Theodosius Christiansen

27. července 2012 v 19:13
Jméno: Theodosius Christiansen
Datum narození: 24. 12. 1940

Povolání: Důchodce; před důchodem býval badatel a cestovatel.

Vzhled: Je to menší stařík, který má vrásčitý obličej, jenž nese modré oči. Co se týče nosu, ten vypadá jak po boxerském zápase, je takový zlomený a stáčí se na levou stranu. Rty má už takové mrtvé, malé a úzké. Na krku mu visí vyschlá kůže, je to takový typický stařík. Co se týče vlasů tak na hlavě má vinylovou desku, takže jen po stranách má krátké sněhově bílé vlásky. Oblékání je u něj velmi jednoduché, ať je léto nebo zima, je v dlouhých plátěných kalhotách, tílku nad kterým má košili a nad ní ještě má retro svetr, který si nechal ze staré doby. Občas svetr vymění za staré sako, které nikdy neladí ke kalhotám, v něm má kapesní hodinky. Jinak dědu nepotkáte bez hole, jež je mu oporou, ale i nástrojem na bití výrůstků, kteří jej nepustí sednout. Občas překvapí i sám sebe, když si koupí nějaký ten módní výstřelek.

Povaha: Děda na první pohled úmyslně působí jako každý důchodce, dělá ze sebe senilního, nervního a agresivního starce. Jenže je to jen maska - když ho lépe poznáte, nebo jej opijete malými pivky, zjistíte, že je to sranda děda. Když se rozjede pořádně, udělá vždycky show, na kterou nikdy nezapomenete - ač se to nezdá, umí BEATBOX, sice ne na moderní úrovní, ale rytmus drží. Také jeho taneční kreace o holi zvládá, válí to tiž SHUFFLE style. Nejraději povídá o tom jak všude byl, všechno zná a co dokázal.


Historie: Jak naznačuje letopočet, se narodil v období 2 světové války, moc si z ní nepamatuje. Jak roky plynuly, stárnul. Když úspěšně zdolal základní školu, vydal se pokořit i gymnázium. To sem mu povedlo na tolik, že si troufnul na vysokou školu. Po výšce se chvilku živil v místní botanické zahradě, kde strávil pár let a když nasbíral trošičku peněz, vydal se do amazonských pralesu, kde chvilku pobyl, zhruba tak půl roku. Dalo by se to nazvat expedicí, protože si z pralesu přivezl různé rostlinky, které věnoval místní botanické zahradě. Postupem času začal čím dál víc cestovat do exotických zemí. Dokonce se v Peru oženil a nějaký čas tam žil. Zanechal zde své malé potomky, ale jeho toulavé nohy ho přemohly, tak se vydal dál. Takhle to pokračovalo dokud mu to umožňovalo zdraví, které jej nakonec dohnalo. Ačkoli žil zdravě, skolil jej infarkt před pár lety, tak se rozhodl že chce dožít v rodné zemi, v Dánsku, kde momentálně žije. Co se týče jeho dětí, píše si s nimi přes Facebook.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rikke | Web | 27. července 2012 v 19:19 | Reagovat

Dobře. Tak... Oj, to je... Eh. Velice pěkné :D. Obdivuji odvahu :D.

2 Dědula | 27. července 2012 v 19:25 | Reagovat

myslíš ty brýle nebo plavky ? :D

3 Rikke | Web | 27. července 2012 v 19:28 | Reagovat

Celkově ten profil :D

4 Dědula | 27. července 2012 v 19:29 | Reagovat

Já se snažil napsat něco víc,ale nejde to :D Ale aspoň umí Beatbox

5 Gabriel+Elias | 27. července 2012 v 20:23 | Reagovat

Juuuu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama