Duben 2013

Rory Arthur Markussen

22. dubna 2013 v 17:16
Jméno: Rory Arthur Markussen
Datum narození: 15. 10. 1985

Povolání: Právě dostal práci v místní nemocnici jako pediatr.

Vzhled: Rory je vlastně takový obvyklý chlápek, který ničím příliš nezaujme. Je vyšší než průměr, ale né na tolik, aby vyčníval z davu. Ani se nemůže pochlubit nijak vypracovaným tělem. Sice to také není žádné párátko, ale je spíše šlachovité stavby těla. Na hlavě má ve dnech volna něco připomínající blonďaté vrabčí hnízdo, ale v práci má vlasy většinou zčesané na stranu, aby mu nepadaly do obličeje a nebránily mu v práci. Barva vlasů se mu částečně mění podle ročního období, třeba v létě mu slunce vypaluje vlasy až do blond, zatímco v zimě je má světle hnědé. Ale na rozdíl od vlasů jeho husté obočí barvu nemění. Pod obočím se skrývá pár protáhlých modrozelených očí a mezi nimi velký protáhlý hubený nos, který mu vysloužil množství hanlivých i méně urážlivých přezdívek. Rty má skoro stejné barvy jako kůži, a tak jsou, když je oholený, skoro nepatrné, ale skoro vždy se na nich vidět náznak úsměvu. Tvář má většinou zarostlou strništěm, které už hraničí s kratšími vousy, ale čas od času, většinou když má nějakou pracovní schůzku, se i oholí, to totiž vypadá jako stoprocentní slušnák, kterým je i obvykle. Nejčastěji ho můžete potkat v džínách a triku s názvem nějaké kapely nebo potiskem, v chladnějších měsících v teplém svetru a k tomu neladící buřincě, kterou si občas bere i v létě. Do práce nejčastěji volí nějaké méně křiklavá trika a košile v obleku ho lze záhlédnout jenom zřídka kdy.

Anthony Davis Børge

22. dubna 2013 v 16:59
Jméno: Anthony Davis Børge. Davis po matce a Børge po otci.
Datum narození: 6.5. 1985

Povolání: Vlastní automobilovou firmu, zdědil jí po matce. Amatérskému malířství se začal věnovat při svém pobytu v Norsku. Viz. Historie. Vyzná se v autech, dokáže opravit a sestrojit téměř cokoliv, takže i dalo by se říci opravář.

Vzhled: Už na první pohled je zcela zřejmé že jeho kořeny nejsou v Norsku, ani po otci příliš Norských rysů nezdědil, tedy téměř žádné. Jako první vás na něm zaujmou sytě čokoládové oči s výrazným obočím, poté pečlivě udržované vousy a tmavě hnědé na krátko střižené vlasy. Rty k jeho obličeji sedí tak akorát, stejně tak i nos. Je středně vysoké hubené a dalo by se říci poměrně nasvalené postavy, jeho pleť má tmavší odstín. Nejraději nosí společenské obleky nebo saka a vždy ho uvidíte dokonale upraveného. Možná tomu někdy přikládá až příliš velký důraz. Přes to že má zálibu ve společenských oblecích neznamená že nenosí nic jiného, klidně si na sebe vezme obyčejné tepláky nebo džíny. Co se týče kombinace barev, dává přednost tmavším odstínům.

Christian O'Connor

18. dubna 2013 v 13:44
Jméno: Christian O'Connor
Datum narození: 20.4. 1985

Povolání: Pracuje jako právník, práva vystudoval na Oxfordu a hned po promoci ho zaměstnala jedna velká firma v Londýně, kde pracoval 5 let. Teď se rozhodl pracovat sám na sebe a ve firmě pracuje jen na dálku. Mimo právničení se Christian také pohybuje ve světě obchodu. Vlastní podíly v menších firmách po celé Anglii.

