Červen 2013

Afannassy Davidsen

30. června 2013 v 18:04
Jméno: Afannassy Davidsen
Datum narození: 12. 12. 1989

Povolání: Afannassy dálkově studuje zdravotnickou vysokou školu v Kodani. Praxi mívá v hjortdarské nemocnici jako sestřička. Při svých studiích si přivydělává v místním bistru.

Vzhled: Slečnu Davidsen byste sotva zařadili mezi obyvatele Dánska. Nejspíše byste ji šoupli někam na jih, k moři. Někam do Španělska nebo Portugalska. Pravdou ale je, že je to rodilá Dánka se španělskými předky. Po matce zdědila krásnou hebkou pleť s lehce bronzovým nádechem. Afannassy je vyšší postavy, kterou si udržuje štíhlou díky zdravé stravě a pravidelnému cvičení. Ženské křivky jí nechybí, ale moc výrazné nejsou. Nutno podotknout, že to Nass moc nevadí. Asi jako první si na ní všimnete jejích vlnitých vlasů, které spadají do půli zad. Jsou hnědé, ale sem tam v nich zahlédnete nějaký světlejší pramínek, který je patrně opálený od sluníčka. Afannassy si je občas nechává rozpuštěné, ale v práci je nosí zásadně sepnuté do culíku nebo spletené do obyčejného copu nebo drdolu. Vlasy taktéž rámují její oválný obličej, jehož dominantou se jistě staly tmavě modré oči mandlovitého tvaru. Jsou lemované černými hustými řasami a Nass si je ještě zvýrazňuje černou řasenkou, aby oči více vynikly. Nad očima se klene tmavé obočí, jež je vždy hezky upravené. Z obočí vybíhá její ostřeji řezaný nosík. Nass netrpí žádným komplexem nosu, ba naopak, s nosem je vcelku spokojená. Pod nosem se nachází už jenom rty, které jsou věčně roztažené do milého úsměvu, kterým odhaluje své bílé zuby. Rty jsou plné, symetrické, ale spodní ret je o něco plnější než spodní. Co se týče oblékání, tak Afannassy chodí oblečená elegantně a slušivě. Nosí hodně barevné věci, většinou to jsou bavlněná tílka, trička, topy bez ramínek anebo košile. Nenosí moc potisky, ale její oblečení je většinou pokryté nějakými vzory např. květin. Také nosí různé džíny, leginy, šortky anebo sukně. Jsou i časy, kdy na sebe natáhne hezké šaty. V práci se ale pohybuje jedině v sesterském úboru. Obouvaná chodí do bot na podpatku, balerín, tenisek nebo páskových bot. Doplňky moc nenosí, ale na ruce má vždy připevněný náramek s malou hvězdičkou. Když kolem Nass projdete, ucítíte výraznou, ale nevtíravou vůni ženského parfému s vůní exotického ovoce.

Tristan Robinson

30. června 2013 v 12:56
Jméno: Tristan Robinson
Datum narození: 13.11. 1993

Povolání: Student, který nastoupil do školy o rok později. Tímto pádem další rok maturuje.

Vzhled: Tristan má tmavě hnědé vlasy, skoro černé. Většinou si do nich dá trošku gelu, aby držely nahoře a nepadaly mu do očí, ale jinak je nechává dělat si "co se jim zlíbí". Zato jeho oči jsou modré. Jeho rysy nejsou nějak zvlášť ostře řezané, ale přesto důrazné a navíc si velice rád nechává neoholené strniště, což jeho rysy víc zdůrazňuje. Jeho úsměv je tudíž nepřehlédnutelný. Tristan nemá nějaké extra namakané tělo, ovšem není ani podprůměrný, žádná slečna by se s ním v noci sama bát nemusela. Má věčně suché rty a tak je má taky často popraskané. Někdy si je tudíž maže lojem a někteří jiní chlapci, především pak jeho spolužáci, si z něj utahují, že prý je gay. Ono by to bylo lehko uvěřitelné, protože Tristan zatím nebyl viděn z žádnou dívkou jinde, než na přátelské procházce. Kolem krku nosí řetízek, který dostal od rodičů k osmnáctinám. Na sobě rád nosí pohodlné oblečení, džíny a tričko, nesnaží se nějak vyčnívat z davu. Jeho oblíbená barva je temně zelená.

Kristanna Hoel

30. června 2013 v 12:50
Jméno: Kristanna "Kiki" Hoel
Datum narození: 5. 10. 1992

Povolání: Profesionální potížistka. Kiki nikdy u žádné práce dlouho nevydrží nebo ji prostě vyhodí, protože vyvede nějakou pitomost. Od té doby, co vyšla střední školu, vyzkoušela všechno možné barmankou počínaje, uklízečkou konče. V současné době se pokouší prorazit na poli babysittingu. Šušká se o ní, že dokáže sehnat snad cokoliv, co si jen usmyslíte.

Vzhled: Kiki se pyšní delší havraní hřívou s rovnou ofinou. Občas si ofinu sčeše z čela a úspěšně ji zamaskuje mezi ostatní vlasy, nebo se posune ještě dál a schová svou chloubu pod paruku či ji přizdobí barevnými pramínky falešných vlasů. Pravděpodobně ji nikdy nepotkáte dvakrát se stejným účesem. Co povětšinou zůstává stejné, jsou její zářivě modré oči, které navíc zvýrazňuje líčením, i když by jistě vynikly i bez toho. Pleť má světlou bez sebemenší chybičky a její oválný obličejík často protíná sarkastický úšklebek úzkých rtíků. Do výšky nám Kiki moc nevyrostla, zastavila se na roztomilých 163 centimetrech a kdokoliv jen zmíní, že je prcek nebo trpaslík, tomu s gustem provede nějakou odpornou zákeřnost. Protože se za svou výšku stydí, snaží se to vyrovnávat nošením bot na opravdu vysokém podpatku, na kterém by si kdekdo jistojistě zlámal nohy. I ona samotná několikrát skončila v nemocnici s podvrtnutým kotníkem, ale nijak se nepoučila. Naopak ještě s ironií sobě vlastní pánům doktorům vyhrožuje, že se jim do ordinace jednoho dne zřejmě nastěhuje. Její postava je štíhlá, po svalech ani památky, zato pohybově je na tom skoro stejně dobře jako kdejaká profesionální gymnastka - podepsala se na ní léta strávená v baletní škole. Co se týče oblečení, Kiki není žádný troškař. V jejím šatníku se dá narazit na usedlejší kostýmky, které slouží jako potrava pro moly, i na šílenější kreace - Kiki je totiž schopná vzít si na sebe opravdu cokoliv a vykračovat si v tom stejně vznešeně, jakoby se jednalo o večerní róbu od Diora (tu by samozřejmě strašně chtěla a pravděpodobně by se na ni po večerech zamilovaně koukala, než by ji znovu schovala do skříně, aby se jí nezničila). Málokdy ji ale potkáte na ulici v teplákách a mikině, v tom by totiž nešla ani vynést odpadky.

Limbo party

27. června 2013 v 20:04

Meg Collins

27. června 2013 v 15:15
Jméno: Meg Collins
Datum narození: 20. srpna 1991

Povolání: Studuje architekturu, ale přivydělává si hraním v divadle, občas i nějakém filmu.

Popis: Meg patří mezi ty menší, měří něco méně než 160 centimetrů. Její postava je štíhlá, na některých místech je vidět, že sportuje, ale na některých je zase trochu pohublá. Ženské křivky u ní nejsou tak znatelné, ale nějaké tam jsou. Její pleť by se nejlépe dala popsat jako porcelán. Kulatější obličejík jí rámují hnědé vlasy, které jsou hodně jemné a dosahují jí k lopatkám. Nějak zagumičkované nebo spletené je na ní uvidíte jednou za uherský rok. Pod hustějším upraveným obočím vykukují tmavě hnědé oči, které přecházejí téměř až do černé. Pod mensím nosíkem sídlí plné sytě červené rtíky. Mohla by působit křehce, kdyby jí tvář pořád nezdobil vyzývavý či šibalský výraz.
Co se týká oblečení, nosí převážně tmavé barvy. Povětšinou jí uvidíte ve vysokých podpatcích, kterými si vynahrazuje svou výšku, ale rozhodně to nevypadá, že by se v nich cítila nějak nepohodlně. V módě se nijak nevyžívá, žádné trendy si nehlídá, má prostě svůj vlastní styl. Může se chlubit hlubším ale něžným hlasem, který v sobě skrývá špetku sarkasmu.

Ravenie Rasta Cattermole

19. června 2013 v 19:32
Jméno: Ravenie Rasta Cattermole
Datum narození: 15.3. 1983

Povolání: Vystudovala veterinu, nikdy se jí ale moc nevěnovala, nebylo to totiž to, co chtěla doopravdy dělat, doopravdy vždy chtěla být populární zpěvačkou, a díky svému byť chabému, ale stále nějakému talentu se jí daří zpívat si zatím alespoň pro sebe nebo před zrcadlem. Ano, je tak trochu lidově řečeno "švihlá".

Vzhled: Má hebké kaštanové až oříškové vlasy, nikdy nebarvené, nikdy nijak neupravované, tedy až na česání a mytí, ale takhle jí už zkrátka narostly. Krk má nevýrazný, ale je vidět, stále poznáte hlavu od trupu a naopak. Od krku se jí také táhne černé tetování, které jí končí až někde v prostřed zad, nikdy ho ale moc neukazuje, je to totiž docela dosti velký čísnký drak, ještě ke všemu krkavě rudý, takže by ho nepřehlédl jedině slepec, pokud si vyjde třeba jen v tílku nebo něčem podobném. V tom případě ukáže svůj útlý pas, za který by se nemusela stydět ani modelka. Pokud si k tom vezme i kraťasy, mohly by na ní někteří mladíci, chlapci, či pánové snad i oči nechat, ale někteří by ji mohly označit za nicku, není totiž zrovna obryně. Má dobrých sto padesát, možná sto šedesát centimetrů, ale je s tím plně spokojena, nechtěla by být ani vyšší, ani menší. Jinak má v oblibě lecjaké šperky, od náramků, přes náušnice až po různé náhrdleníky a brože. Největší ozdobou jejího obličeje jsou ale šedé oči, které se téměř pořád smějí, nevyskytne se li nějaká závažná situace, které se Rav zdaleka vyhýbají.

Jasper Andre Asbjorn

19. června 2013 v 19:30
Jméno: Jasper Andre Asbjorn
Datum narození: 6. 12. 1995

Povolání: Student

Vzhled: Jasper je vysoký 189 cm takže je to pěkný čahoun a svalová hmota taktéž nezahálí, má hezky vypracované svalstvo díky pravidelným návštěvám posilovny. Ostatně, celkově je to sportovně založený typ. Kratší, věčně rozcuchané, tmavě hnědé vlasy. Oříškově hnědé oči, plné hezky tvarované rty a protáhlejší tvar obličeje. Styl oblékání není ničím neobvyklí, nosí obyčejná trička, klidně na sebe vezme i nějakou tu košili, klasické džíny a bundy všeho typu. Kdyby se to tak mělo shrnout, Jasper je opravdu pohledný kluk a nejedna slečna se za ním otočí aby si ho lépe prohlédla. No, posuďte sami..

Marci Bjerre

19. června 2013 v 18:14
Jméno: Marci Bjerre
Datum narození: 30.7. 1988

Povolání: Marci momentálně pracuje ve zdejší kavárně, kde si přivydělává během svých studií. Dálkově studuje na kodaňské univerzitě pediatrii, praxe však mívá v hjortdarské nemocnici.

Vzhled: První, co vás na Marci zřejmě zaujme, jsou její velká kukadla, která se pyšní zajímavě neurčitou barvou - mají něco z modré, šedé i zelené. Lemují je celkem tmavé řasy, které si často zvýrazňuje ještě řasenkou. Jinak se však příliš nelíčí, jenom pokud jde do práce, přidává k řasence ještě decentní stíny. Dobře totiž ví, že čím přirozenější a nenápadnější její líčení je, tím lépe vypadá. Pouze jestliže vyráží na nějakou párty, napatlá na sebe vrstvičku make-upu, zvolí výraznější stíny a přidá lesk na rty a tužku na oči. Její obličej je skoro kulatý se špičatější bradou, malým, špičatým nosíkem a plnými širokými rty. Lemují ho blonďaté vlasy dlouhé zhruba k lopatkám, které většinou nosí volně rozpuštěné, lehce zvlněné. Jen v práci si vlasy stahuje do obyčejného culíku nebo copu. Co se její postavy týče, Marci je takový drobný skřítek. Měří kolem 160 centimetrů, což vskutku není mnoho, a vypadá drobně a křehce. Někdo by jí možná přirovnal ke křehké porcelánové panence, ačkoliv Marci není zdaleka tak křehká, jak vypadá. Nedostatek na výšce a zdání křehké osůbky má ovšem své výhody - vzbuzuje v pánech potřebu ochraňovat jí, takže se vždycky najde někdo, v jehož objetí se může bezpečně schovat. Respektive zmizet. Ve většině objetí totiž díky svému vzrůstu doslova mizí. To, že je drobná, však neznamená, že by připomínala rovné párátko, naopak. Má žensky tvarovanou postavu - boky má širší a v oblasti hrudníku jí bůh nadělil tak akorát. Není to žádná supermodelka, ale dost pánů zkrátka neodolá a otočí se za ní, když prochází kolem.
Střídá mnoho stylů oblékání. Zvládne se bez problémů obléknout ležérně, ale tak, aby jí to slušelo, sportovně, nebo elegantně. Zkrátka umí dobře kombinovat různé kousky svého šatníku, který sice není příliš obsáhlý, ale není ani nudný. Jsou dny, kdy jí uvidíte v kraťasech a halence, jindy jí zahlédnete v letních šatech, rozevlátých sukních, příště zase v džínech, mikině a teniskách. Ať už má na sobě cokoliv, vždycky to k ní sedí a netluče se to ani barevně, ani stylově. Na tohle má Marci prostě cit. Nedalo by se říct, že si potrpí na doplňky, ale málo jich nemá. Z krku nikdy nesundává stříbrný řetízek s drobnou kotvičkou, na levé ruce nosí tenké kožené náramky s korálky a hodinky, na pravou občas navlékne náramek stříbrný nebo nějaký pěkně cinkavý. Uši jí většinou zdobí jednoduché stříbrné kvítky, které občas mění za viditelnější náušnice, když razí někam mezi lidi.


Nikolas Jensen

19. června 2013 v 18:08
Jméno: Nikolas Jensen, skrátene Niko, i keď ho niektorý prezývajú aj Jens. Meno nie je Dánskeho pôvodu vďaka tomu, že sa narodil v New Yorku, ale priezvisko má po svojom otcovi s ktorým sa Nikova matka rozviedla keď mal chlapec tri roky, čo zaručilo, že si na neho nepamätá.
Datum narození: 6.9. 1995

Povolání: Je to zatiaľ ešte len študent žurnalistiky, keďže má len osemnásť rokov.

Vzhled: Má rovné vlasy dlhé zhruba po bradu. Väčšinou pôsobia strapatým dojmom, i keď v skutočnosti sa o ne poctivo stará, čo mu často zaručí aj pol hodinu pred zrkadlom. Sú hnedej, miestami až čiernej, farby, i keď sú len prefarbené. Bývali blonďavé, ale to ho stihlo omrzieť a mal potrebu experimentovať. Nakoniec sa mu to predsa len zapáčilo takto, takže sa pravidelne prefarbuje, aby mu nebolo vidieť blond pramienky. Obočie si strihá len málokedy, ale nikdy si ho nenechá zarásť priveľmi, lebo by ho to špatilo, čo rozhodne nechce. Z toho vyplýva, že je narcista a má potrebu sa páčiť. Jeho oči sú modrej farby, ktorá pôsobí chladným alebo smutným dojmom. Keď nahodí svoj skúmavý pohľad, niektorý majú pocit, že im vidí až do žalúdka. Keď sa zahľadí do neba, mnohým jeho oči pripadajú byť zlaté. Jeho nos je primeranej veľkosti a väčšinou nevýrazný. Má plné pery, často pootvorené. Keď ich má popraskané, nedáva si na ne balzam, ale večne si ich oblizuje. Pod nimi sa nachádza piercing v tvare dvoch guľôčok nachádzajúcich sa vedľa seba, samozrejme, s niekoľko centimetrovou medzerou. Sprvoti si ho dal urobiť len preto, aby nahneval matku do nepríčetnosti, no stihlo sa mu to veľmi zapáčiť. Neskôr si dal spraviť jeden rovnakého tvaru aj na jazyk, blízko jeho špičky, ale nie úplne na nej. Jeho postava je priemerne vysoká na jeho vek, i keď si na základnej škole vyslúžil titul najmenšieho chlapca z triedy, v prvom a druhom ročníku na strednej sa mu to podarilo dohnať. Cez upnuté tričká, ktoré nosí len málokedy, keďže sa mu nejako príliš nepozdávajú, sa mu zvyknú rysovať svaly, i keď má telo vyšportované len mierne. Na pleci má vytetovaní pentagram v kruhu a na chrbte, respektívne lopatke, satanistický kríž, ktorý napovedá o jeho vierovyznaní. Nechty si zvykne obhrýzať, čo veľa ľudí zhnusuje alebo irituje. rovné vlasy dlhé zhruba po bradu. Väčšinov pôsobia strapatým dojmom, i keď vkutočnosti sa o ne poctivo staria.

Kdy budete mít čas na rpg akcičku?

17. června 2013 v 13:34
Jak už někteří vyvolení ví, na přelomu června a července je v plánu konečně další rpg akcička, o níž se dozvíte více během následujících dní v upřesňujícím článku. Abych ale zbytečně neplánovala akci, na kterou by pak nikdo nepřišel, rovnou se tímto článkem chci zeptat, kdy budete mít čas. V anketě máte na výběr z několika možností, zvolte tu, která by se vám hodila nejvíce. Pokud ani jedna, napište do komentářů jinou variantu. Co se času týče, akce bude probíhat někdy večer, začne nejdříve v 18:00, spíš ještě o chlup déle.