Srpen 2012

Cheryl Mason

26. srpna 2012 v 9:47
Jméno: Cheryl Mason
Datum narození: 14. 5. 1988

Povolání: Pracuje jako doktorka v hjortdarské nemocnici.

Vzhled: Cheryl je hubené, vysoké postavy. Měří hezkých 178 cm a váží 60 kg. Má dlouhé nohy jako modelka. Její pleť je lehce opálená. Je to od přírody bruneta. Vlasy si většinou nechává rozpuštěné. Zelenohnědé oči jsou hluboké a přívětivé. Nad očima se klene vždy upravené, tmavé obočí, ze kterého vybíhá ostřeji řezaný nos. Pod nosem má plné, hezky tvarované rty. Oblékaná chodí většinou v černé halence a džínech, sukni, nebo legínách. Nepohrdne ale ani šatům. Když kolem Cher projdete, ucítíte lehkou vůni jahod.

Alexandre Christopher Decuano

22. srpna 2012 v 21:37
Jméno: Alexandre Christopher Decuano
Datum narození: 19. 5. 1991

Povolání: Studuje na sportovní škole.

Vzhled: Je vyšší postavy (asi tak 200 cm) a je dost svalnatý. Výšku zdědil po rodičích. Má plnější a pěkné rty. Jeho tvář vždy zdobí jistý úsměv, který někdy vypadá jako úšklebek. Má tak černé vlasy. Má je nakrátko ostříhané a obvykle rozcuchané. Pod jeho rty se skrývá běloskvoucí chrup.Skvěle líbá. Nos má trochu větší, ale není to moc vidět. Je celkem opálený, takže ani nemusí chodit moc na sluníčko, i když ho má velmi rád a doslova miluje vodu a vodní sporty. Má velmi výrazný, ale pěkný hlas, proto občas taky zpívá.

Povaha: Je veselý a rád se seznamuje s novými a novými lidmi. Jeho nálada je vždy dobrá, zklamání a hněv skrývá v sobě. Když uvidí nějakou dívku, vždy na ní vrhne ten nejoslnivější úsměv. Ne, že by byl sukničkář, ale prostě se rád usmívá. Když se usmívá, usmívá se i očima, je to prostě usmívající se typ, nemá rád nafoukané a věčně se urážející lidi. Sám, když se urazí, to po nějaké době nevydrží a nakonec se s tím člověkem usmíří. Někdy je dost nevrlý a to vždy, když se mu nedaří ve sportu, nebo ve škole (hraje fotbal, basketbal a hokej). Jeho snem je být nějakou sportovní hvězdou.

Claude Larsen

21. srpna 2012 v 10:10
Jméno: Claude Larsen
Datum narození: 28. 6. 1991

Povolání: Claude je hráč hokejového týmu Herning Blue Fox a hraje na postu Centra, během budování své hokejové kariery také studuje sportovní gymnázium.

Vzhled: Claude, je průměrně vysoký mladík, přibližně 184 centimetrů. Má i nějaké ty svaly hlavně vypracované bicepsy a tricepsy. Má kratší zrzavé vlasy, které nosí většinou rozčepýřené a občas nagelované, má tmavě hnědé oči. Tvář většinou nosí hladce oholenou, ale někdy si ji i neoholí, jelikož ho nebaví se holiti. Co se oblékání týče, Claude, se snaží nosit stylové a moderní oblečení, ale nebojí se si vzít věci, které zrovna v módě neletí. Jako jediný doplněk nosí zlatý řetízek s křížkem jako přívěšek

Povaha: Claude je hokejista, ale nos nahoru rozhodně nemá, nebo by se spíše dalo říct, že snaží nebýt namyšlený, ale sem tam samozřejmě je. Má vysoké sebevědomí, jako spousta jiných sportovců. Velmi rád si povídá, a nejde hned do všeho po hlavě, je to rozvážný mladý muž. Když jej trochu lépe poznáte, zjistíte, že je společenský, romantický se smyslem pro humor. Velmi rád se nechá obklopovat dobrou společností, především je rád ve společnosti krásných a mladých slečen. Claude je velmi naslouchaví člověk, svým přátelům se snaží vždy pomoci. Velmi rád se seznamuje s novými lidmi, ale někdy mu to dělá problém jednál-li se zrovna o ženu či dívku. Když má svůj názor, pevně za ním stojí a nenechá, se nijak přesvědčte, sem tam trošku vybouchne, ale jinak nic.

Ingrid Koivunen

20. srpna 2012 v 9:51
Jméno: Ingrid Koivunen
Datum narození: 29. 12. 1995

Povolání: Již šest let studuje na soukromém gymnáziu. Je tam jenom kvůli rodičům, sama by si vybrala jinou cestu. Nemá žádnou brigádu a zatím si nikdy nic nehledala, jelikož je rodiči dosti finančně zajištěná.

Vzhled: Ingrid je dívka malého vzrůstu (asi 162cm) a hubené postavy. Vystupují jí kosti na ramenou, pánevní kosti a taky klíční. Strašně ji to štve, a proto mezi její oblíbené činnosti rozhodně nepatří koupání či opalování. Opalovat se ani nemůže, jelikož by se spálila a tak se slunci často vyhýbá a ven vychází většinou jenom v zimní nebo oblíbené podzimní dny. I když je hodně bledá přes nos se jí nesou jemné hnědé pihy. Rysy jejího obličeje nejsou nijak výrazné ani ostré, má je všechny jemně zakulacené. Malý nos je ovšem trochu širší, rty má nesouměrné a malé, protože spodní ret má větší než vrchní. Barva Ingridiných očí připomíná oloupané mandle namáčené v medu nebo také karamel, jednoznačně by se řeklo, že Ingrid má oči hnědé. Velmi často se nemaluje, a pokud ano tak jen velmi decentně, pouze řasenkou, jelikož ví, že její máma by šílela z očí orámovaných černou tužkou a byla by jí označená za "lehkou holku". Obvykle je Ingrid cítit vůní pšenice anebo levandulí, kterou si suší v misce ve svém pokoji. Takový její menší problém který si ani ona sama neuvědomuje je ten, že hrozně často mrká. Světle hnědé značně vlnité možná i špinavě blonďaté vlasy jí už dorostly až pod lopatky. Vlasy nosí často rozpuštěné a její černá gumička, kterou nosí stále na ruce je všechny pojme pouze při hodině tělocviku. Její dlaně jsou malé, a když je dobře prozkoumáte, můžete si povšimnout věčně okousaných nehtů na drobných prstech přelakovaných většinou červeným lakem. Červená barva je její nejoblíbenější a občas si červenou přetře i rty, i když její malé puse to nesvědčí. Chodí oblečená v tmavých a světlých barvách, které má strašně ráda a nenávidí ty pestré (hlavně oranžovou a růžovou) kromě červené. Nenosí krátké kalhoty, které by jí odhalovaly nohy, protože se za ně stydí a myslí si, že je má moc hubené. A když má sedmnáct let lidé, co ji neznají by mohli říci, že má akorát tak třináct.

Lena Lowell

15. srpna 2012 v 21:26
Jméno: Lena Lowell
Datum narození: 4. 6. 1994

Povolání: Studentka, občas si přivydělává nějakou brigádou.

Vzhled: Lena má velmi přirozený a přírodní vzhled. Je štíhlé postavy a měří asi tak 175 cm, za což děkuje Bohu, protože rodiče má celkem málého vzrůstu. Dost často jí někteří známí, či lidi, co znali její matku, říkají, že si jí byla hodně podobná. Nejradši je, když může nosit pohodlné kraťasy a tílko, přitom má na sobě hodně náramků, řetízku a talismanů, ty jsou pro ni nejdůležitější. Má zelenohnědé oči, které jsou velmi krásné, avšak ne každého zaujmou hned na první pohled. Na zádech má vytetované dvě L, inicály svého jména.

Povaha: Lena sama neví, jak by sebe samu popsala. Když se jí na to někdo zeptá, řekne o sobě, že je celkem milá, kamarádská, klidná a přemýšlivá, ale že má také stinné stránky. Věšina toho je pravda. I když je klidná, dokáže být i hodně energická. Všechnu svojí energii totiž nabírá při procházkách přírodou, při kterých si ráda rovná myšlenky. Lena dokáže být občas až trochu moc náladová, ani ona sama neví, kde se to v ní bere, ale všichni říkají, že to má po otci, tak jim věří. Mezi další její zájmy patří zvířata, s kterými by ráda spojila svojí budoucí práci, ráda maluje; dokonce chodívala na kurzy. Odmalička jí lákala jízda na koních, ale jelikož bydlela ve městě, a matka se o ní strašlivě bála, nechala si na svůj sen zajít chuť, a tak alespoň doufá, že se na něj jednou v životě aspoň sedne.

Jenna Henriksen

15. srpna 2012 v 21:20
Jméno: Jenna Henriksen
Datum narození: 31. 3. 1990

Povolání: Studentka ekonomie. Krom studií si však přivydělává ještě administrativní činností, která sídlí právě v Hjortdaru.

Vzhled: Jenna je průměrně vysoká žena štíhlé postavy, měří kolem sto sedmdesáti centimetrů, občas svou výšku ještě zdůrazňuje botami na podpatkách. Co se týká ženských předností, Bůh jí v hrudní oblasti nadělil štědře. Zároveň má trošku oplácaná stehna, za což už tolik ráda není, na druhou stranu ale nevypadá jako vychrtlá modelka. Má čistě blonďaté vlasy střižené na délku mikáda, typické mikádo však její účes rozhodně není - má vlasy sestříhané a povětšinou je nosí divoce rozcuchané. Pod tenkým upraveným obočím se nachází pár šedomodrých očí, které jsou nejčastěji zvýrazňovány řasenkou, tužkou na oči a nějakými decentními stíny. Jen pokud Jenna vyrazí do společnosti a chce upoutat pozornost, volí oční stíny sytějších a zářivějších barev. Narůžovělé rty jsou plné a občas zvýrazněné leskem na rty.
Ze stylu jejího oblečení lze vyčíst, že chce jít s dobou a vypadat dobře. Nosí různá trička neobyčejných střihů, blůzky a halenky, a tak podobně. Téměř vždycky má její svršek celkem hluboký výstřih, což je věc, kterou se Jenna zcela jistě ráda chlubí. Ráda nosí sukně různé délky a barev, nikdy však nesahají déle, než ke kolenům. Nepohrdne ale ani kalhotami, většinou celkem obtaženými. I obuv střídá různou - lze jí vidět v sandálkách, teniskách, ale i botách na podpatcích. Doplňky téměř nenosí, jen kolem levé ruky má jemný stříbrný řetízek a kolem krku též. A její pupík se pyšní drobným piercingem.

Elizabeth Kirkwood

15. srpna 2012 v 10:23
Jméno: Elizabeth Kirkwood
Datum narození: 31.8. 1993

Povolání: Je studentka Vyšší odborné škole zdravotnické v oboru všeobecná sestra. Ale během studia si přivydělává jako modelka.

Vzhled: Elizabeth je vysoká přibližně sto sedmdesát čtyři centimetrů. Je štíhlé postavy, ale není až tak štíhlá jako jiné modelky, může se ale pyšnit pěknými ženskými křivkami. Má dlouhé hnědo-blonďaté, celkem i rovné vlasy, které jsou dlouhé někam nad ramena. Když se jí podíváte do obličeje jako první vás zaujmou modré oči, které jsou olemovány dlouhými, hustými řasami. Co se oblečení týče, dává přednost jednoduchým kouskům oblečení, které lze šikovně zkombinovat, nebojí se, ale ani si vzít něco odvážnějšího, ale příliš často jí v tom nikdo neuvidí. Nejraději nosí obyčejné boty, boty na podpatku na ni prakticky neuvidíte, a pokud je na ni uvidíte tak leda na fotce. Velmi ráda nosí nějaké ty šperky, kabelky a někdy i klobouček.

Povaha: Na první pohled vám nemusí přijít příliš sympatická, ale pokud jí blíže poznáte možná v ní najdete zalíbení. Pod tím nevinným vzhledem se skrývá ďábel. Na spoustu věcí má vlastní názor, který si nenechá jen tak rozmluvit a je schopná si ho i prosadit. Ironii používá dennodenně. Své slabé stránky se snaží nedává příliš najevo, ale né vždy se jí to povede. Nejraději by měla dlouhodobý vztah, ale zatím toho pravého nepotkala. Je mírumilovná a nerada vyvolává konflikty, snaží se vždy zachovávat klidnou hlavu i když sem tam někdy vybouchne.Elizabeth je nesmírně přátelský člověk a ke svému životu potřebuje přátelé a společnost.

Jesse Ryan Winston

14. srpna 2012 v 18:04
Jméno: Jesse Ryan Winston
Datum narození: 16. 8. 1988

Povolání: Jesseho povolání by mělo být takové, kde se může volně vyjádřit. Stal se mladým architektem, ale když ho všechna ta přesná matematika přestane bavit, sáhne po tužce, papíru, svém hlasu a kytaře.

Vzhled: Jesse vždy zaostával za dětmi jeho věku co se týče výšky. Spoustu lidí ho štípalo do tváří a vykládali mu, jaký je rozkošný chlapeček. Nedá se říct, že by se mu to zrovna zamlouvalo. Všechny proto překvapilo, když se v jeho patnácti letech zničehonic vytáhl a dnes měří necelých 190 cm, převyšujíc většinu svých bývalých spolužáků se kterými stále udržuje kontakt. Od té doby ho pro změnu začíná unavovat, když nad ním ti samí lidé vzdychají jak "vyrostl jako z vody", a že si ho pamatují jako malého chlapečka s baculatými tvářemi. Patří mezi ty typy se štíhlou, ale vypracovanou postavou, kterou si osvojil díky jeho aktivitě a chuti sportovat. Z té baculatosti si sice něco ponechal, ale každý vidí, že výrazně zhubeněl nejen v obličeji, získal ostřeji řezané rysy a lícní kosti mu lehce vystouply. Jeho tmavě hnědé jemné vlasy působí lehce nazlátle, na slunci hází medové odlesky. Z jejich zjevu lze usoudit, že si je málokdy češe. Udržuje si je v nedbalém rozcuchu, často je lze zastihnout trčet do všech světových stran, což působí jako kdyby právě vylezl z postele. Dominantu v jeho obličeji tvoří jednoznačně oči olemované hustými, dlouhými řasy, které mu dodávají téměř andělský výraz. Jejich tmavé mátově zelené duhovky rámuje tmavší linka barvy mechu. Nepostradatelnou součástí se stal jeho pokřivený úsměv. Bez něho působí neuvěřitelně vážně, a tak ho lidé skoro nutí, aby se usmíval. Pleť má poměrně světlou po celý rok, kromě léta, kdy se velmi snadno opálí. Co se tyče oblečení, dává přednost spíše tmavým nebo neutrálním barvám jako je béžová, hnědá nebo bílá. Jediný kus oblečení v jeho šatníku, který lze být barevný, jsou boty. V zimě téměř nežije bez svých kabátů. Moc věcí ho nerozhází, ale pokud chybí kabát, začíná krize.

Historické slavnosti

12. srpna 2012 v 19:07
Kdy: 13.-19. 8. 2012 (stánky denně otvírají cca v 9:00 a zavírají ve 21:00)
Kde: Náměstí a přilehlé uličky

O co jde? Historické slavnosti se v Hjortdaru konají každoročně v srpnu. Celé náměstí je plné stánků, ve kterých lze sehnat snad úplně všechno, největší výběr je ale z nejrůznějších tradičních pochutin - sýrů, uzenin, ale také koláčů a sladkostí. Ani o pití tu není nouze. Trhovci ale nabízejí i ručně dělané výrobky, ať už ze dřeva, z ovčí vlny nebo keramiky. Stánky jsou navíc laděné tak, aby vypadaly historicky, takže i obchodníci jsou většinou navlečeni do nejrůznějších kostýmů. Trhy ale rozhodně nejsou všechno - městem, zejména tedy náměstím a přilehlými ulicemi, putují nejrůznější procesí. Vikingští nájezdníci, královská družina, lapkové... Jako by ožila historie. Občas mezi nimi dojde k drsně vypadajícím potyčkám, kde teče mnoho kečupu. Uprostřed náměstí se také hrají nejrůznější divadla znázorňující známé legendy nebo události, dětmi je oblíbené především loutkové divadlo s pohádkovými bytostmi. V katedrále v těchto dnech probíhá výstava vztahující se k historii města. Ulice i náměstí oživuje středověká hudba a vypadá to, jako by selhala technika - místo lamp pouličního osvětlení totiž osvětlují náměstí lucerny. Pravda, oheň v nich nehoří, jsou elektrické, ale i tak vypadají dost stylově. Slavnosti po týdnu ukončuje velkolepý ohňostroj a koncert historické hudby.

Nová herní místa

10. srpna 2012 v 17:50 Novinky
Ano, je to tak!
Jak ti všímavější možná již stačili postřehnout, přibylo nám pár nových herních míst, protože mi přišlo, že tu prostě chybí. Konkrétně jimi jsou: bistro, cukrárna, knihovna, nemocnice, maják a starý most. Tak doufám, že ty knihy využijete alespoň k občasné hře :) Ty méně používané knihy nezmizely, jen se přesunuly pod záložku "další místa".
Tak, toť vše, užijte si hru!