v 22:13 | Reagovat

Moc krásný blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama