Březen 2013

Vivian Elin Torgrim

27. března 2013 v 18:31
Jméno: Vivian Elin Torgrim
Datum narození: 8. 2. 1986

Povolání: Pracuje jako nezávislá účetní. Má své lidi, kterým dělá daňová přiznání a stará se jim o účty. Ale už dlouho plánuje, že toho nechá a půjde dělat něco jiného, protože tuto práci nesnáší.

Vzhled: Vivian je přírodní blondýnka, která své dlouhé vlasy nesnese svázané a proto je většinu času nosí rozpuštěné. Svůj obličej oválného tvaru líčí podle nálady, ale vždy používá řasenku, i když to díky jejím dlouhým řasám není moc potřeba, a lesk na rty. Trpí krátkozrakostí, většinu času nosí ve svých hnědých očích kontaktní čočky. Při dlouhém pobytu na sluníčku jí naskáčou po celém těle pihy, proto se zdržuje ve stínu a její plet je světlá. Po rodičích je docela vysoká, měří 175 cm. Díky zdravé stravě a sportu, který má ráda, si udržuje štíhlou postavu s hezkými ženskými tvary. Má širší ramena. Na jednom kotníku má vytetovaný znak pro nekonečno. Ráda nosí pohodlné a elegantní oblečení, do práce nosí podpatky, ale mimo ni dá vždy přednost teniskám.

Challenge IX

23. března 2013 v 17:09 Novinky
Minulá challenge nepatřila k těm nejlehčím, a tak vám teď dávám možnost oddechnout si. V deváté výzvě půjde o jednoduchý úkol - zajímá nás, jaký je nejčastěji nošený outfit vaší postavy. Konkrétně tedy outfit hodící se do počínajícího jara, kdy ještě není úplně teplo, ale zároveň už nepanuje arktická zima. Zkrátka a dobře, najděte obrázky oblečení, které vaše postava v tomto období nejčastěji nosí, poskládejte je do jednoho obrázku (jedna postava = jeden obrázek) a ten pak pošlete na email. Easy! Čas na tuto challenge máte do 30.3.

Challenge VIII - výsledky

23. března 2013 v 17:05 Novinky
V minulé challengi jste měli nakreslit či nějak jinak vytvořit půdorys domů vašich postav. Inu, vysoká účast nebyla, ale "pár" odvážlivců se zúčastnilo (:D) A zde jsou výsledky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Aktuální dění III

23. března 2013 v 16:51 Novinky
Hjortdårský upír
Není nic neobvyklého, že můžete dobrovolně přijít do hjortdårské nemocnice darovat krev, nyní se však sami doktoři rozhodli oslovit širší veřejnost prostřednictvím kampaně - na každém místě, kde je to možné, visí letáček "Hjortdårského upíra", který láká občany k darování krve. Krev může darovat každý občan, u nějž bude prokázáno, že je zcela zdráv. Odměnou budiž dobrý pocit a možná i nějaká ta maličkost, rozhodně však nečekejte finanční odměnu. Vždyť pomáhat si by mělo být samozřejmostí.

Vyřizování profilů a žádostí

14. března 2013 v 21:05 Novinky
Zdravíčko!
Jak už někteří pochytili, vaše drahá adminka, tedy já, se jede v sobotu rekreovat a mrzačit na lyže do Alp a vrací se 23.3. Tímto tedy dávám na vědomí, že veškeré žádosti a profily odeslané po 14.3. budou vyřízeny nejdříve 24.3. I kdybych tam měla wifinu, určitě se mi nebude chtít trápit s profily, asi na to ani nebudu mít energii. Takže mějte trpělivost.
Roli dozorců tu určitě budou zastávat věrné hráčky, tedy Ricínka, Zainuška a Mirinda, takže doufám, že nezavládne anarchie. Mějte na paměti, že se vrátím a se mnou přijde i zákon!
Howgh, domluvila jsem.
Vaše drahá Geraldinka

Ulrik Frank

11. března 2013 v 21:47
Jméno: Ulrik Frank
Datum narození: 13.5. 1975

Povolání: Pracuje ve vedoucí pozici nadnárodní firmy Maatsiliconen zpracovávající silikon pro průmysl. Dříve Pracoval u této firmy jako cestovní jednatel, a tak jezdil po celém Dánsku a vyřizoval objednávky, případně dohlížel na reklamace.

Vzhled: Na Ulrikovi je jeho věk podpořen pracovní únavou dost dobře znatelný. Ovšem i přes jeho už nepružnou pleť a unavené zelené oči působí energetickým dojmem. Když se na něj pořádně podíváte, uvidíte vrásky, ale působí dojmem, jako by žádné neměl, tedy až na rýhy, kolem jeho rtů, které mu získal po věčných úsměvech. A když se zadíváte na jeho profil, najednou uvidíte i jeho vysunutou bradou, která se z enfacu ztrácí v ostře řezaném obličeji. Brýle nenosí, občas mu spadnou před oči hnědé vlasy. To se však moc nestává, protože si je poctivě sčesává na stranu. Jen břitvu bere do ruku méně často, neboť si pěstuje decentní strniště, ale i to občas na nějakou dobu zmizí, není pro něj až tak typické. Chodí v oblecích a to nejen z pracovních důvodů. Ne že by se on, který chodí dvakrát týdně cvičit, musel za svou postavu stydět, ale dobře padnoucí sako mu sluší víc než neforemní košile. Jen v létě se obléká do krátkých kalhot a decentních trik či pohodových košil. Zato v chladných dnes na sebe hodí pánský baloňák, vezme kufřík a odjede ve svém drahém autě do práce.

Alex Leandro Castelli

11. března 2013 v 21:39
Jméno: Alex Leandro Castelli
Datum narození: 14.4. 1985

Povolání: Profesionálny fotograf, umelec na voľnej nohe i keď má podpísanú zmluvu s galériou v Londýne.

Vzhled: Na prvý pohľad ho rozhodne odhalíte. Nevyzerá ako severan a to, že je tu len na "návšteve", je skutočne zjavné. Výzorom však nezapadá ani medzi klasický talianov. Nikdy nemal tak tmavú pleť, i keď na slnku vedel tráviť celé dni. Nikdy nebol až tak vysoký, za čo mohla genetická výbava jeho matky. Namiesto tmavých hnedých očí sa v jeho tvári skvejú žiarivo modré. Azda len vlasmi zapadá do popisu svojej etnickej vetvy. Hnedé, tvrdé a nepoddajné, dosť dlhé a zároveň krátke na to, aby stáli vždy ako sa im zachce. Možno aj preto ich tak často skrýva pod čiapkou stiahnutou ležérne dozadu, z ktorej trčí von len neposlušná hustá štica často mu padajúca do očí. A práve to mu dodáva ten vlastný nezameniteľný šmrnc a charizmu. Na tom sa však pričiní vždy aj ten jeho nerozhodný úškrn a pravý talianský zmysel pre bohémsky štýl a módu. Jeho zásadou je ale to, že na seba nikdy nedá nič, v čom sa necíti pohodlne. Žiaden oblek teda v jeho šatníku radšej ani nehľadajte. To mladé a dobre stavané telo je väčšinou zahaľované pohodlnými tričkami prevažne tmavých farieb, v ktorých jedinú výnimku tvorí biela. Farbám skutočne moc neholduje. Na jeho vkus sú príliš výstredné a pútajú priveľa pozornosti, ktorú on nepotrebuje. Medzi jeho vecami ale iste nájdete aj pár košieľ, mikín, no najmä koženú bundu, ktorú spolu s džínami nosí skoro vždy. A nezameniteľný kúsok jeho každodenného outfitu? Čierna kožená taška s foťákom prehodená cez rameno - tá skrátka nesmie chýbať.

Leann Cecilia Jacobsen

11. března 2013 v 21:26
Jméno: Leann Cecilia Jacobsen
Datum narození: 21. prosince 1985

Povolání: Leann se živí hudbou, doteď jezdila s jednou hudební skupinou po světě na různé koncerty a vystoupení, ovšem nyní pracuje jako učitelka klavíru ve zdejší hudební škole, popřípadě dává soukromé hodiny.

Vzhled: Tato brunetka se řadí do skupiny nadprůměrně vysokých dívek, dosahuje výšky 172 centimetrů. K tomu také sedí její štíhlá postava s útlými rameny a štíhlým pasem, ovšem ženské křivky jí nechybí. Její pleť není nějak snědá spíš naopak, je bledší jako u všech lidí pocházejících ze skandinávských států. Celkově působí mladší než je, způsobuje to její obličej srdcovitého tvaru s jemnými rysy lemovanými světle hnědými vlasy kroutícími se v menších vlnách kousek pod lopatky. Nejčastěji je nosí rozpuštěné a přední prameny si zastrčí vždy za ucho, aby jí nemohly padat do obličeje, ale občas si je sčeše do praktického culíku, popřípadě drdolu, někdy si je splete dokonce i do copu, ale to není u ní časté. První věc, která vás na ní zaujme, jsou světle modré oči užšího mandlovitého tvaru, ze kterých většinou dokážete vyčíst, co si Leann myslí. Můžete v nich nejčastěji poznat radost, ale jsou i dny kdy smutek, pokud je naštvaná, dokáže z nich šlehat blesky, a jak se říká, vraždit i pouhým pohledem. Nad nimi se klene světle hnědé obočí zahnuté do menšího obloučku. Její nos akorát pasuje k proporcím v obličeji a je zakončen takovou menší bambulkou. Její ústa neustále zkřivená v úsměvu mají světle růžový odstín a jsou symetrické, horní i spodní ret je podobně plný i vykrojený. Teď trochu k jejím zvláštnostem, na krku kousek pod levým uchem má jizvu z dětství, kterou získala při jednom z jejích mnoha "dobrodružství". Také patří k těm, kteří si nechali udělat tetování, ovšem nečekejte u ní žádné velké tetování přes půlku zad. Naopak, vzadu na krku skryté pod vlasy má vytetováno několik hvězdiček různých velikostí, ta největší má v průměru pouhý jeden centimetr. Nakonec o jejím stylu oblékání, který by se dal označit jako naprosto obyčejný. Nejraději si obléká obyčejné džíny, volné triko nebo nějaký svetřík. Ráda nosí jak džínové tak i kožené bundy, v obuvi dává přednost pohodlným botaskám nebo v zimě kozačkám. Tohle volí ve svém volném čase, ale jelikož jako učitelka chce vypadat alespoň trochu kultivovaně, v tu chvíli nosí nejčastěji sukně, nějakou blůzku a lehčí svetřík. To samé platí, když hraje na nějakém koncertě, ale to už dokonce volí nějaké šaty, kterých má opravdu velké množství a elegantní boty na podpatku, že působí ještě vyšší. Na doplňky moc nedá, ale vždycky má na sobě nějaké náušnice nebo řetízek, prstýnek a podobně. Většinou sebou mívá nějakou menší tašku přes rameno, do které si může dát věci, bez kterých by - jak ona říká - nepřežila, což je telefon, meruňkový lesk na rty a balíček gumových medvídků.

Eleanor Charles

9. března 2013 v 14:45
Jméno: Eleanor (Ellie, nebo také Eddie) Charles
Datum narození: 11. 9. 1995

Povolání: Studentka střední školy - Občas si přivydělá jako servírka v kavárně, kam občas i velice ráda chodí.

Vzhled: Eleanor je zhruba 170 cm vysoká dívka s velice štíhlou a symetrickou postavou. Velké modré oči, menší širší nosík a plnější rty s přírodním růžovým odstínem, rámují blonďaté (a velice neposedné)vlasy které jsou často mírně rozčepířené, nebo se jen tak líně nalézají na Ellieniných ramenou, ze kterých vedou hubené ručky, které jsou mírně vypracované cvičením ve fitness. Na konci těchto rukou je dlaň s dlouhými prsty, podle kterých lze odhadnout že tato dáma hraje na klavír. Co se týče jejího oblečení. Jsou to většinou košile, kalhoty a svetry, které nosí strašně moc ráda. Občas na ní uvidíte i šortky nebo kratší šaty na ramínka, které strašně moc ráda kombinuje s džínsy nebo delšími kraťáskami.

Povaha: Ellie je strašně moc složité povahy. Umí být milá, přívětivá a ráda pomůže ostatním.. Ovšem je strašně paličatá a nedá si říct. Slečna je také dosti výbušná, což někdy není moc hezký pohled. Její váženost se také dosti uráží (Což dělá velice nerada, ale neumí si s touto vlastností poradit). Když ale propadne své prapodivné náladě, což zahrnuje problém s alkoholem a kouřením, dokáže být neuvěřitelně zlá i na své nebližší kamarády a rodinu, kterou má strašně moc ráda.

Astrid Sansen

6. března 2013 v 21:51
Jméno: Astrid Sansen
Datum narození: 20/21.4. 1994 (narodila se o půlnoci)

Povolání: Studuje historii. Někdy si přivydělává i vykládáním karet,kreslením obrazů nebo vytvářením šperků, ale to jen v nejvyšší nouzi. Nerada si za tohle nechává platit, spíše to dělá jen, aby lidem udělala radost.

Vzhled: Neuchvátí nějakou převratnou výškou, patří spíše mezi osoby středního vzrůstu. Postavu si udržuje v poměrně dobré kondici, ale nemá žádné vymakané svalstvo. Na zádech se jí rozpíná malé tetování. Když se jí podíváte do obličeje, možná vás na první pohled upoutá její pěkně tvarované obočí, nebo rovnou její oči popelavé barvy s poněkud delšími řasami. Uprostřed obličeje můžete vidět malý trošku špičatější nos. Pod ním se nachází užší rty přírodně růžové barvy, jako malina. Nikdy ji nepotkáte namalovanou, možná jen na nějaké významnější akci, ale stejně bude mít nanejvýš řasenku a lesk. Nemaluje se jednak protože jí to samotné nikdy nešlo a také protože na to jednoduše nemá čas. Náušnice nosí jen zřídka, i když samozřejmě dírky má. Velice si libuje v dlouhých náhrdelnících a různými pérky, nebo přívěsky. Vždy na sobě nějaký má. Neobléká se nějak moc žensky, ale ani nemá mužský styl. Je prostě svá a bere si na sebe to co ji jako první osloví.