Počasí 17. - 23.2.

17. února 2014 v 21:42

17. - 23. února

Pondělí, úterý: V pondělí dopoledne dávejte pozor na cestu, posypáno sice je, ale místy to nepochybně dost klouže. Ačkoliv odpoledne na chviličku vykoukne sluníčko, moc dlouho si s námi nepopovídá a zase se rychle zatáhne. To vydrží až do úterního večera, navíc se k tomu přidá vítr, takže úterý bude pěkně profoukané.

Středa: Ačkoliv se ve středu ráno probudíme do lehkého sněžení, je to opravdu jen takový závan a odpoledne už po něm není ani stopy. Dopoledne ještě je trochu zataženo, ale po poledni se vyjasní a sluníčko nás poctí svými paprsky.

Čtvrtek: Slunečné počasí přetrvá a vzhledem k tomu, že přes den ani nefouká vítr, je poměrně teplo, zkrátka takové časné jaro. V noci ovšem opět začne fičet, teploty spadnou nízko, což má za následek ranní mrazík.

Pátek: Ráno je díky jinovatce bílé a i když do toho zasvítí sluníčko, teplo tentokrát nečekejte, je to jen lezavá zima. Navečer překryjí nebe mraky, u kterých zřejmě jen tak nějaké roztrhání nehrozí.

Víkend: Mraky z pátečního večera přetrvají celou sobotu i neděli, a tak si příliš tepla neužijeme. V sobotu večer navíc začne slabě, zato ale vytrvale sněžit, tudíž v neděli ráno se probudíme do lehké sněhové pokrývky. Odpoledne začne foukat vítr a týden tak zakončíme poměrně studeně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama