Počasí 16. - 22.9.

16. září 2013 v 11:59

16. - 22.9.

Pondělí, úterý: Začátek týdne bude slunečný a relativně teplý. Po obloze jen sem tam přepluje nějaký ten mráček, ale jinak bude zcela jasno a slunce bude příjemně hřát, nikoliv však pálit. Ve stínu bude maximálně 21 stupňů, na slunci ale bude znatelně tepleji.

Středa: Ve středu se počasí začne kazit. Ráno se v okolí města bude držet hustá mlha, která zmizí až kolem poledne. Na pár hodin vysvitne slunce, ale během odpoledne se začne zatahovat. Ochladí se na osmnáct stupňů.

Čtvrtek: I ve čtvrtek ráno se objeví mlha, tentokrát i v ulicích města, kde však nebude tak hustá, jako mimo ně. Kolem poledne začne nepříjemně hustě mrholit a nepřestane až do večera. Rtuť teploměru se vyhoupne maximálně na šestnáct stupňů a večer se opět objeví mlha.

Pátek: Ranní mlha potrápí město a jeho okolí i v pátek, avšak zmizí celkem rychle a na chvíli dokonce vysvitne slunce. Naděje na pěkný den ale smažou šedá mračna, která se odpoledne stáhnou nad Hjortdarem. Z nich se během večera spustí pořádný liják trvající celou noc. Rtuť teploměru se drží u šestnáctky.

Víkend: Ani o víkendu se slunce mockrát neukáže. V sobotu ráno obyvatele města ještě potrápí déšť, avšak přes poledne se na pár hodin vyjasní. Večer už je ale opět zataženo a mračna se neprotrhají ani v neděli. Celou neděli bude mrholit a sem tam zafouká nepříjemný studený vítr. Teploměry budou ukazovat maximálně patnáct stupňů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama