Challenge XIII - výsledky

28. září 2013 v 11:28 |  Novinky
V minulé challengi nás zajímalo, jaké byly největší lásky vašich postav. Platonické, skutečné, prostě lásky.
Výsledky si můžete pročíst v celém článku :)Adrian Papp- Bolo to pochabé, no sladké. Všetci si našli prvé lásky v škôlkach a on nebol výnimka. Jeho prvá bola Bibiann. Obaja boli nadšený z chrobákov a z vyvádzania šialeností, trávili spoločne veľmi dlhý čas. Dokonca si provizórne ošetrovali rany, napríklad keď Bibiann spadla, odrela si koleno a Adrian z nej spravil múmiu z obväzov, ktoré našli u nich doma. Alebo keď sa Adrian ako malý zbalil do svojho malého kufríka (zbalil si iba svojich plyšákov, nejaké pitíčko a cukríky), sadol na svoj malý bicykel so záujmom nasťahovať sa k nej. Bohužiaľ, po ceste dostal defekt a to neprišiel ani po bránku ich domu. To sa však nestalo jej, keďže po čase sa presťahovali do vedľajšej dediny. Napriek tomu sa ešte stále navštevovali.

Bonnie Peggy Poulsen- Bonniina prvá láska bola taktiež nevinná, detská. Mala možno takých sedem rokov, keď si svoju lásku našla u svojho spolužiaka, s ktorým chodila na tanečnú školu. Bola však založená na tom, že mu Bonnie donesie koláčiky z domu a on sa za to bude s ňou hrať a vodiť za ručičky. Bohužiaľ, vtedy sa zjavila jej spolužiačka s muffinmi a tam si našla svoju konkurenciu. Treba poznamenať, že i tú konkurenciu chalan opustil za pelendreky od inej a z týchto dvoch sokýň sa stali priateľky, kým sa Bonnie z tanca neodhlásila.

Leonard Robert Fuchs- Leonardova prvá láska z neho urobila to, čím je teraz, takže očividne môžeme predpokladať, ako to všetko dopadlo. Malý Leonard sa zamiloval v detskom domove, kde vykotvil, do krásavice Rebeccy. Pochabo sa jej vyznal k láske, predtým sa však snažil zviditeľniť a spraviť zo seba frajera. Rebecca ho však odmietla. Smutný príbeh, ktorý z neho urobil nekompromisného boháča.

Thomas Allan Smith- Prvá láska? Určite to bola nevinná, detská, keď ešte ani do školy nechodil. Ako malý mal veľmi rád svoju susedku, malú Gabriell. A keďže i ona mala rada jeho, začali sa vodievať za rúčky, bozkávať sa na líčka a objímať sa, kedykoľvek nastal čas. Dokonca si urobili malinkú svadbu, vzadu za ich domom, pod čerešňou. I po tých rokoch sú Gabriell a Thomas spolu, i keď iba ako najlepší priatelia. Doteraz majú obaja umelohmotné prstene, ktoré im ešte vtedy boli veľké.

Kikinou životní láskou byl až do nedávna Profesor X. Samozřejmě, že tu bylo i pár jiných superhrdinů, kteří se pokusili věhlasného mutanta sesadit ze zlatého piedestalu, na kterém si ho Kiki oprašovala, ale žádnému se to nepovedlo. Tedy až na jednoho. A nemusel být zrovna superhrdinou z komiksů nebo filmů, stačilo mu k tomu velmi málo, aby se stal hrdinou Kristannina srdce, ačkoliv neoplývá žádnou cool přezdívkou. Mikk totiž žádnou nepotřebuje a když, tak jedině Fluffy.

Do Lennyho by to možná nikdy nikdo neřekl, ale i on se při studiích na vysoké škole bláznivě zamiloval. A to tak, že mu byl ukradený celý okolní svět a existovala pro něj jen jediná osoba a tou byla Rose. Napůl Angličanka, napůl Dánka, která v Kodani studovala právničinu a její dlouhé nohy, krásná postava a půvabný obličejík dovedly pobláznit nejednoho chlapa, takže není divu, že se jí to povedlo i s Lennym. Po nějaké době spolu začali chodit a vypadalo to, že se jeden od toho druhého nedokážou hnout ani na chvilku. Netrvalo dlouho a Lenny svou vyvolenou požádal o ruku. Sice se bál, že by ho Rose mohla odmítnout, ale ta nadšeně souhlasila a mladý pár začal plánovat velkolepou svatbu. K té ale nakonec nikdy nedošlo - Lenny pár dní před osudným datem zpanikařil a vypařil se. Sice od té doby Rose neviděl, ale je si docela jistý, že ho bytostně nenávidí. A on se jí ani moc nediví.