Vzhled: Christian, je vysoký a velmi pohledný muž. Má krátké světe hnědé vlasy a kůži opálenou od sluníčka. Na obličeji si většinou nechává jemné strniště. Dominantní část jeho obličeje jsou jeho modré oči, dokážou upoutat pozornost mnoha dívek,hlavně ve spojení s jeho úsměvem. Jelikož ho již od dětství nutil otec sportovat, má vypracovanou postavu. Na pravé paži má tetování. Ale nikdo není dokonalý, když mu bylo 17 pracoval s otce na zahradě, Christian něco pokazil a tak ho otec vzal lopatou po zádech a dodnes má na zádech jizvu dlouho asi 20 centimetrů.

Povaha: Je to kluk do pohody i nepohody, sám od sebe nevyvolává žádné konflikty, ale má sobě dost zlosti takže když se náhodou ocitne uprostřed střetu, dokázal by toho člověka možná i zabít. Ale jinak je celkem pohodovej chlápek, umí být dost drzý ale i přátelský. Miluje svoji sestru Meridu se kterou sou jedna ruka. Co se žen týče, on sám je nevyhledává, je spíš ten typ co se nechává balit a náramně si to užívá. Zažil už několik nepovedených vztahů takže si slečny k tělu moc nepouští, ale pokud na to dojde umí být velmi vášnivý milenec a romantik.

Lise R. Brönnen

13. dubna 2013 v 17:27
Jméno: Lise Rhiannon Brönnen
Datum narození: 23. 11. 1990

Povolání: Lisa momentálně pracuje v Nákupním centru, v jednom malém butiku zajímající se o současnou módu. Zdá se, že je v této oblasti velice zběhlá a dokáže poradit jakkoliv náročné zákaznici či zákazníkovi. Mimo to ve volném čase píše vlastní rubriku nejmenovaného fashion blogu, přičemž sledovanost jejích tutoriálů poslední dobou roste.

Vzhled: Lise nedosahuje nikterak úctyhodné výšky, neboť měří pouhých 165 centimetrů a váží adekvátně k tomu. Zdá se dokonce, že zpevněné tělo je výsledkem dlouholetých cvičení a udržování kondice. Hrudník je celkově trochu vyvinutější a podtrhuje ženskou postavu. Obličej má oválný tvar, jemuž předsedají hnědé oči výrazně líčené stíny, tužkou i mascarou. Obočí je pečlivě vytrhané a vyklenuté, zatímco noc je rovný. Ústa vyhlížejí plným dojmem a při detailnějším zkoumání lze poznat, že nejsou úplně dílem přírody. Vlasy mají zlatavě blonďatou barvu, Lise si patku sčesává na levou stranu. V pravidelných cyklech můžete zpozorovat hnědou pěšinku, která zmizí stejně rychle, jako se objeví. Lise se očividně pravidelně barví. Na pravé lopatce se nachází tetování, věta "Nothing Else Matters."
Nejčastěji ji uvidíte oblečenou v oděvech, o kterých sama píše na internetu. Jedná se o velice vkusné, elegantní a módní oblečení s minimem okázalosti, nejspíše importované ze zahraničí.


Challenge X

11. dubna 2013 v 17:09 Novinky
Po nějaké době tu konečně máme další challenge, v pořadí již desátou. Tentokrát nepůjde o hledání obrázků (na to se můžete těšit zase příště), ale o trošku psaní. Vážně jen trošku. Stačí vymyslet a sepsat, čím chtěly být vaše postavy v dětství a proč. Každý přece chtěl být popelářem, no ne? Čas na poslání challenge máte do 20.4., tak hurá do toho! Výzvu posílejte tradičně na mail hjortdar@seznam.cz.

Jarní trhy

5. dubna 2013 v 20:16
Je tradicí, že se každý rok na počátku dubna otevře náměstí trhům a jinak tomu není ani letos. Od soboty 6.4. do neděle 14.4. můžete zavítat na náměstí a navštívit rozmanité stánky. I letos se zde klasicky nachází stánek se zemědělskými produkty, se sladkými pochutinami, různými specialitkami, ale i nějaké obyčejné občerstvení, nechybí nějaké to oblečení, dřevěné a keramické výrobky, obrázky a fotky, a tak dále. Nabídka stánkařů je rozhodně dost různorodá a rozsáhlá. Stánky jsou otevřené denně od 9:00 do 21:00, myslete na to při hrách.

Nina Olivia Petrova

5. dubna 2013 v 18:56
Jméno: Nina Olivia Petrova
Datum narození: 21. 9. 1992

Povolání: Nina pracuje jako recepční v hotelu Carlington. Nedá se o ní říct, že by to byla jenom recepční. Často pomáhá zařídit i akce, které se v hotelu konají. Jelikož umí spoustu jazyků (ruština, španělština, angličtina, dánština a něco málo německy) v hotelu často působí i jako překladatelka a vyřizuje veškeré problémy, které hosté mají. Ráda by se vypracovala na nějakou vyšší pozici, ale je tu teprve krátkou dobu.

Vzhled: Nina svojí výškou nijak nevybočuje z davu, ani když si vezme její oblíbené podpatky. Její výška je 165 cm, jako u spousty žen. Se svojí výškou je spokojená, i když by si přála mít aspoň 172 cm. Jelikož pochází z rodiny, kde otec je čahoun a matka je velká asi jako ona, nemůže si stěžovat. Pokud Ninu uvidíte poprvé, hned vás zaujmou její velké, hustými řasami orámované zelenomodré oči. Pokud se do nich zadíváte zblízka, zjistíte, že nejsou jenom zelenomodré. Zelená s modrou ale opravdu převažují. Na pár místech se najdou hnědé flíčky, které dělají její oči něčím neobyčejným. Ona sama své oči považuje za přednost. Často a ráda se směje. Od smíchu se jí často dělá vějířek vrásek kolem očí a malé ďolíčky ve tvářích. Jelikož její otec je zubař, má velmi zdravé zuby, které jsou schované za plnými růžovími rty. Tmavší pleť zdědila po matce, která pochází ze Španělska. Proto se také velmi dobře a ráda opaluje. Její celá postava je vysportovaná. V jídle se nijak neomezuje. S chutí a ráda si vychutná jakékoliv sladkosti, které se jí dostanou pod ruku. Na sport ale nedá dopustit. Ráno si většinou přivstane, aby si šla zaběhat. Pokud to nestihne ráno, dojde si večer. Běh se stal součástí jejího života. Nemyslí si, že se někdy zbaví potřeby běhat. Na levém předloktí se jí táhne malá jizvička ve tvaru písmene S. Jako malá se strkala se svým bratrem a vysklila skleněné dveře - proto má tu jizvičku. Nepovažuje ji však za přítěž. To, co na sobě opravdu nemá ráda, jsou její ruce. Přijdou jí strašně kostnaté a nesympatické na pohled. Bohužel s tím ale nic neudělá. Její tmavě černé vlasy, které zdědila po otci, většinou spadají až do půlky zad ve volných vlnách. Nemůže říct, že by je měla radši vlnité. Občas si je i narovná. Její styl oblékání je rozmanitý. Ráda nosí jak sukně a šaty, tak i tmavé dříny s obyčejným topem, tílkem i košilí. Co opravdu nemá ráda, jsou legíny. Připadá si v nich strašně nepohodlně. Proto doma ráda posedává ve volných teplákách. Pokud to počasí dovolí, ráda si vezme kraťasy a nějaké upnuté tílko, přes které přehodí volnější triko. Občas jí však můžete zastihnout i v sukni a sáčku. Opravdu záleží na její náladě a pocitu. Každým dnem vás může svým vzhledem překvapit.

Challenge IX - výsledky

1. dubna 2013 v 13:15 Novinky
V této challengi jsme se dozvěděli, v jakém jarním outfitu můžeme nejčastěji vídat naše postavy. A zde jsou výsledky: