Blogfar O'Dian

18. února 2014 v 13:17
Jméno: Blogfar O'Dian
Datum narození: 12.12. 1979

Povolání: Tak to je trošku komplikované, ale ve výsledku naprosto jednoduché. On totiž Blogfar je vystudovaný historik a také vyučený kovář. V současné době se věnuje tomu druhému.

Vzhled: Blogfar je poměrně urostlý muž, který rozhodně nemá daleko ke dvěma metrům. Tělo je široké, zvláště v oblasti ramen, je ovšem jasné, že to rozhodně nebude příliš tukové vrstvy. Má hnědé, lehce přizrzlé vlasy a vousy, o které se pečlivě stará, vlasy nosí často stažené širokým koženým řemenem do culíku, což je pravděpodobně zvyk z kovárny. Na zádech má obrovskou bledou táhlou jizvu, vypadá to jako spálenina. Na hrudi a pažích má poměrně bujné ochlupení, pravdou však zůstává, že to na rukou je denodenně ohrožováno jeho prací. Někdy lehce napadá na pravou nohu a levé ucho se při bližším zkoumání může zdát trošku pochroumané.


Povaha: Blogfar je poněkud nevyrovnané povahy. Dokáže být jak naprostý kliďas, tak neuvěřitelně naštvaný. To je asi proto, že je opravdu, ale opravdu náladovým člověkem. Je ale velmi pořádný, alespoň co se kovárny týče, zbytek bohužel poměrně pokulhává. Je pravdomluvný a čestný, vždy dodrží slov a slib. Je také věrný, za "svými" lidmi je stůj, co stůj. Ty zlé již byly částečně řečeny, snad bych tedy dodal, že když má špatnou náladu, je jako nášlapná mina, velmi výbušný a nadmíru agresivní. Má také pár zlozvyků, ale na ty si budou bohužel postavy muset přijít samy.

Historie: Jak již napovídá možná trošku jméno, Blogfar je Ir, v Irsku se tedy de facto jen narodil. Jeho rodiče se totiž kvůli práci přestěhovali z Irska do Švédska, byly mu tenkrát jen dva roky. Ve Švédsku Blogfar strávil dětství a vlastně i podstatnou část mládí, což se samozřejmě podepsalo na jeho mluvě, má silný švédský přízvuk. Napřed vystudoval historii, což byl a pořád je i jeho největší koníček, pak se ale, kvůli situaci na pracovním trhu vyučil kovářem, což bylo takové jeho vysněné povolání. Konkurence v jižním Švédsku ale byla veliká a on se proto rozhodl přestěhovat se přes moře do Dánska. Na tento krok se dlouhodobě připravoval, třeba intenzivními kurzy dánštiny. S lehkou finanční pomocí rodičů a všech prostředků, které měl k dispozici se tedy nakonec přestěhoval do Hjortdaru, kde chce rozjet vlastní kovárnu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama