Kate Johansson

18. února 2014 v 13:21
Jméno: Kate Johansson
Datum narození: 18.12. 1989

Povolání: Vlastní malé domácí tetovací studio.

Vzhled: Kate má postavu, kterou by jí jistě záviděla každá modelka. Pevné tělo a ženské křivky, které díky oblečení, co nosí nijak nevynikají, ale jistě se nemá za co stydět. Je hubená a vysoká přibližně kolem 170 centimetrů, takže z davu nijak nevyniká, ale zase tam úplně nezapadne. Obličej má s trochu ostřejšími rysy, ale rozhodně ne zas tak ostré, aby působil zle a nepříjemně. Spíše tak akorát. Její kávově hnědé vlasy jsou do půli zad dlouhé a rovné. Oči má čokoládové a ne moc výrazné. Když si je však namaluje, naberou nečekaných rozměrů. Nos by se možná zařadil do těch trochu větších, ale rozhodně to není nic špatného, ba naopak. Rty nejsou nijak dlouhé, ale za to jsou plné a ukrývají řadu rovných bílých zubů, o které si Kate vážně pečlivě pečuje. Má na sobě poměrně dosti tetování. Dvě na krku, jedno na rameni a dalších pár na obou rukách. A jedno na klíční kosti. Jí se to líbí a rozhodně se za to nestydí. Tělo, jak už bylo řečeno, je hubené a zpevněné občasným cvičením, kterým se zabývá, aby si udržela kondičku. Rozhodně na ní uvidíte nějaké řetízky a náramky všech druhů. Náušnice rozhodně nenosí, jelikož jí to nedělá dobře a vadí jí to. A teď k oblečení. Kate by si na sebe rozhodně nikdy nevzala sukni a moc upnuté oblečení. Ona raději volná trička s potiskem hrubších a vulgárnějších obrázků, nebo bez potisku. Potrhané rifle, anebo potrhané silonky. Dále ráda nosí volné mikiny s potisky různých nápisů apod. Z bot má nejraději těžké kanady všech barev, ale nejradši má ty tmavé, anebo ty, které vyniknou. Také si nazuje tmavé conversky nebo obyčejné botasky. Šaty na ní také uvidíte, ale to jen tehdy, když jde do nějaké společnosti. Má ráda minišaty, ve kterých odhalí svoje křivky a muži se za ní můžou otáčet. K těm si bere boty na vysokém podpatku a hlavně takové, které k nim ladí. Skoro pořád také nosí stylové brýle tmavých barev a odstínů. Vlasy si nechává stále rozpuštěné. Nutno dodat, že má krásný hlas, ale jelikož ho ve své profesi nevyužije, tak ho schovává a málokdo ví o tom pokladu, co ve svém hrdle schovává. Často ji uvidíte se sluchátky v uších, anebo ve stylové kšiltovce.


Povaha: Ráda provokuje lidi kolem sebe. Různě do nich rýpe, směje se jim a další takovéto věci. Nezná svou mez a tak to občas může pěkně schytat. Horší je, že i když ji někdo spraží a řekne dost, ona se mu ještě vysměje do obličeje a pokračuje dál. Je to navenek anděl s ďáblem v těle. Zprvu se k novým lidem chová jako neškodné koťátko, ale pak, když se s ním více seznámí, vystrčí drápy a je z ní vážně ďábel. Často navštěvuje bary nebo podobná místa, kde by si mohla vyhlédnout nějakého muže a flirtovat s ním. To je možná tak vše, co se za ten večer stane. A pokud by se stalo něco víc, tak rozhodně ne její vinou nebo tím, že by ona chtěla. To by musela být opilá. Rozhodně to není ten typ ženy, co se s chlapem vyspí a pak ho už nezná. To fakt ne. Ano, je sice schopna jeden večer flirtovat s více muži, ale k dalšímu kroku se nedostane, není hloupá, ba naopak, ona v té hlavě má docela dost. Dokázala by flirtovat s mužem, který je zadaný, anebo naopak, když ona by byla zadaná. Na vztahy nijak moc není. To proto, že už se dvakrát v mužích spletla a proto si s nimi teď hraje a provokuje je. Když už by si měla někoho najít, tak by to musel být ten vyvolený. Její obličej skoro pořád září úsměvem. Ať už upřímným, falešným, anebo posměvačným. Nikdy neuznávala nějaké jí nadřazené autority. Už ve škole měla plno problémů, kolikrát se jí už stalo, že ji málem vyhodili. Jelikož odmalička vyrůstala se svým otcem, stala se z ní poměrně silná žena, co si nenechá jen tak něco líbit a dokáže říct ne. Neměla to s ním zrovna lehké a už kvůli tomu, jak se k ní choval on, se ona chová k ostatním a k mužům především. Je to velice pečlivý človíček, který musí vše udělat do posledního puntíku, jinak nebude spokojená a nebude mít v duši klid. Není to vůbec žárlivý člověk. Pokud by si někoho našla, nejspíš by se chvíli chovala, jakože jí to je jedno, ale na druhou stranu by si ho chránila a postupně by se začínala projevovat její žárlivost, o které vlastně nikdo, ani ona sama neví. Umí být docela rázná a dokáže zakřičet tak, že by se jí kdejaký muž zalekl.

Historie: Maličká Kate se narodila do rozbouřeného manželství svých rodičů. V jejím rodném Norsku (Oslu), pobyla asi 3 roky, než se narodila její sestra rodiče se kvůli tomu rozvedli. Otec totiž nevěděl, že je její matka těhotná a tak ho to příšerně naštvalo a tak se tedy rozvedli. On si vzal maličkou Kate a matka si nechala její sestru. Otec se přestěhoval s jeho dcerou do Finska, kde si našel skvělou práci a tak měla jeho malá holčička téměř vše, co chtěla, ale musela si to nějak zasloužit, což by jí sice mělo pomoct v její povaze, aby byla hodná a nijak nezlobila, ale na ni to spíš mělo opačný efekt. Ve škole dělala problémy, dostávala poznámky a jen tak, tak vyšla základní školu. Když se dostala na střední, trochu se uklidnila, ale nebylo to o moc lepší. Ke svému otci neměla žádnou úctu, jelikož na něj byla rozzlobená kvůli tomu, že se museli odstěhovat z Norska, od její malé sestřičky, kterou tedy od té doby nikdy neviděla. Uběhla léta a Kate byla plnoletá. Chtěla odejít z domu, ale její otec z ní chtěl mít skvělou právničku, a tak ji poslal studovat na prestižní školu do Dánska. Co myslíte? Kvůli tomu, že ji nenavštěvovala a tím pádem propadala, ji ze školy vyhodili. Stále měla na otce vztek. Proto jí řekl, ať si tedy dělá, co chce a jemu už neleze na oči. Kate tedy dva roky žila v Kodani, zaučovala se v tatérské branži a poté se přestěhovala do Hjörtdaru, kde si u sebe doma založila menší tetovací studio. Lidé ji navštěvují rádi, ona se k nim chová mile, ale to ještě neví, co se v ní ukrývá…

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama