Září 2012

2. kolo Sranda ligy

30. září 2012 v 10:06
2. kolo Sranda ligy proběhne již dnes, v 18:30 na fotbalovém hřišti a utkají se v něm zástupci hjortdarské nemocnice a obchodníci. Platí totéž, co v předchozím kole - hráči by se na hřiště měli dostavit alespoň o půl hodiny dříve. Hrací čas je zkrácen na hodinu, po první půlhodině zápasu proběhne patnáctiminutová poločasová přestávka.

1. kolo Sranda ligy

27. září 2012 v 11:10
1. kolo sranda ligy proběhne již zítra, v 18:30 na fotbalovém hřišti. Hrát se začne sice až v půl sedmé, prosíme však všechny hráče, aby se dostavili alespoň o půl hodiny dříve, kvůli organizaci a rozcvičení :-) V prvním kole se utkají profesoři se studenty.
Nutno podotknout, že hrací čas je zkrácen na hodinu, po první půlhodině proběhne poločasová přestávka trvající cca 15 minut. Nikdo ze zúčastněných totiž není vrcholový sportovec a my nechceme profesory ani studenty utýrat k smrti, určitě by jich byla škoda.


Anne-Lisa Jannicksen

23. září 2012 v 10:20
Jméno: Anne-Lisa Jannicksen
Datum narození: 14. 2. 1989

Povolání: Vyučila se švadlenou a momentálně pracuje v salónu svatebních a společenských šatů, který vlastní její teta. Většinou zatím jen upravuje již vytvořené modely podle postavy zákazníka, ale pomalu do své nabídky zahrnuje i ušití šatů podle přání klientky.

Vzhled: Výškou Anne-Lisa dosahuje něco málo přes sto sedmdesát centimetrů, čili se řadí mezi ten zlatý průměr. Jelikož si však často nazouvá boty s podpatky, je vždy o nějaký ten kousek vyšší. Postavou není úplná křehotinka, ale dalo by se říct, že je o něco štíhlejší, než jaká by měla být podle tabulek. Ne že by jí to ovšem vadilo, vzhledem k tomu, že v dětství bývala trochu oplácanější. Jako dítě mívala vlasy světlounké, skoro až blonďaté, nicméně postupem času jí ztmavly a nyní se těší kaštanově hnědé barvě. Od přírody se jí neposlušně vlní, a i když ostatní tvrdí, že jí to tak sluší, Anne-Lise se to moc nelíbí a jakmile má vyjít někam do společnosti, většinou si je vyrovnává. Málokdo ji také uvidí s vlasy sepnutými do drdolu či culíku, to dělá, jen když se ponoří do práce, aby jí nepřekážely. Oči barvy hořké čokolády si většinou zvýrazňuje řasenkou a očními linkami, výjimečně používá nazlátlé stíny, ale to spíše jen při výjimečných příležitostech. Pod drobnějším nosíkem se nachází narůžovělé rty, které jsou většinou zvlněné v takovém tom tajemném poloúsměvu. A nezřídka ji lze vidět s rudou rtěnkou. Pokožku má světlou až bledou, nikdy se příliš dobře neopalovala. Anne-Lisa se ráda zdobí a jen málokdy vyjde ven bez jakéhokoliv doplňku. Má ráda viktoriánskou éru, proto jsou na ní nejčastěji vidět šperky v tom stylu, ať už jde o náhrdelníky, náramky, prsteny, spony do vlasů, či různé brože. Co se oblečení týče, její šatník je značně rozmanitý. Nemá problémy obléknout se jak výstředně, tak i elegantně. Často si obléká kousky, které si sama sešila dohromady.

Daniel Thuomas Holopainen

23. září 2012 v 10:14
Jméno: Daniel Thuomas Holopainen
Datum narození: 13.5. 1982

Povolání: Vystudovaný restaurátor, dnes se živí jako obchodník s uměním.

Vzhled: Na první pohled charismatický příjemný Daniel měří přibližně sto osmdesát centimetrů a jeho svaly jsou příjemně, ale ne přehnaně vyrýsované. Polodlouhé tmavě hnědé vlasy mu skoro pořád spadají do očí, což mu dodává rošťácký vzhled a tmavě hnědé oči jsou přímo okouzlující. Tenhle šarmantní muž by mohl být prototypem svůdníka, ale spíše než románkům dává přednost trvalým vztahům.

Povaha: Daniel je stále usměvavý optimista, i když někdy se za jeho úsměvem ukrývá smutek. Není příliš zvyklý dávat najevo své emoce a vlastně mu to ani příliš nejde. Práci bere jako nutné zlo a vlastně ho ani nebaví, dělá ji jen proto, že má rád svůj životní standard. Je nezadaný a celkem spokojený, i když by se ve svém věku už rád usadil a založil rodinu. Touží po dětech, které zatím nemá. Možná pro to, že v dnešní době už "hodní kluci" nejsou v módě. Před několika lety byl zamilovaný do Adelea nabídl jí dokonce zasnoubení, ale nevyšlo to a tak jsou od té doby alespoň dobří přátelé a Daniel má sklony ji ochraňovat.

Kara Dahl

21. září 2012 v 19:33
Jméno: Kara Dahl
Datum narození: 2. 8. 1994

Povolání: Cez deň si privyrába prácou k miestnej knižnici a po nociach robí v kluboch príležitostne Djku.

Vzhled: Kara je štíhlej postavy a má 170 cm. Vlasy dlhé asi po lopátky majú blond a hnedé odtiene, teda takzvaný špinavý blond. Pod jej výraznejším tmavým obočím sa nachádza pár sivých očí, v ktorých sa zvyčajne odráža iskrička jej šibalstva. Oči si takmer vždy maľuje tmavými tieňmi, aby zvýraznila farbu svojich sivých očí. Pomerne malý nos má troška dohora a jej pekné pery sú zvyčajne zvlnené to širokého úsmevu, ktorý jej zvýrazňuje lícne kosti. Kara je chudé žieňa a tak sa niet čomu diviť, že jej poprsie nie je také veľké ako sa mužom zvyčajne páči, avšak jej to vôbec nevadí. Čo sa oblečenia týka, Kara je taký malý chameleón. Väčšinou sa oblieka pohodlne ale pekne a džínsy sú jej obľúbený kúsok oblečenia. Niekedy vyzerá ako skejťačka, inokedy je schopná sa navliecť do krikľavo rúžových minišiat s baleťáckou sukničkou a to len, aby vyvolala šok na tvári okoloidúcich. Chôdza na podpätkoch jej nerobí problém no zvyčajne aj tak volí pohodlnejšiu obuv. Oblieka sa podľa svojej nálady čo znamená, že dresscode jej veľa nehovorí. Rada nakupuje a jej šatník je skutočne rôznorodý.

Mazání neaktivních

20. září 2012 v 12:05
Jelikož se nám tu množí postavy, za které nikdo nehraje, je nutné čas od času udělat jakousi čistku, abych zjistila, kdo je a není aktivní a koho je třeba smazat, aby nám tu zbytečně nezacláněl. Jestliže jste aktivní, podepište všechny své postavy do komentářů pod tento článek. Pokud sem chodíte, ale nemáte čas na hru, smazání vám nehrozí. Smažu jen ty, kteří nadobro úplně odpadli.

Čas na zapsání svých postav do seznamu aktivních máte do 4. října 2012

Pokud tak neučiníte, vaše postavy budou přesunuty do archivu postav, odkud je možné je vylovit, pokud napíšete žádost na mail. Druhé vylovení z archivu však již není možné.

Sranda liga

19. září 2012 v 20:13
Vážení příznivci sportu a hlavně zábavy, nebo ještě lépe - zábavného sportu! Hjortdårští sportovní nadšenci pro vás připravili Sranda ligu, tedy několik netradičních fotbalových zápasů. Dočkáte se například zápasu profesorů proti studentům či doktorů a nemocničního personálu proti obchodníkům! A aby té zábavy nebylo málo, spadáte-li do jedné z kategorií a máte-li nadšení pro sport, můžete se zúčastnit jako hráči!
Pro diváky bude připraveno občestvení zdarma, aby neumřeli hlady a žízní. Fanoušci, roztleskávačky a podobná individua jsou vřele vítána! Přijďte podpořit své favority!

Rozpis zápasů:
1. kolo - 28. 9. v 18:30 - Profesoři versus studenti
2. kolo - 30. 9. v 18:30 - Doktoři a nemocniční personál versus obchodníci
3. kolo - 1. 10. v 18:30 - Celebrity versus FC Hjortdår

Další zápasy se budou odvíjet podle vítězných týmů. Časy a data jsou pouze orientační, mohou být změněny.
Pokud se chcete se svou postavou aktivně zúčastnit nějakého ze zápasů, nikoliv jen jako divák, napište do komentářů.

Gertruda Melington

19. září 2012 v 19:48
Jméno: Gertruda Melington
Datum narození: 12.9. 1986

Povolání: Pracuje jako učitelka španělštiny a zeměpisu.

Vzhled: Gertie (zkráceně Gertruda) rozhodně nevypadá na slečnu ze severní Evropy. A taky že není. Její matka je rodilá Australanka a otec je Venezuelan. Tudíž má australsko-venezuelské kořeny. Je velmi štíhlá, ale jejímu tělu rozhodně nechybí ženské křivky. Rozhodně to není žádná žirafa. Je středně vysoké postavy. Pleť je krásně opálená. Je to od přírody blondýna. Vlasy si nechává jen polodlouhé, protože by jí vadily dlouhé a krátké by jí neslušely. Má hluboké modré oči mandlovitého tvaru, na které je nemálo hrdá. Menší nos je celkem nevýrazný. Nejvíce hrdá ale je na svoje plné jemné rty, za kterými se skrývají sněhobílé zuby. Gertie většinou nosí trička nebo tílka. Ke všemu nosí legíny nebo džíny. Sukně a šaty nosí jen na některé akce. Obutá je většinou do tenisek. Nikdy nebude obutá do balerín, protože v nich ani neumí chodit.

Sally Wa'Louleil

19. září 2012 v 19:43
Jméno: Sally Wa'Louleil
Datum narození: 23. 5. 1993

Povolání: Stále studuje. Občas si domluví nějakou brigádu a tak si přivydělá nějaké peníze.

Vzhled: Sally má na první pohled milou a usměvavou tvář. Vlasy, které má rovné, mají černou barvu. Ne zas tak černé, jako noční obloha, ale černé. Oči má světle modré. Kdo by se jí podíval na obličej pozorněji, pozná, že pod dolním rtem mám malinkou jizvičku. Není na první pohled vidět, není to ani vada na kráse a navíc, Sally nijak nevadí. Její postava je hubená a ani ne moc vysoká. Ale ani moc malá. Střední. Na pravém kotníku má malé tetování draka. Někomu to přijde jako vada na kráse, nebo odporné, jinému zas jako krásný módní doplněk. Samotné Sally se to líbí a řeči ostatních ji nezajímají. Nejraději nosí věci, které jí jsou pohodlné, ale zároveň ty, které jí sluší. Nikdy by na sebe nenavlékla sukni, nebo si obula boty až s příliš vysokým podpatkem. Už kolikrát se stalo, že si v nich vyvrkla kotník. Na rukách nosí barevné náramky a na krku se může objevit nějaký ten řetízek.

Povaha: Sally je milá dívka, která se ráda přátelí a seznamuje s ostatními. Nedělá jí problém najít si nové přátele. Téměř vždy je na její tváři vidět úsměv a radost ze života. Pokud se ale stane opak, raději někam zaleze a nevylézá, dokud jí není líp. Mohlo by se totiž stát, že by někomu, koho má ráda, mohla říct něco opravdu nehezkého, co by mu jindy neřekla. Občas se může stát, že bude k někomu nedůvěřivá a vůbec se s ním nespřátelí a nekomunikuje s ním. Její zálibou je kreslení a hraní na kytaru. Tyto dva koníčky zbožňuje a jen tak ji od nich něco neodtrhne. Vždy zachovává chladnou hlavu a snaží se vše řešit v klidu. Je neústupná a vždy si jde za svým cílem.

Leonard Robert Fuchs

18. září 2012 v 17:39
Jméno: Leonard Robert Fuchs
Datum narození: 29. 4. 1976

Povolání: Právnik, no vlastní veľké podniky a firmy v Kodani, Amsterdame, v Paríži módnu značku a vlastnú voňavku a teraz si to namieril na Hjortdar, kde už vlastní obchodný dom.

Vzhled: Pekné, vypracované telo, strapaté hnedasté vlasy, mierne, naozaj mierne opálené telo a nádherné oči do siva. To je on. Krásna tvár, telo, oči, proste typ pre ženy, čo práve je. Rád chodí oblečený iba v nohaviciach a topánkach, rád ukazuje na obdiv svoje svaly, o ktorých ťažko uhádnuť, či vznikli tvrdou prácou v telocvični, alebo v posteli (či na iných miestach). No keďže je bohatý, uvidíte ho i v jeho dokonalých oblekoch, rolexky, drahé topánky, v účesoch, za ktoré vyhodí majland, len aby vyzeral sexy. Roky sa na ňom vôbec neukazujú, stále vyzerá mlado, čo aj je. Je vysoký tak akurát, ani taký mrňavý, ale ani taký obor. Nosí neustále také primerané strnisko, na ktoré "baby letia" (podľa neho). Má zdraví chrup, ktorý bol už neraz zničený pri bitke priateľov jeho mileniek. Dokonca od tých faciek, ktoré dostal od žien, nemá vôbec v lícach cit!

Povaha: Sukničkár, maniak do peňazí, ale zato humorný a šarmantný chlap, ktorý miluje víno a luxus. Nie sú na ňom ani len známky po dobrej výchove v sirotinci, či náznak na to, že dlhý čas žil v chudobe. Nie, vidno na ňom iba toho bohatého muža, ktorý používa ženy iba na zohratie postele, alebo aby mu nebola zima večer. Či na skrátenie dlhého času, alebo zahnanie nudy. Vidno na ňom muža, ktorý vysedáva každý večer v bare, popíja drahé víno alebo whiskey a vyhľadáva nejakú ženu. Muža, ktorý má rád rýchle autá a aj ich má. No pravda je taká, že aj cez toto všetko má... čo to je za blbosť, nemá srdce. Nikdy nepoznal lásku, či už materinskú, otcovskú, bratskú, alebo sesterskú. Práve preto si nikdy nerobil veľké nádeje, nebol práve ambiciózny, ale veľký realista, ktorý ako malý nemal ani jedného kamaráta abol zaľúbený iba do jednej ženy. No keďže sa roky minuli, menil sa. Získal veľkú príležitosť, ktorej sa ujal a tak začal stúpať a stúpať a stúpať, rovnako ako jeho namyslenosť, pocit nadradenosti a pocit mať viac, viac, stále viac. Tak sa zrodil nový muž, ktorý si dal zmeniť meno, začal žiť podľa jeho hrdinov zo seriálov alebo z tých časopisov. Má veľa žien, veľa peňazí, veľa áut, zo všetkého má veľa. Lenže keď už má všetko, zisťuje, že ešte vlastne nemá nič... a práve preto investuje do Hjortdaru. No a nemá rád prírodu.