Počasí 9.9. - 15.9.

9. září 2013 v 19:02

9.9. - 15.9.

Pondělí, úterý: Začátek týdne bude slunečný, avšak teploty se příliš vysoko nevyšplhají. Ráno i večer bude chladno a přes den dosáhne rtuť teploměru maximálně dvaceti dvou stupňů. Obloha bude jako vymetená, jen tu a tam po ní přepluje bílý mráček, a v noci budou krásně vidět hvězdy.

Středa: Ve středu se slunečné počasí začne kazit. Kolem poledne se přiženou šedá mračna a během odpoledne se postupně obloha úplně zatáhne. Ochladí se na šestnáct stupňů, zvedne se nepříjemně studený vítr a celou noc proprší.

Čtvrtek: Celý den se ponese ve znamení deště. Dopoledne bude hustě mrholit. Je to přesně ten typ deště, který skoro nepostřehnete, ale během chvíle vás kompletně promáčí. Odpoledne déšť získá na intenzitě a večer se strhne liják, který v noci přeroste v silnou bouřku. Teploty nepřekročí patnáctku.

Pátek: Během pátku bude zataženo a dopoledne bude deštivé. Odpoledne se obloha začne pozvolna protrhávat, ale z šedých mračen tu a tam ještě nějaký ten déšť spadne. Rtuť teploměru se stále drží u patnáctky.

Víkend: V sobotu se konečně zamračená obloha protrhá úplně, odpoledne už bude zcela jasno a hřejivé sluneční paprsky začnou vysoušet promáčenou půdu. Oteplí se na sedmnáct stupňů. Celou neděli pak bude jasno, bez jediného mráčku. Bude pofukovat chladivý vítr, ale slunce bude příjemně hřát a počasí přímo svádí k procházce. Rtuť teploměru se s námahou vyšplhá na jednadvacet stupňů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama