Pohlednicování II

20. srpna 2013 v 14:50 |  Novinky
Aneb pojďme si poslat pohledy!Někdo možná pamatuje na menší nonrpg akci, při které jsme si minulý rok na Vánoce posílali pohlednice. Tentokrát tu máme něco podobného, ne však zcela nonrpg rázu. Pohlednice tentokrát budeme posílat jménem našich postav - nejideálnější by bylo, kdyby si pohledy mezi sebou posílaly postavy, které se herně znají, aby ty pohlednice nebyly prázdné kvůli tomu, že vaše postava nemá té druhé co říct. Z toho důvodu nebudu rozlosovávat, kdo komu má pohled poslat, ale každý si vybere svou oběť. Samozřejmě je to zcela dobrovolné, Pohlednicování se rozhodně nemusíte zúčastnit!


• A jak to tedy bude probíhat? Ti, kdož by se chtěli Pohlednicování zúčastnit, nechť mi na mail (hjortdar@seznam.cz) pošlou svou přezdívku, kterou používají v pokecu, seznam postav, které chcete zapojit, a svou adresu. Vaše adresa samozřejmě nebude nikde zveřejněna a dostane ji jen ten, kdo na ní bude posílat pohlednici. Poté bude zveřejněn seznam zúčastněných, z nějž si každý vybere svou oběť nebo oběti (může jich být klidně více, záleží na vás, kolik fantazie a peněz do toho chcete investovat) a jejich jména mi potom pošle na email včetně jména své postavy, za níž chce pohled poslat. Obratem dostane adresu/adresy, kam má pohledy zaslat. Pohlednice se pak budou zasílat do předem určeného data. Seznam zúčastněných bude průběžně aktualizován a bude k němu dopisováno, kdo už je obsazen (tedy kdo dostane aspoň jednu pohlednici). Bylo by dobré, kdybyste si obsazené postavy již nevybírali jako ty, kterým chcete pohlednici posílat, jelikož by se potom mohlo stát, že zatímco jeden člověk dostane pohledů pět, druhý nedostane žádný, ačkoliv jich sám několik poslal. Pokud náhodou někdo zbyde, nějak se to vyřeší. Zkrátka nehrozí, že by někdo nedostal ani jednu pohlednici ;) Abychom zachovali jistou tajuplnost a nekazili překvapení, nikdo nebude vědět, od koho pohled dostane. Proto prosím nikomu nesdělujte, komu budete pohlednici posílat.

• Co poslat na mail a do kdy? Prozatím pošlete pouze svou přezdívku, kterou používáte v pokecu, jména postav, které chcete zapojit do Pohlednicování, a svou adresu. Posílat "přihlášku" můžete do 1.9., potom bude zveřejněn seznam postav, z něj budete moci vybírat své oběti.

• Informace: Poštovné po ČR obnáší 13 KČ, na Slovensko je to pak 25 KČ + samozřejmě cena pohlednice, kterou budete posílat.
Jakou pohlednici poslat a co na ní napsat? Záleží pouze na vás. Pohlednice by se ale nějak měla vázat k létu nebo prázdninám (aspoň obsahově). Můžete tedy posílat pohlednice z imaginárních rpg dovolených, jen tak pro zábavu, k nějaké příležitosti (narozeniny postavy, narození dítěte, jiné úspěchy, atd.), možností je mnoho. Na vzhledu pohlednice nezáleží, je jen na vás, jakou vyberete. Podmínkou ovšem je, aby pohlednice byla psaná za vaší postavu jiné rpg postavě, tedy všechno v rpg duchu.

Vím, že to všechno vysvětluju dost blbě, takže kdyby někdo něco nechápal, stačí se zeptat. Jakékoliv dotazy směřujte do komentářů, ty závažnější klidně na mail!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama