Září 2013

Jessika Atali Norström

9. září 2013 v 15:01
Jméno: Jessika Atali Norström
Datum narození: 3.6. 1996

Povolání: Študuje na strednej škole a chodí pravidelne na futbalové tréningy do FK Hjortdår, kde občas chodí hrať na zápasy aj za príplatok.

Vzhled: Jessika má veľmi husté ryšavé vlasy ktoré nosí väčšinou rozpustené- len pri športovaní si ich zopne ale prirodzene je hnedo-vláska. Ako rodená severanka má veľmi bledú pleť aj keď je nezvyčajné že by Švédka ako ona mala tmavo hnedé oči. Takmer vždy máva namaľované oči no nie že by sa moc "machlila". O svoj vzhľad sa snaží čo najviac starať a chce vždy vyzerať najlepšie ako môže. Nikdy nebola na plastickej operácii no má dve tetovania- čierneho hada ktorý akoby obmotával jej pravé predlaktie a noty na ľavom boku s pozadím čierno bielej elektrickej gitary. Tiež má aj veľkú nápadnú jazvu, tá je na pravej dlani od uhryznutia hada, preto to tetovanie. Posledný jej charakteristický znak je to, že má na ľavom uchu kruhový strieborný piercing ktorý vyzerá skôr ako prsteň a sú do neho vyryté rôzne vlny a čiary.

Challenge XIII

4. září 2013 v 11:25 Novinky
S "menším" zpožděním (ostatně jako obvykle) tu máme konečně další challenge. Tentokrát bude vaším úkolem napsat, jaká byla první láska vašich postav. Tím samozřejmě nemám na mysli nic perverzního. Jde o to vymyslet, do koho se vaši drahouškové prvně zbláznili, ať už šlo o lásku skutečnou, nebo platonickou, případně o první déle trvající vztah. Záleží na vás. Není nutno se nějak více rozepisovat a je čistě na vás, jak to sepíšete - zda ich formou jako přiznání vaší postavy, povídku, nebo jakkoliv jinak. Challenge posílejte do 13.9. na mail hjortdar@seznam.cz

Počasí 3. - 8.9.

3. září 2013 v 9:05

3.9. - 8.9.

Úterý: Včerejší den se ještě nesl ve znamení příjemně hřejícího slunce, ale v úterý brzy nad ránem se přiženou šedá mračna, z kterých čas od času sprchne, a ochladí se na osmnáct stupňů. A ačkoliv se k večeru zvedne otravný studený vítr, nezvládne mraky rozehnat.

Středa: Celý den bude zataženo s občasnými přeháňkami, teplota klesne na šestnáct stupňů. Teprve v noci se mraky začnou protrhávat a nad ránem bude již dobře vidět blednoucí hvězdná obloha.

Čtvrtek: Ve čtvrtek bude téměř jasno, jen občas se po obloze prožene nějaký ten mráček, který ale nehrozí deštěm. Vítr se trochu uklidnil, avšak stále pofukuje, a to hlavně mimo město, a má tu nepříjemnou vlastnost, že zalézá pod oblečení a studí. Rtuť teploměru vystoupá na osmnáctku.

Pátek, sobota: Nad ránem zahalí Hjortdar husté mlhy. Během dopoledne se konečně úplně vyjasní a slunce opět začne příjemně hřát, avšak již nepálí jako v létě. Teplota se vyhoupne na jednadvacet stupňů.

Neděle: Na vymetené modré nebe se po poledni přižene velký dešťový mrak, z kterého bude pár hodin vytrvale pršet. Večer už je však obloha opět jasná a teploty se drží kolem dvacítky.

Callipe Madsen

2. září 2013 v 17:18
Jméno: Callipe Madsen
Datum narození: 4. 9. 1993

Povolání: Pracuje v místní kavárně jako servírka. Není to sice žádné povolání jejích snů, ale zatím si nestěžuje.

Vzhled: Callipe je vysoká kolem takových 170 cm, čímž se řadí do skupinky průměrně vysokých slečen. Postavu má pěkně štíhlou, za což může vděčit genům, zdravé stravě a pravidelnému cvičení, jemuž se věnuje každý den. Co se týče nějakých ženských křivek, v tomto směru dostala naděleno tak akorát, tudíž si nemůže stěžovat. Pleť měla vždycky bledou, ani opálit se jí moc nešlo. Avšak v Dánsku to není nic neobvyklého, takže je jí to víceméně putna. Na Call si určitě nejdříve všimnete jejího obličeje. Je pěkně oválný, až srdcovitý. Rámují ho dlouhé blond vlasy, které Callipe sahají až někam do oblasti prsou. Většinou je nosí rozpuštěné, ale do práce si je občas sepne do culíku nebo drdolu, popřípadě splete do nějakého obyčejného copu. Žádná věda. Obličeji také dominují zelenomodré jiskřivé oči, v nichž tedy spíš převládá ta zelená. Oči lemují černé husté dlouhé řasy, které si Call zvýrazňuje černou vodotěsnou řasenkou. Nad očima se klene tmavší obočí, o které Call vcelku pečuje. Z obočí vybíhá ostřeji řezaný středně velký nos. Určitě netrpí žádným nosovým komplexem, ba naopak, se svým nosem je docela spokojená. Dále už se na jejím obličeji nachází pouze rty, plné, narůžovělé a hezky tvarované. Jenom občas je kroutí do úsměvu. Často na nich ovšem sídlí ironický úšklebek. Co se týče nějakých mateřských znamínek, ty Callipe nemá. Její styl oblékání je docela rozmanitý. Ona si obleče vlastně všechno, v čem se cítí pohodlně. Samozřejmě v tom ale taky musí vypadat jako člověk, že ano. Ráda nosívá různá trička, tílka anebo košile. Někdy to vyřeší i tak, že si navleče tričko nebo tílko a přes to hodí košili. Občas na sebe natáhne nějakou halenku nebo svetřík. Nejčastěji nosí džíny nebo leginy. Není moc na sukně, takže v sukni ji uvidíte pouze ojediněle. Šaty nosí výhradně v létě anebo na nějaké formálnější akce. Nosí spíše koktejlky než nějaké dlouhé šaty. Obouvaná chodí v teniskách, converskách anebo v balerínách. Ani podpatky nezavrhla, ale že by je na sobě měla nějak často, to se říct nedá. Pokud bychom měli vyjmenovat nějaké doplňky, moc dlouho času bychom tím nestrávili, protože doplňky moc nenosí. Občas uvidíte na jejím krku houpat nějaký přívěsek nebo řetízek. Někdy si na ruku natáhne jeden ze svých náramků. Co ale nosí nejčastěji, to jsou smaragdové náušnice, které dostala k patnáctým narozeninám.

Sofie Belle Sion

2. září 2013 v 17:01
Jméno: Sofie Belle Sion
Datum narození: 19.5. 1991

Povolání: Pracuje v miestnej cukrárni, občas však vypomáha aj v knižnici.

Vzhled: Sofie je vysoká niečo okolo 165 cm. Má veľmi útlu postavu, bez stopy po športe. Pokožku má príjemne opálenú, tak ani veľa - ani málo. Vlasy "špinavý blond" má dlhé po lopatky a väčšinou ich nosí zaviazané do rôznych vrkočov. Oči má orieškovo hnedé, nos stredne veľký a na svet sa často usmievajú ružové pery, ktoré odhaľujú aj biele zuby. Hlas má tenší, hovorí veľmi potichu a zdvíha ho len málokedy. Môžete tiež začuť jemný anglický prízvuk. Oblečená chodí skromne a maľuje sa taktiež len veľmi výnimočne. Obľubuje voľnejšie oblečenie ako šaty a sukne, prípadne voľnejšie tričká aj nohavice. Topánky väčšinou športové alebo elegantné, ale nízke. Na krku má asi vždy zlatú retiazku s príveskom v tvare S. Iné šperky nenosí skoro vôbec. Občas možno nejaké náramky z kože alebo bavlniek. Najčastejšie má pri sebe hnedú koženú kabelku cez plece, v ktorej, podľa jej veľkosti, má iba to naozaj najdôležitejšie.

Joakim Landeskog

2. září 2013 v 16:58
Jméno: Joakim Landeskog
Datum narození: 6. 6. 1987

Povolání: Joakim býval profesionálním hokejistou - hrával za tým, který byl ve švédské nejvyšší hokejové lize, ale kvůli jeho problémům s navštěvováním vykřičených domů a následnou absencí na tréninzích a dokonce i zápasech, byl z týmu vyhozen. Ale díky tomu, že i při své sportovní dráze stihl vystudovat univerzitu obrany, mohl nastoupit do armády a začít svou vojenskou kariéru na postu vojína.

Vzhled: I přesto, že byl v národním týmu Švédska, vypadá jako ostatní muži v jeho věku. Díky svému skandinávskému původu se pyšní plavou hřívou, kterou většinou nosí hravě rozcuchanou. Nemůže si představit, že by šel ven bez svého třídenního strniště, bez něj to prostě není on. Jedním z jeho výrazných znaků jsou jeho modré oči, ve kterých pořád tančí jiskřičky smíchu a nadšení. Tyhle jiskřičky doplňuje laskavý úsměv, který častokrát vykouzlí úsměv i na tváři někoho jiného. K jeho postavě toho není moc co říct, dříve byl hodně vysportovaný, ale díky nástupu do armády získalo jeho tělo pár kilogramů svalové hmoty navíc, na což je on sám dost pyšný. Krom svého strniště si nemůže představit den bez košile a oblíbených riflí. Být pořád ve vojenské zelené je podle něj nudná záležitost. Kdo se pořádně dívá, může zahlédnout, že má na krku přívěšek ve tvaru Mjölniru. Myslí si, že mu nosí štěstí a proto ho nikdy nesundává.