Snorri Snorrlenson

22. července 2012 v 20:05
Jméno: Snorri Snorrlenson
Datum narození: 17. 8. 1993

Povolání: Snorri není studentka, jak by snad mohlo vyplývat z jejího věku, ale zdatně se probíjí v obchodnickém řemesle. Po svém otci má loď, kterou kdysi on pojmenoval po její matce Alfrún, také proto se její obchodní cesty ubírají po moři.

Vzhled: Snorri je půvabná mladá žena, ale sama si to neuvědomuje. Ostatně o kráse své ani jiných lidí moc nedumá, je to praktická žena. Její krásnou tvář s bledou pletí lemují dlouhé bílé vlasy, které dokonale ladí s průzračnýma, světle modrýma očima. Většinou jí potkáte v bílém kabátku s kožešinkou u krku, pod kterým se skrývá mužské námořnické oblečení a ve vysokých teplých botách, které v létě vymění za něco jako tenisky. Jak již její oblečení vypovídá, často vypadá jako z jiného "kdy a kde".


Povaha: Jak už jsem uvedla výše Snorri je praktická mladá žena. Stojí nohama pevně na zemi a sny nechává vyplouvat na povrch jen v noci. je nedůvěřivá, ale když vás potká blíže, promění se v velice milou a vtipnou ženu. Je také chytrá a díky tomu se dokáže dostat i z největších problémů. Ale je také velmi tvrdohlavá, což jí do těch problémů často dostává. Někdy dokáže být hodně nepříjemná a má jisté problémy s drzostí. Umí se být jako muž, což se naučila už jako malá a to se jí často hodí.

Historie: Olaf Snorrelssen a Alfrún Larusdottir se do sebe vzali už po krátké známosti a zanedlouho Alfrún zjistila, že čeká děťátko. Bohužel se Olaf krátce před dlouho očekávaným porodem, musel vydat na za ten rok poslední obchodní cestu , ze které se už nevrátil. Předtím než odjel však nechal přepsat svůj obchodnický "průkaz" a stanovil svým dědicem jistého Snorriho Snorrelssena, protože si byl jist, že dítě bude chlapec. Přesto se narodila holčička a Alfrún, která chtěla, aby Olafovo přání mít Snorriho bylo splněno, dala malé holčičce chlapecké jméno Snorri. Snorri vyrůstala (jako chlapec) s matkou, a když se ve svých šestnácti letech dozvěděla o tom, že je vlastně obchodník vzala otcovu nejmilejší loď jménem Alfrún, kterou její otec pojmenoval po její matce a utekla proti matčině vůli z domu. Od té doby se z ní stala celkem zkušená obchodnice a nyní se nachází ve svém rodném městě Hjortdåru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama