Prosinec 2012

Veronica Kristensen

29. prosince 2012 v 12:53
Jméno: Veronica Kristensen
Datum narození: 15 .8. 1987

Povolání: Mladá spisovatelka, začínající novinářka.

Vzhled: Na první pohled usměvavá slečna. Vlasy nosí vlnité, sestříhané pár centimetrů nad rameny. Mají zrzavou barvu, věčně odrážejí sluneční paprsky. Pleť má světlou a oči pronikavě modré. Zdobí ji krásný zářivý úsměv, který každého okouzlí. Její nos je středně velký, rty jsou většinou jemně narůžovělé. Má štíhlou postavu, je i celkem vysoká.

Povaha: Veronica je sangvinička. Vždy si se vším poradí. Stále se usmívá, má dobrou náladu a snaží se ostatním pomáhat. Jde si pevně za svým cílem. Je velmi cílevědomá a má dost sebevědomí. Když se do něčeho vloží, musí to dotáhnout do konce. Na druhou stranu je ale také dost tvrdohlavá a málokdy připustí, že nemá pravdu. Vždy chce být ve všem nejlepší. Nezávidí ostatním úspěchy, ale chce, aby je ostatní záviděli jí.

Antonella Bianca Lopéz

29. prosince 2012 v 12:48
Jméno: Antonella Bianca Lopéz
Datum narození: 21. 1. 1991

Povolání: Studuje právnickou fakultu nedaleko Hjortdaru. Přivydělává si ale jako harfistka.

Vzhled: Už na první pohled se pozná, že Antonella není zdejší, ale z jiného a exotičtějšího koutu světa. Napoví vám k tomu její barva kůže, která je snědá. Dále její jižanský přízvuk, který se snaží nějak zamaskovat, avšak neúspěšně, aby zapadla do víru tohoto městečka. Je vyšší a štíhlé postavy. Její výška dosahuje 176 cm. O své váze nerada mluví. I když je štíhlá, nerada ji uvádí, tudíž ji ani uvádět nebudeme. Ženské křivky na jejím těle nejsou moc výrazné, ale určitě není úplně plochá. Má husté hnědé vlasy, které se jí vlní po zádech. Jistě v nich najdete pár světlejších pramínků, které jsou nejspíše opálené od sluníčka. Většinou je nosí rozpuštěné. Copy a culíky si dělá jen ojediněle. Obličej má kulatý tvar. Dominují mu dvě modré studánky, ve kterých se někteří lidé topí. Nad očima se nachází její tmavé obočí, které si upravuje. Z obočí vybíhá drobný nos. Růžové rty jsou plné a hezky tvarované. Co se týče jejího oblečení, nosí vše, co je jí pohodlné. Nikdy se neřídila módními trendy. Ráda nosí volná tílka, trička anebo košile různých barev i vzorů. Ke svškům nejčastěji volí džíny, legíny a když je teplo, tak i kraťasy. V létě často nosí šaty. Obutá chodí do tenisek nebo balerín. Podpatky si bere jen na formální akce jako jsou třeba koncerty. Doplňky moc nenosí. Jen občas v podobě např. náhrdelníků, prstýnků a jiných šperků.

Heather Victoria Fastman

29. prosince 2012 v 12:41
Jméno: Heather Victoria Fastman
Datum narození: 23. 3. 1987

Povolání: Pracuje jako profesorka chemie a biologie na hjortdarské střední škole. Nevyučuje zrovna ty nejoblíbenější předměty na škole, avšak studenti z ní mají respekt.

Vzhled: Heather je střední, štíhlejší postavy. Měří přes 160 cm. Přesnou váhu neví, protože se nerada váží. Asi jako každá žena. Pleť má světlou, ale rozhodně není bílá jako sýr. Její vlasy jsou o přírody hnědé. Sem tam zahlénete světlejší pramínek, který je nejspíše zesvětlený díky slunci. Jsou delší. Sahají jí po lopatky. Jsou rovné, ale u konečků se mírně vlní. Pod tmavým a vždy upraveným obočí se nachází její modrá kukadla. Je na ně nemálo pyšná. Nos má drobný a nevýrazný. Rty jsou plné a hezky tvarované, schovává za nimi své sněhově bílé zuby. Co se týče jejího oblečení, není moc o čem povídat. Heather nosí každý den něco jiného. Její styl se dá určit jako elegantní, ale zároveň jednoduchý a pohodlný. Často nosí bílé nebo kostkované košile s černými legíny nebo trička, na kterých jsou většinou nějaké nápisy nebo potisky. Jindy nosí například různé topy a tílka. Na sukně a šaty si moc nepotrpí. Je spíš "kalhotový" typ. To, ale neznamená, že je nikdy nenosí. Nosí, ale jen ojediněle a na formální akce. Obouvaná většinou chodí do balerín nebo tenisek. Podpatky zavrhla už jako teenagerka, protože se v nich nikdy necítila dobře a navíc v nich neumí chodit. Když kolem ní projdete, ucítíte lehký závan ženského parfému.

Zimní akce

23. prosince 2012 v 13:13
Jelikož máme Hjortdar už nějakou chvíli pod sněhem, měli bychom toho využít! Pojďte se přizabít (a hlavně potrhat smíchy) na šílenou jízdu na čemkoliv, která se bude konat na pastvinách! Nebo vás snad více láká akční koulovačka?Vyřizování registrací o svátcích

20. prosince 2012 v 19:44 Novinky
Všechny registrace (a žádosti o domy, galerky do profilu, a tak podobně), které přijdou ve dnech 21.-26.12. budou vyřízeny nejdříve 27. prosince, mějte tedy prosím strpení. Adminka si potřebuje oddechnout a chce prožít Vánoce bez neustálého vyřizování toho či onoho. Mezitím si aspoň můžete svoje registračky dobře promyslet.
Co se týče výzvy, tu můžete posílat do toho 26.12., zveřejněna bude potom :)


Michael "Micky" Karijak

17. prosince 2012 v 8:55
Jméno: Michael "Micky" Karijak
Datum narození: 8. 9. 1982

Povolání: Po odjezdu z rodného města byl dlouho nezaměstnaný. Po příjezdu do Kodaně měl co dělat, aby našel práci. Po několika měsících si našel práci jako bankovní poradce. Vrátil se k tomu co dělal dříve, ale teď už férově a legálně.

Vzhled: Už na pohled příjemný člověk. Ano takto působí na lidi, které potkává. Dobře vypadající štíhlý muž v krásném černém obleku s bílou košili. Tak takhle nějak vypadá úplně na první pohled. Na druhý pohled si všimnete na krátko střižených hnědých až černých vlasů. Když váš zrak sjede o něco níž uvidíte kakaově hnědé oči. Ano hnědé oči opravdu krásné. O něco níž jsou stále usmívající se rty. No stále určíte ne, ale často když je něčím pobavený. Když sjede pohled na jeho postavu. Není to žádný tlouštík a ani sportovec. Tím pádem připadá to, že bude štíhlí. Proto rád nosí dosti uplá saka. Jednoduše mu sluší. Jako doplněk nosí na rukou hodinky po otci. Pro něj mají velikou cenu, a proto na ně dává pozor.

Svatba Asgera a Rikke

15. prosince 2012 v 21:41
Je to tak, nejňufíkatější páreček na Hjortdaru bude mít svatbu, brzy se dočkáme dne, kdy společně stanou před oltářem. Asger Carlsen si bere svou nejdražší Rikke Sørensenovou, radujme se! Své ano si řeknou 20.12. v 18:00 v katedrále (ve hře bude čas posunut asi někam k poledni). A vy, pokud se s nimi znáte, jste zváni! Pokud se vaše postavy s budoucími novomanžely neznají, máte možnost zahrát si někoho z hostů - příbuzenstvo či přátele (za to vám budeme velmi vděčné). Jestliže byste se takové šance rádi chopili, napište na mail (hjortdar@seznam.cz), koho byste chtěli hrát ;) Jinak samozřejmě můžete jen přihlížet.

Jon de Sveinsson

15. prosince 2012 v 17:10
Jméno: Jon de Sveinsson
Datum narození: 17. prosince 1986

Povolání: francouzský vikomt, vládce, zde však bezmocný, obchodník

Vzhled: Přes 180 centimetrů vysoký brunet s krásnýma tmavýma očima. Jeho pleť je ošlehána větry a sluncem, Na první pohled na něm není žádná vada, je ukázkou mužské dokonalosti. Po snědé pleti se mu však přes prsa táhne dlouhá jizva a rovněž se stal obětí obřízky (pomsta jeho strýce za smrt svého bratra).
Na první pohled lze poznat, že Jon je dobrodruh, znalec světa - a romantik každým coulem. Se svým vzhledem však není spokojen a hledá na sobě nedokonalosti (mnozí mu proto říkají, že je napůl žena, protože něžné pohlaví na sobě chyby hledá velice často), ať už to jsou trochu větší uši, často se mastící vlasy nebo mírně zažloutlé a křivé zuby. Nikdo není dokonalý, a proto se křivým zubům nelze divit, avšak za žluté zuby si může sám - kouří a jeden čas pil tvrdý alkohol. Jak jedno tak druhé oslabuje zubní sklovinu.
Jona můžete nejčastěji potkat v typickém oblečení, které si přivezl z Paříže - volná košile (jde-li do společnosti, nikdy nezapomíná na vázanku), tmavé kožené kalhoty, které jsou podobné jezdeckým, a černý plášť.
Jeho vzhled, jde-li o oblečení, je proto velice výstřední. V Paříži na to byli lidé zvyklí, navíc se jedná o romantické město a lidé se tam rádi vrací k těmto dobám romantismu, ale zde, v Dánsku, je brán jako "pošuk", jak ho lidé tajně nazývají, jsou-li si jisti, že je Jon neuslyší. Kvůli odívání se Jonovi často posmívají a jeho moc vikomta zde už jen proto pozbývá platnost a sílu.
Lidé nevidí důvod, proč by měli tak podivného člověka, který místo zábavy v baru raději usedne ke knihám, respektovat či snad dokonce vůbec poslouchat, proto se od něj často odvrací a berou ho jako někoho podřadného, kdo se mísí tam, kde nemá co pohledávat. Shodují se povětšinou na tom, že bez něj by jim bylo o dost lépe.

Vánoční pohlednice

14. prosince 2012 v 16:26
Drahouškové, nezapomeňte v nejbližších dnech odeslat vánoční pohlednice, aby došly před Vánocemi!

Christopher Tobias Lewis

14. prosince 2012 v 16:09
Jméno: Christopher Tobias Lewis
Datum narození: 30.1. 1987

Povolání: Barman v nočním klubum,chce však dělat něco jiného.

Vzhled: Chris je vyšší postavy.Nedalo by se o něm říct,že je štíhlý,ale ani né tlustý,proto ho nazveme,že je tak akorát.Díky pravidelnému navštěvování posilovny,má své tělo vypracované.Při popisu jeho vzhledu začneme u jeho oválného obličeje,na kterém se nachází protáhlejší narůžovělé rty s koutky vždy zvednutými,protože se rád usmívá a když se zrovna neusmívá,tak dělá růžné úšklebky.Zuby má čistě bílé,bez kazů,což on sám nechápe.Také je má hezky pravidelné a rovnoměrné,nepřežil by křivé zuby.Vousy nemá,ale když zrovna nemá po ruce holící strojek,tak jeho tvář zdobí světle hnědé strniště.Nikdy však nechodí úplně zarostlý,vždy je strniště z dálky těžce viditelné.Nad jeho ústy se nachází větší nos,který už byl v průběhu let několikrát zlomen,díky rvačkám v baru.Poté následují menší zeleno-hnědé oči,které jsou velmi bystré a pozorné.Dodávají jeho obličejí šmrnc.Nad očima je hustší hnědé obočí,které nepřasahuje délku čtyř palců.K jeho vlasům je toho poměrně málo.Má prostý americký účes.Ráno si své hnědé krátké vlasy pákrát pročísne a pak už se o ně moc nestará.Spíš nechá styl účesu na větru,který si venku vlasy přefouká k obrazu svému. A když už je ráno náhodou,tak odhodlaný a čilý,vlasy si někdy nageluje na tvz.kohouta,ale nikdy to nepřehání,tak že by měl pořádné číro.Jen mírné zvednuté vpředu. Co na něm není vidět je tetování orla,které má na pravém prsním svalu.A tetování na zádech,kde má velkým a zaobleným písmem vytetováno "War".Na oblečení nemá žádný vyhrazený styl.Stačí mu volné tričko či košile,kalhoty a tmavá bunda nebo mikina.Nemá rád úplná trička a barevné kalhoty.V jeho šatníku nejsou skoro žádné barevné věci,nosí spíš tmavší odstíny.