Říjen 2012

Challenge I

29. října 2012 v 15:59 Novinky
Vážení přátelé!
Abyste se nám tu nenudili, naše drahá Ricínka přišla s príma ulítlým nápadem.
Máte rádi svoje postavy, přemýšlíte, jaké by to asi bylo, kdyby skutečně existovaly, a snažíte se jim vdechnout co nejvíce života? Tak pojďme společně podstupovat tzv. výzvy, v nichž naše postavy přiblížíme ostatním a zároveň je více promyslíme, o to pak budou ve hře jednat reálněji a hry budou zajímavější. A my, hráči, se určitě pobavíme :) Ve výzvách se pokusíme přiblížit co nejvíce detailů, např. jak se naše postavy podepisují, zda na něčem ulítávají, čeho se bojí, a tak podobně. Prostě to, co se v profilu nedočtete (ale třeba to tam potom rádi dodáte).

A v čem bude spočívat první výzva?
Tentokrát je to hlavně o vaší fantazii a zručnosti. Popadněte do ruky papír a tužku a zkuste vymyslet, jak se vaše postavy podepisují, zkrátka jak vypadají jejich podpisy. Zabere vám to sotva deset minut, tak to zkuste. Můžete vymyslet podpis jedné své postavě, nebo také všem, to záleží na vás. Své výtvory pak naskenujte nebo vyfoťte a poštele na náš mail, hjortdar@seznam.cz. Příští pondělí budou podpisy zveřejněny, aby se pokochali i ostatní. Tak hurá do toho!

PS: Kdo zvládne všechny výzvy, bude krutopřísnej borec a možná dostane i nějakou odměnu :P

Freya Hallbera

29. října 2012 v 15:48
Jméno: Freya Hallbera
Datum narození: 16.5. 1989

Povolání: Freya chce být zvěrolékařka. Zatím si přivydělává různými brigádami. Občas i zpívá a tančí, ale vždy jen za obnosnou sumu peněz. Občas i prodává oébrazy, které kreslí. Až se vyučí, tak si chce otevřít vlastní veterinární kliniku.

Vzhled: Freya měří 174 cm a je hubené postavy. Má trošku snědou pleť. Má šedo-modré oči. Používá stíny různých barev a řesenku. Nad očima je vždy upravené obočí. Nos má trochu špičatý, ale ona si už zvykla. Její rty jsou plné a ráda je zvýrazňuje růžovou rtěnkou, někdy si vezme i rudou. Obličej jí rámují tmavě hnědé, vlnité vlasy, které si občas vyžehlí. Většinou je nechává rozpuštěné, ovšem pokuď jde na nějakou akci, svazuje si je do různých drdolů. Obvykle nosí trička s potiskem přes jedno rameno a tmavé úzké džíny. Na nohou má většinou boty na podpatku a nebo conversky. Nepohrdne ani šaty, kterých má celkem slušnou zásobu. Nosí dlouhé a výrazné náhrdelníky. Na jejích rukou uvidíte téměř pořád nějaké náramky. Všechny doplňky střídá dle nálady.

Merida O'Connor

28. října 2012 v 13:44
Jméno: Merida O'Connor
Datum narození: 5. 8. 1992

Povolání: Studuje na fyzioterapeutku, přivydělává si brigádami nejrůznějšího kalibru, od výpomoci v kavárně po učení v lyžařské škole. Mimo to se jedná o poměrně nadějnou juniorku v alpském lyžování, která by to s trochou píle mohla dotáhnout daleko.

Vzhled: Merida v žádném případě nepatří mezi ty dlouhány, kteří jí většinou obklopují. Za to je ale tak říkajíc "dobře udělaná" či jiní by to nazvali, že je za co chytnout. To si však nevykládejte tak, že by byla nějaká obtloustlá či co, jen má ty typicky ženské rysy. Její svalstvo by se ani v nejmenším nedalo nazvat ochablým, ba naopak, je na ní opravdu vidět že sebou něco dělá. Oválný obličej jí lemují věčně nezkrotné rudé kudrliny, které dosahují délky těsně pod ramena. Očividně jim nevěnuje přehnanou péči, většinou je uvidíte prostě rozpuštěné, mnohdy trčící do všech světových stran či nacpané pod čepicí či čelenkou. Hnědé oči má ohraničené krátkými nevýraznými řasy, co se týče líčidel a podobných nesmyslů, na její tváři je zahlídnete zřídka kdy, jestli teda vůbec. Nos má jako každý jiný, jen jí ho, stejně jako zbytek obličeje posévají drobné, né moc výrazné pihy, které se lehce ztratí. Na světlých rtech se jí většinou šibalský a uličnický úsměv. A s každým takovým úsměvem se jí tvoří na tvářích ďolíčky. Neodmyslitelně k ní také patří typické zimní opálení. Pleť nemá zas tak citlivou, tudíž se stává, že přes zimu na její tváři uvidíte opálené lyžařské brýle. Co se týče jejího stylu oblíkání, je znát, že upřednostňuje pohodlí před přehnaným dokonalým a společenským vzhledem. Nicméně se nedá hovořit o tom, že by nebyla originální, originalita z jejího postrojování se dočista čiší. (jak konkrétně, to se dozvíte v průběhu her). Ohledně doplňků a šperků, z ruky téměř nikdy nesundává všemožné dřevené korálky a pletené náramky, které vypadají, že pamatují hodně. Na krku se její šperkovnice nijak moc nevyžívá, sem tam ale zahlédnete nějaké dřevěné korálky či jednoduchý stříbrný přívěsek.

Loki Markussen

27. října 2012 v 10:33
Jméno: Loki Markussen
Datum narození: 2.1. 1988

Povolání: Loki pracuje jako recepční v hotelu Carlington. Býval podvodníček, co falšoval podpisy, celé smlouvy i známky a slušně mu to vynášelo, ale tohle "povolání" už pověsil na hřebík. Nyní zkouší vlastní známky navrhovat a malovat miniaturní díla, o která je překvapivě celkem zájem.

Vzhled: Loki je štíhlý vytáhlý elegán, který na sebe chtě nechtě přitahuje pozornost okolí. Muži ho mají za chlápka s prohnaným pohledem kriminálníka (a jejich šestý smysl se v tomhle směru skutečně nemýlí) a ženy za přitažlivého charismatického zbohatlíka, jehož potencionální obětí by se rády staly. Jak už bylo zmíněno, je poměrně vysoký, měří kolem metru devadesát, tudíž většinu průměrně vysokých lidí o nějaký ten centimetr převyšuje. Svalstva moc nemá, působí spíše šlachovitě, rozhodně však ne křehce. Jeho vlasy jsou tmavě hnědé, téměř až černé, a většinou učesané, občas dokonce ulíznuté, jindy naopak rozcuchané. Záleží na Lokiho náladě a tom, kam právě míří. Pod poměrně hustým černým obočím se nachází pár světlemodrých očisek, ve kterých neustále poskakuje šibalská jiskřička. Jeho nos je rovný a velký tak akorát, zdobí ho několik sotva viditelných drobných pih. Ústa má Loki poměrně široká a rty tmavě růžové a pokud se usměje, odhalí drobné rovné a krásně bělostné zuby, které prostě nemají chybu. Není divu, že se při jeho úsměvu některým dívkám podlamují kolena, obzvlášť, když se mu ještě k tomu udělají sexy ďolíčky ve tvářích. Jeho tváře porůstá krátké strniště, které oholí jen zřídkakdy. To kupodivu není černé, jako vlasy, ale hnědé, dalo by se říci spíš hnědozrzavé. Jediné, co trošku kazí jeho bezchybnou tvář a svůdný úsměv, je poměrně dobře viditelná jizva na pravé tváři, dlouhá asi tři centimetry. Těžko říct, kde k ní přišel.
Obléká se podle situace, záleží tedy na tom, zda je právě v práci, má volno nebo míří na schůzku týkající se nějaké nelegální zakázky. Pokud pracuje, nezbývá mu nic jiného, než se navléct do obleku určebého pro recepčního, který je tmavě modrý se zlatými prýmkami, hotel Carlington na něm bohužel trvá. Ve volném čase se obléká jako ležérní pohodář, to znamená, že nosí většinou nějaké volné kalhoty, v létě plátěné, pokud je chladněji, tak džíny, v zimě pak manšestráky, většinou nějakých neutrálních barev. K tomu si bere slušněji a dráže vypadající trička, nikdy na něm neuvidíte například triko s potiskem. Většinou jeho trika mají límeček, nebo alespoň knoflíky u krku. Nejčastěji však nosí košile a to různě barevné - od klasické bílé přes jednobarevné až po kostkované, pod nimi většinou nosí obyčejné bílé nebo šedé tričko. Pokud se ochladí, bere si na sebe svetry, tenčí i teplejší, většinou jednobarevné, lze ho však vidět i v proužkatých. V zimě nosí černý kabát sahající ke kolenům a barevnou pletenou šálu. Pokud však míří za svou nelegální prací, obléká se jako bohatý podnikatel - vezme na sebe černý oblek, černou kravatu a nějakou barevnou košili, nechybí ani kožený kufřík. Doplňky nenosí, jen tenký kožený náramek na levé ruce a snubní prsten na levém prsteníčku. Vždycky má u sebe starožitné kapesní hodinky.

Alexa Anisala Kovinova

27. října 2012 v 9:42
Jméno: Alexa Anisala Kovinova
Datum narození: 14. 6. 1996

Povolání: Alexa pracuje v Hjordarské klinice jako veterinářka.

Vzhled: Alexa je 165 cm vysoká. Má hnědé, přírodně vlnité vlasy které jí sahají do půlky zad. V obličeji se vyjímají dvě ledově modré oči, které jsou velmi čisté a upřímné. Na očích má velmi husté a černé řasy, které trochu zvýrazňuje řasenkou. Nad očima se jí vine vždy upravené hnědé obočí. Nos má malý a roztomilý. Pod nosem jsou plné rty, které zvýrazňuje barevnými a ovocnými lesky. Je veselá a přátelská. Její smích nelze přeslechnout. Její postava je mírně vysportovaná a hubená.

Povaha: Alexa byla vždy dobrá na škole a díky tomu taky mohla jít na veterinářku. Je milá a přátelská. V okruhu dobrých přátel je velmi uvolněná, ale jakmile je ve velké společnosti, radši se stáhne. Nerada je středem pozornosti. Na pohled vypadá něžně a zranitelně. Nikdy by nikomu neprozradila nic o kamarádčině tajemství. Je spolehlivá a ochotná poradit. Občas jejím známým vadí její stydlivost.

Vasilisa Alexejevna Novikova

24. října 2012 v 21:25
Jméno: Vasilisa Alexejevna Novikova
Datum narození: 23. 8. 1990

Povolání: Vyučuje jazyky na univerzitě, konkrétně latinu, ruštinu a francouzštinu, v soušasné době ještě studuje na španělštinu, chystá se i na italštinu.

Vzhled: Vasilisa je 170 centimetrů vysoká, má světle hnědé vlasy po lopatky, postupně sestříhané. Obličeji dominují dvě veselé, modré oči, které vždy prozradí její náladu. Oči má orámované hustými, hnědými řasy, které ale zvýrazňuje řasenkou, takže jsou černé. Nad očima se skrývá hnědé, vždy upravené obočí. Nos má mírně špičatý, zahnutý dolů, což ji hodně štve. Nikdy jí nevystupovaly lícní kosti, když se usměje, na tváři se jí objeví dolíčky. Rty má plné, tedy ten spodní ret, vrchní je o hodně užší. Zuby má bílé, od přírody. Postavu má celkově hubenou, ne nějak moc vysportovanou. Když má dobrou náladu, rozléhá se všude její charakteristický, jemný, ale ne tichý, trochu zvonivý smích. Na levé kyčli má vytetované tři hvězdičky, dvě nevyplněné, prostřední vybarvenou. Co se jejího stylu oblékání týká, většinou nosí džíny, málokdy si vezme šaty - nenávidí sukně. K džínům si většinou bere nějaký top, nebo tričko. Boty většinou na podpatcích, občas i tenisky, v zimě pak kozačky. Není moc typ na nějaké extra dokonalé outfity, spíše vsází na to, že jí celkový dojem zachrání milý úsměv, i když nechodí oblíkaná jako bezdomovec. Co ze všeho nejvíce miluje, jsou tepláky. Miluje dny, kdy je doma a jen tak na sebe hodí tepláky, volné tričko a o boty se radši ani nestará. Šperky téměř nenosí, jen ty, které dostane.

Valentine Firewall

12. října 2012 v 15:20
Jméno: Valentine Firewall
Datum narození: 18. 9. 1994

Povolání: Studentka soukromého gymnázia, zatím bez zaměření, občas si přivydělává jako fotomodelka, ale brigádu nepotřebuje.

Vzhled: Val se pyšní asi 165 centimetrů vysokou, vysportovanou postavou. Obličej jí rámují něco pod rameny dlouhé, tmavě hnědé vlasy, které jsou zřejmě nezničitelné, protože ještě nikdy nebyly zničené, maximálně trochu roztřepené konečky, nic víc. Její obočí, stejně jako vlasy, roste hodně rychle ale i přes to je vždy upravené a v celky symetrické. Následují oči, tmavě hnědé, až skoro černé barvy, orámované černými řasy. Nos je stejně jako tváře trochu buclatý, žádné kosti jí nijak výrazně nevylézají, až na klíční kosti, protože ty měla obě zlomené. Rty má plné, ale horní ret je mírně užší než ten spodní. Většinou si je jen přetře nějakým nevýrazným leskem nebo bezbarvým balzámem, výrazné rtěnky jí moc nesluší, už proto, že má vždy výrazně namalované oči. Za rty se skrývají bílé, rovné zuby, zatím nemá jediný kaz, jediné co postrádá, jsou osmičky. Při oblékání, i při malování se řídí pravidlem, že méně je více. Je pravda, že z domu nikdy nevyleze bez řasenky, tužky na oči a popř. linek, ale rty si nemaluje téměř vůbec. Make-up nepoužívá, stačí ji, že jí tím popatlají obličej při focení a pak nějakou dobu zase trvá, než se pleť zregeneruje, navíc zjistila, že má na většinu make-upů alergii. Nikdy v životě nepoužila tvářenku a nikdy nemá červené tváře, ať se červená nebo ne, nikdy nezrudnou. Co se oblékání týká, je hodně vybíravá a oblečená má hodně. Nejradši má úzké džíny, které si zamilovala v 15ti, v období, kdy byla neskutečně hrdá na svůj zadek. Nosí i sukně a šortky, v létě i trička po pupík nebo jen pod prsa, nemá se za co stydět. Preferuje boty na podpatcích nebo na klínku, ale má ráda i tenisky nebo balerínky. Oblečení většinou ladí do dvou barev, výjimečně do třech. Šperky nosí jen decentní, nějaký náhrdelník, pokud je výrazný nebere si žádné náušnice, nebo jen malinké perličky, naopak když nemá náhrdelník, vezme si nějaké výrazné, ale zase záleží na oblečení.

Zapsané postavy

6. října 2012 v 14:20 Novinky
Ták, vážení, promazávání neaktivních postav skončilo. Ti, co se nestihli zapsat, ale chtěli by dál hrát, mají šanci vytáhnout svou postavu z archivu, pokud napíšou na náš mail. A jak to dopadlo? Zůstala (j)elita: