Únor 2014

Emma Danielsen

4. února 2014 v 13:38
Jméno: Emma Danielsen
Datum narození: 27. 3. 1979

Povolání: Jako malá měla mnoho vysněných povolání a v bouřlivém období puberty převládalo zrovna přání stát se patoložkou, což se jí nakonec také splnilo.

Vzhled: Emma je drobné postavy a svou výškou nepřesahuje ani 160 centimetrů. Její obyčejně hnědé vlasy jí sahají asi do půli zad, v práci musí nosit různé účesy (nejčastěji obyčejný culík), aby jí vlasy nepadaly do očí, když má však volno, nosí je obyčejně rozpuštěné s pěšinkou na bok. Má vykulené kaštanově hnědé oči, které spolu s dětským nosem a tenkými rty dodávají celému obličeji jakousi roztomilost. Skoro se nelíčí, maximálně si občas dá řasenku, ale tím to hasne. Nejčastěji nosí různé svetříky, košile nebo trička, takže vlastně skoro všechno, naopak v oblasti oblékání spodní části těla je poněkud vybíravější, v sukni ji totiž nikdy nepotkáte, je to vyloženě kalhotový typ. Šaty si obléká jen zřídka, a to jen při zvláštních příležitostech a šperky nenosí žádné, dokonce ani náušnice natož náhrdelníky, nebo podobné (podle jejího názoru) hovadiny.

Jennifer Body

4. února 2014 v 13:34
Jméno: Jennifer Body
Datum narození: 26.10.1994

Povolání: Recepcna v hoteli.

Vzhled: Výškou zapadá medzi priemerné dievčatá, má okolo 165cm. Váhu nikdy nemá stálu, niekedy má totižto obdobia každodenného prejedania sa sladkosťami a fast-foodom, inokedy ju chytí nálada zacvičiť si, vždy sa však v priemere pohybuje pri 50kg. Postavu má ženskú no nie s veľmi prehnanými krivkami a za pevné svalstvo vďačí svojej povahe keďže niekedy je neposedná (pevné neznamená že je kulturistka). Tvár má symetrickú s pútavými vždy okolie sledujúcimi jantárovými očami, ktoré sú zdobené dlhými mihalnicami, nikdy nepoužívala umelé. Pery nemá nejako obzvlášť atypické no najmä hornú peru má pekne vytvarovanú. To čo však na nich zaujme najviac je malé "znamienko krásy" nad nimi. Vlasy má farbené a aj keď niekedy experimentuje vždy sa vráti k svojej tmavo fialovej. Svoje telo má tiež dozdobené aj vecami, ktoré kedysi nemala dovolené ako napríklad "mostíkom" v nose či tetovaniami v podobe hlavy jeleňa s mesiacom medzi parohami na chrbte či čiernej mačky a šálky s nápisom coffee spredu na bokoch tesne nad panvou. Tak isto sa sem dá zarátať aj ešte nedorobený tunel ktorý chce mať v priemere 1,5cm. Čo sa týka jej štýlu obliekania preferuje tmavé farby, najradšej čiernu. Oblečie sa však do toho na čo má práve náladu aj keď vždy to má akýsi rockový nádych. Raz je schopná sa obliekaniu venovať hodinu, dať si niečo elegantnejšie a dorábať doplnky, inokedy dá na seba prvé tričko čo uvidí a má vystarané.

Počasí 3. - 9.2.

3. února 2014 v 16:19

3. - 9. února

Pondělí, úterý: Začátek týdne se ještě ponese ve znamení vydatných sněhových přeháněk, které nejednou znepříjemní dopravu, ale i chodcům cestu domů z práce. Teploty se budou držet kolem nuly a protože nefouká vítr, vyloženě citelná zima nebude. V pondělí bude sněžení vydatnější jen s krátkými přestávkami, v úterý už se omezí jen na občasnou přeháňku.

Středa: Ve středu bude zataženo a jen tu a tam se k zemi snese nějaká ta sněhová vločka. Ochladí se a večer se zvedne nepříjemně ledový vítr, který nafouká na silnice a chodníky sněhové jazyky.

Čtvrtek: Vítr ještě nabere na síle a vylézt ven tak bude značně nepříjemné, protože zima zalézá i pod několik teplých vrstev oblečení. Teploty klesnou pod nulu, v noci bude ještě výrazně chladněji.

Pátek: Koncem pracovního týdne se počasí konečně zase začne vylepšovat. Vítr ustane a ačkoliv teploty o moc nestoupnou, zdá se být mnohem tepleji, než v minulých dnech. Obloha bude i nadále zatažená, ale večer se mračna začnou pomaličku rozestupovat.

Víkend: Sobota ještě bude pošmourná a nepříjemně chladná, avšak během odpoledne se zatažená obloha konečně trochu vyjasní a skrz šedá mračna se tu a tam proderou sluneční paprsky. Během nedělního dopoledne se vyjasní úplně a neděle tak bude jako vystřižená z pohádky a bude přímo vybízet k příjemné procházce.