Thea se nám poprvé zamilovala snad už v mateřské školce. Samozřejmě, že to nebyla taková ta pravá láska, ale dětský obdiv, který si vypěstovala vůči svému kamarádovi Asgerovi. Dětský obdiv během školních let přerostl v platonickou lásku a Gery se pro Theu stal prostě hrdinou. Hrdinu ale poslala do předčasného důchodu v okamžiku, kdy se někdy na střední dala dohromady se svým prvním klukem, ale ani to neznamenalo, že by Geryho odepsala úplně. Stal se jí dobrým přítelem, kterému plně důvěřuje.

I když Aina většinu času působí jako taková ledová mrcha, i ledy občas roztají, ačkoliv se to zrovna u ní neděje moc často. Takovou jedinou větší výjimkou se stal až Owen, se kterým se poznala na Barbadosu, a se kterým má dceru jménem Pearl. Ale těžko říct, jestli ho kdy doopravdy milovala nebo se jen nechala pobláznit jeho charismatickým vystupováním a no, přiznejme si to, kdo by pod tropickým nebem řekl ne majiteli prosperujícího hotelového komplexu.

Tobias si sice nikdy nemohl stěžovat na to, že by se za ním příslušnice něžnějšího pohlaví neotáčely, a za svou závodnickou kariéru si pár kratšími vztahy prošel, ale rozhodně nikdy nezažil nic, co by sám označil za nějakou vážnější známost nebo snad dokonce velkou lásku. Na tu zatím trpělivě čeká.


Sofie Poulsen - zpověď kamarádce po rozchodu s Markem

"Jo. A víš, co na tom je nejhorší?" Povzdechla si a navzdory tomu, že se tvářila utrápeně, na krátkou chvíli se na její tváři objevil zasněný úsměv, když vzpomínala. "Mark byl první chlap, který byl ochotný se mnou vydržet déle než tři dny. A já s ním. První velká láska, věřila bys tomu?" Nevesele se uchechtla a unaveně si promnula oči. Ten krátký záchvěv štěstí, který předtím byl na její tváři, už stačil zmizet. "Nikdy jsem si nemyslela, že toho budu schopná, ale fakt jsem se do něj zbláznila. Totálně. I když jsem zpočátku vůbec nevěřila, že má šanci to vydržet. Však víš, jak na tom jsem - nebo spíš byla jsem - se vztahy," zašklebila se kysele a potom skoro až lhostejně pokrčila rameny. "Pomohl mi. Dodával mi sebejistotu, pomohl mi najít odvahu osamostatnit se od rodičů. Když jsem byla v háji, staral se o mě fakt skvěle. Byla jsem s ním šťastná tak, jako jsem snad nikdy nebyla. A zřejmě už nikdy nebudu," dodala cynicky, svraštila obočí a stočila pohled stranou. Výraz se jí přetvořil do nepřítomného, což značilo, že si zalezla do ulity vzpomínek, odkud dlouhou dobu nehodlala vylézt.


Stephan Jacobsen - první skutečné setkání

Pitomý ples. Pomyslel si Stephan, když konečně našel klidný kout. Opřel se o zeď a uvolnil si kravatu, přitom věnoval svému okolí přezíravý pohled, kterým říkal 'nepřibližovat'. Ačkoliv jindy si společnost užíval, plesy z duše neměl rád. Hlavně proto, že byl vždy donucen tančit s úplnými slepicemi. Ale nic naplat, plesu na ukončení školy se vyhnout nemohl. Jedinou věcí - či spíše by bylo vhodnější říci, jediným člověkem, díky kterému se pobyt v celém tomhle tanečním sále nezdál úplně nesnesitelný, byl on. Smůla ovšem byla, že on neměl o Stephanovi sebemenší ponětí. Jak by taky mohl. Ačkoliv byli oba třídní premianti, zároveň se nacházeli na úplně jiné úrovni. Jak finanční, tak i zájmové. Ve většině věcí byli naprosto odlišní. Jednou z nich bylo například i to, že na rozdíl od Stephana on se přímo vyžíval ve flirtování s okolními děvčaty. To sice nebyla jediná překážka, ale ze Stephanova pohledu rozhodně patřila mezi ty největší. S povzdechem sklopil pohled ke skleničce se šampaňským a zamračil se na ni, jakoby najednou za všechno mohla ona. Letmé zkontrolování času na hodinkách ho ujistilo, že zatím se ještě vypařit nemůže. Bezva, ještě bůhvíkolik hodin nudy. Prolétlo otráveně Stephanovi hlavou. V samém zamyšlení si nevšiml, že se od davu odpojil vysoký, štíhlý mladík s krátkými blond vlasy a modrýma očima, a zamířil rovnou k němu. Když ho spatřil, bylo už pozdě utéct. Srdce se mu splašeně rozbušilo a ucítil, jak mu ve zpocené dlani klouže sklenička dolů. Sevřel ji pevněji a pokusil se na tváři vyloudit úsměv. Přece se před ním neztrapní. Mladík se na něj usmál na oplátku a napřáhl k němu ruku.
"Ahoj. Nevím, jestli jsme už měli tu možnost se poznat. Jsem Erik, a ty?"


Rikke Carlsen - zápis do deníčku

Milý deníčku,
dnes jsem si pořídila své první tetování. Snažila jsem se to před babičkou utajit, ale víš jaká je, hned na to přišla. Ale myslím, že by to vzala v pohodě, kdybych se neprořekla, že to bylo kvůli Thomasovi. Já to nechápu! Co proti němu má? Myslela jsem, že bude ráda, když jsem si konečně někoho našla, ale ona ne, pořád na něm hledá nějaké chyby. Vážně nechápu proč. Já vím, Tommy není zrovna zářný příklad hodného chlapce, ale to přece ještě nemusí nutně znamenat, že je špatný! I když nemá nejlepší známky a já uznávám, že ohledně tohohle má babička asi pravdu, plně to vynahrazuje svými vtípky a trefnými poznámkami. Že se neučí dobře, to nevypovídá nic o jeho charakteru. Navíc pořád nemůžu uvěřit tomu, že si vybral zrovna mě! Jeden z nejhezčích kluků ve třídě a já. Snila jsem o tom a ty to víš ze všech nejlíp, ale ani tak mě nenapadlo, že se to někdy vážně stane. Jsem s ním ráda. Přijde mi, že se s ním častěji směju a konečně si taky užívám života, jak mi babička vždycky říkala, že bych to měla dělat. Má mě rád a já jeho. Tak to prostě je. Aspoň že ty mě v tom chápeš, když už ne babička. I Tommyho to mrzí, rád by s ní vycházel, vždycky se k ní chová tak zdvořile. Ale ona si stojí za svým a pořád mi říká, že se jen přetvařuje, že ve skutečnosti takový svatoušek není podle toho, co jí říkaly sousedky. A že jen já jsem tak slepá, že to nevidím. Ach jo. Mám ji ráda, ale s Tommym jsem fakt šťastná a nenechám si to od ní zkazit. Ale teď zas musím jít, slíbila jsem jí, že jí pomůžu s nádobím. Ale zase se ozvu!
Rikke
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rikke | 28. září 2013 v 11:51 | Reagovat

Tak za tu Rikke se teď fakt momentálně stydím, jak si to znovu čtu. To je trapas -.- :D

2 Tom | 28. září 2013 v 12:01 | Reagovat

[1]: Náhodou, je to zlaté :D I keď Stephanov sa mi páči najviac z tvojich :D (i keď sprvu som čítal "pitomý pes" a myslel som si, že sedí na záhrade)

3 Gery | 28. září 2013 v 13:17 | Reagovat

Mě totálně dostala Sofie, když jsem to četla prvně... a Rikke mě ohromně pobavila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama