Courtney MacAllisterová

4. února 2014 v 13:43
Jméno: Courtney MacAllisterová
Datum narození: 3. 9. 1986

Povolání: Vyučená pekařka-cukrářka a potravinová designerka.

Vzhled: Courtney je mladá žena štíhlé postavy, s výškou necelých 170cm a váhou adekvátně k jejím proporcím. Má hnědé vlasy s kaštanovým melírem, nakrátko střižené. Obličeji dominují dvě velké hnědozelené oči, malý nos a úzké rty bez téměř žádného srdíčkového výřezu. Obléká si střízlivé, ale elegantní oblečení. Například džínové kalhoty nebo vesty. Nejčastěji ale bývá k přistižení v bílé, mnohdy zašpiněné kuchařské zástěře, tmavých kalhotách a obyčejné halence, či tričku. Na zápěstí levé ruky nosí kromě hodinek také náramek z malých lasturek a mořských korýšů.

Povaha: Courtney je usměvavý typ člověka; když někam vejde, obvykle zmizí všechny chmury. Občas dokáže být pořádně protivná, hlavně když ji něco nejde a obzvlášť, když se srazí pudink na krém. Baví ji být součástí kolektivu, ale nevyvyšuje se nad přátelé. Vtipy se pobaví, ale odsuzuje černý humor. Ráda se pošťuchuje. Špatně snáší pocity nejistoty a v těchto situacích lehko propadá depresím (ty ale vyřeší Láska nebeská a "decka" bílého Chardonnay.) Paradoxně má radši slané, než sladké.


Historie: Courtney se narodila a vyrůstala v New Yorku se svými rodiči a bratrem Spencerem. Ještě pod dívčím jménem Lawrencyová studovala obyčejnou základní školu. V dětství trpěla Courtney nadváhou a nižší střední byla peklo, proto se s rodinou přestěhovali z Manhattanu do Brooklynu. Courtney se spíše uzavřela do sebe a začala se věnovat pečení, při čemž se paradoxně zbavila přebytečných kil. Z vyšší střední ji moc přátel nezbylo. Na konci čtvrťáku se na školní exkursi ve Philadelphii seznámila s Henrym, se kterým si celé léto psali. Co se týče vysoké školy vs. Courtney, jednalo se o jeden ročník na Pensylvánské univerzitě; v tu chvíli se stala černou ovcí rodiny, neboť jediná nedokončila UPENN. Odjela z Brooklynu do New Jersey. To, že se hned první večer potkala s Henrym, svou listovní láskou, může působit jak filmový happyend, ale je to tak. Courtney si našla práci v menší pekárně na rohu devátý avenue. Po roce trvalého vztahu, v té době ji bylo 21, se přestěhovali do menšího podnájmu a o rok později přišla svatba. Po dvou letech byl Henry odvolán do Agfhánistánu a po dalších pěti přišlo důležité rozhodnutí - stěhování do Evropy.

imagebam.com imagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama