Březen 2014

Promazání neaktivních II.

31. března 2014 v 11:40 Novinky
Opět se nám tu nahromadila spousta postav, které se objevily pákrát ve hře (či vůbec) a od té doby neprojevily žádnou aktivitu. Proto je tu znovu čistka neaktivních, abychom si udělali jasno, kdo tu s námi zůstane a koho je třeba přesunout do archivu. Do komentářů tedy zapište jména všech svých postav, za které chcete i nadále hrát. Jestliže chcete nějakou svou postavu nechat přesunout do archivu, máte tu možnost - jednoduše ji nezapisujte. Čas na zapsání se mezi aktivní živoly máte do 17. dubna 2014. Nezapsané postavy skončí v archivu postav, odkud je možno je jednou vylovit, pokud hezky poprosíte. Tu možnost však máte pouze do další čistky, pak archivní postavy nenávratně zmizí do neznáma.

Počasí 31.3. - 6.4.

31. března 2014 v 11:30

31. března - 6. dubna

Pondělí, úterý: Začátek týdne bude stejně slunečný, jako byl konec toho předchozího. Během pondělí i úterý bude zcela jasno a teploty se vyšplhají k šestnácti stupňům celsia, na slunci bude pochopitelně o něco tepleji.

Středa: Ve středu se počasí začne pomalu kazit - přes den slunce několikrát překryjí šedá mračna hrozící deštěm, nespadne z nich však ani kapička. Zvedne se nepříjemně studený vítr, který ale během večera ustane.

Čtvrtek: Ve čtvrtek ráno se město probudí do pochmurného počasí, které spíš připomíná podzim, než jaro. Obloha je zatažená ocelově šedými mračny, tu a tam se ulicemi prožene chladný vítr zalézající pod oblečení. Teploty klesnou k osmi stupňům. Pozitivní však je, že neprší.

Pátek: Pršet nezačne ani v pátek, ačkoliv mraky zřejmě nemají v plánu odplout. Teprve večer se začnou pozvolna protrhávat, avšak potrvá jim až do rána, než zmizí úplně.

Víkend: V sobotu ráno bude polojasno, během odpoledne však zmizí poslední drobné mráčky a zcela se vyjasní. Slunce opět příjemně hřeje a teploty se vyhoupnou k patnáctce. Neděle bude ještě slunečnější a především teplejší - rtuť teploměru poprvé pokoří dvacítku.

Annabeth Borg

31. března 2014 v 11:18
Jméno: Annabeth Borg
Datum narození: 17. 4. 1991

Povolání: Vyzkoušela už mnoho brigád, barmankou počínaje, uklízečkou záchodků v hypermarketu konče. Útočiště našla v místní vyhlášené cukrárně, avšak vydělává si i občasným hlídáním dětí.

Vzhled: Annabeth vás na první pohled určitě ničím neuchvátí, možná tak oblečením, protože je až neobyčejně obyčejná slečna svého věku. Nutno podotknout, že jí to nijak extra nevadí. Dorůstá do výšky 170 cm, s čímž je naprosto spokojená. Může se pyšnit štíhlou postavou s ženskými křivkami, na které se můžou mihnout i nějaké známky po svalech. Už na první pohled je to sympaťačka. Svět pozoruje velkými čokoládově hnědými kukadly, v nichž se většinou vesele jiskří. Má středně velký bambulovitý nos a pod ním plné rty, jež jsou věčně roztažené do úsměvu. Úsměvem odhaluje i rovná bílá zubiska, která v pubertě zdobila rovnátka. Díky nim mluví trošku zvláštně, má takový zvláštní rovnátkový přízvuk a pokud vyslovuje sykavky, není zase takovou výjimečností, že vás poprská. Její obličej rámují černohnědé vlnité vlasy, které jí sahají po lopatky. Nejčastěji je nosí rozpuštěné, ale při sportu ze zásady uvidíte s culíkem, copem nebo drdolem. Je sice všeobecně známo, že většina mladých lidí rádo chodí oblékáno podle poslední módy. To však není Anniin případ. Beth se obléká pohodlně a tak, aby se cítila přirozeně a příjemně. Navíc, co si budeme povídat, většina toho, co je momentálně 'trendy' stojí neskutečné peníze a těch Annabeth zase tolik nemá. Většinou ji tedy spatříte v džínách a volných barevných tričkách, košilích nebo tílkách. Annabeth miluje barvy, především výrazné a syté. Na neutrální barvy si moc nepotrpí, ale občas se hold stane, že na sebe natáhne i něco černého, šedého nebo bílého - většinou to je ale spodní prádlo a to jen tak někomu neukazuje. Doplňky u ní tvoří kabelka, v níž Beth najde vše, co potřebuje k životu - žvýkačky, parfém s vůní vanilky, balíček gumových medvídků, sadu barevných laků na nehty, karamelky, mobil, peněženku a občas i kapesníčky. Dalším doplňkem je gumový duhový náramek, který prakticky nesundává z ruky.

Adne Victoria Göden

31. března 2014 v 11:07
Jméno: Adne Victoria Göden
Datum narození: 27.3. 1994

Povolání: Přerušila své studování na konzervatoři. Nyní zpívá v barech, nebo si hledá různé brigády, které nemusí vykonávat rukama.

Vzhled: Adne není sice moc zajímavá svou hubenou postavou, ani svýma poměrně krátkýma rukama, ale určitě vás zaujmou její blonďaté dlouhé dredy s pár korálky. Většinou je nosí svázané v culíku, nebo ještě častěji rozpuštěné. Kromě vlasů vás na ní zaujmou určitě její tři piercingy, které má v okolí pusy (konkrétně jeden nad a dva pod rtem.). Když už mluvíme o puse, je celkem malého vzrůstu, což se o uších říct nedá. Jí se zdají v pohodě, ale ostatní je vnímají jako velké placky. Její oči nesou modrohnědou barvu a jsou docela obyčejné. Nos má krátký, krásně vytvarovaný a velmi pěkný. Krk je oproti hlavě tlustý a mohutný. Ruce, o kterých již byla zmíňka jsou velmi dlouhé a nehty na konci vždy nabarvené pouze průhledným lakem, ale tak, aby byly i svou obyčejností výstřední. Postavu má trochu vypracovanou a nohy taktéž. Když už mluvíme o nohách, ty jsou na rozdíl od ruk dlouhé. Proto jí většinou nikdo nepřekoná v běhu. Celá měří zhruba 176 centimetrů a váží asi 76 kilogramů.

Cassiopea Forseti

30. března 2014 v 19:47
Jméno: Cassiopea Forseti
Datum narození: 4.4. 1986

Povolání: Obsluha za pultem v cukrárně, občasně zaskakuje jako servírka v bistru.

Vzhled: Cassie je mimořádně nádherná. Je drobné postavy, ale přesto má ženské křivky a měří přibližně stošedesátpět centimetrů. Světlé blond vlasy má dlouhé těsně pod lopatky a od přírody se jí jemně vlní. První věcí, kterou si na ní člověk může všimnout je jemný tvar obličeje s nádherně tvarovanými ústami a velmi světle šedýma očima, které mají vždy jemný pohled. Ať se snaží sebe víc, nikdy se nedokáže dívat tvrdým pohledem z nutnosti, proto se nyní dívá někomu do očí vždy jen na moment. Stará Cassie odjakživa na svůj vzhled dbála, ale nijak přehnaně, pouze se starala o svůj zevnějšek, aby se sama cítila dobře. Vždycky měla dokonale upravené nehty s francouzskou manikůrou. Líčila se velmi málo. Nepoužívá make-up, když už tak trošku pudru a řasenky, ve vyjímečných případech tužku na oči. Oblékala se v dokonalém elegantním stylu. Nikdy ne výstředně. Ráda nosila šaty, ale také nikdy nepohrdla černými úzkými džínami se slušivým svetříkem a odjakživa milovala kabáty a především černé kožené bundy, které zvláštním způsobem podtrhovaly její dokonalý vzhled. Také holdovala podpatkům, ale vždy se jednalo o elegantní lodičky, žádné bordelky v křiklavém stylu. Nosila nepříliš výrazné šperky a celkově vždycky vypadala velice kultivovaně. U ostatních si odjakživa všímala na první pohled očí a zevnějšku. S neupraveným člověkem se nikdo jen tak bavit nebude. Nová Cassie však odporuje té staré. Obléká se do volných pánských triček s šílenými potisky a k tomu nosí potrhané dříny a obyčejné tenisky. Make-up stále moc nepoužívá, ale oči si velmi zvýrazňuje černou tužkou, očními stínami a řasenkou. Elegantní francouzskou manikůru vyměnila za bezbarvý lak, občasně černý. Vlasy však stále nosila rozpuštěné, aby si nikdo jen tak nevšimnul jejího malého tetování 'Forever' a pod tím pár kláves klavíru, na šířku má tetování maximálně čtyři centimetry. Tetování je velmi malé a rozhodně působí elegantně. Když si člověk pořádně prohlédne její ruce všimne si, nesmírně elegantních prstů klavíristky. Při detailnějším pohledu si však může povšimnout velmi malé a uzounké jízvy, která se táhne na levé ruce od kloubu malíčku, přes spodní stranu předloktí, až téměř po loket. Na vnitřní i vnější straně straně levé dlaně má hned několik malých jizev, člověk by si však její ruce musel chvíli prohlížet, aby si jich všimnul. Další jizva se jí táhne přes tři žebra na pravém boku. Kdysi Cassie na první pohled vypadala elegantně a kultivovaně, dnes se jí ostatní vyhýbají a nebo se s ní baví jen proto, že pro ně znamená výzvu, či jen z lítosti.

Alison Mortensen

30. března 2014 v 19:14
Jméno: Alison Mortensen
Datum narození: 17.11.1988

Povolání: Alison dříve pracovala na kriminálce v Mnichově. Když se přestěhovala do Dánska, začala pracovat na místní kriminálce. Pracuje jak v terénu, tak i v laboratořích. I přesto, že je její práce náročná, tak ji to baví a snaží se být ve své práci co nejlepší.

Vzhled: Matka příroda Alison, co se týče výšky, zrovna moc neobdařila. 165 centimetrů opravdu není mnoho, ale jí to celkem vyhovuje. Vždy se přece může spolehnout na podpatky. Její postava je štíhlá a může působit křehce, přesto ale na ní můžeme určitou svalovou hmotu zpozorovat. Rozhodně se ale nedá říct, že by to byla nějaká kulturistka. Kromě běhu totiž sport moc nemusí. Její světlá tvář a rysy mohou působit poněkud chladným dojmem a celé to dotváří její modré oči orámované hustými černými řasami, pronikavý pohled, plné rty a občas i lehce pozvednuté obočí, které má vždy perfektně upravené. Obličej jí lemuje záplava hnědých, většinou zvlněných vlasů, které si obvykle nechává rozpuštěné nebo je sepne v ledabylém culíku. Délkou dosahují někam k lopatkám. Na zádech, někde mezi lopatkami a krkem má vytetovaného motýla. Jeho význam si ale nechává pro sebe. Co se týče oblékání, nejčastěji ji uvidíte v přiléhavých tmavých kalhotách, obyčejném tílku a kožené bundě nebo sáčku. Obléká se tak hlavně kvůli své práci, kde sukýnky a podpatky moc neunosí. To ale neznamená, že formálnější oblečení nesnáší. V podpatcích a sukni nebo šatech se cítí stejně dobře jako v teniskách a džínech. Pokud jste ranní ptáčata, můžete jí už brzy ráno zahlédnout ve sportovním oblečení, které obvykle zahrnuje šortky nebo legíny, tílko, mikinu a sportovní boty. To se většinou chystá k rannímu běhu. Co se týče šperků a doplňků, na náramky si vůbec nepotrpí. Na druhou stranu zbožňuje náušnice, kterých má doma už úctyhodnou sbírku. Na krku se jí občas houpe nějaký ten přívěšek. Nebývá moc těžké zaznamenat její přítomnost. Pokud se ocitnete v její blízkosti, uvítá vás její parfém, jehož vůně bývá intenzivní, ale nevtíravá.

Adminka je fuč

21. března 2014 v 21:32
Vaše milovaná Gery je od 22. do 29.3. v Alpách a ačkoliv budu mít přístup na internet, nebudu mít čas a energii na vyřizování registrací a další adminování. Tudíž prosím o trpělivost, registrace i všechno ostatní vyřídím po 29. březnu :) Buďte tu hodní, Rikke, Zaina a Lenny na vás dohlédnou! Žádná anarchie!

Dewitt Gersten

18. března 2014 v 12:36
Jméno: Dewitt Gersten
Datum narození: 21.10. 1982

Povolání: Houslový virtuóz.

Vzhled: Dewitt není svým vzhledem ničím výjimečný. Pokud půjde proti vám po ulici, není nic, čím by na sebe upozorňoval. Sám se o to snaží, vždy byl takovou šedou myší. Původně byly jeho vlasy tmavé, nechal se však přebarvit na blond, zůstala mu jen délka vlasů, kterou v podstatě nikdy výrazně nezměnil. Možná tak, že si je nechal dorůst na malý drdol, ze kterého mu vylézaly přední, krátké prameny vlasů. Jelikož není pravý blonďák, obočí má tmavé a zvláštní oči hnědé barvy, neustále se v nich totiž proplétá tmavá se světlou hnědou. S tmavými a dlouhými řasami tak oči nabírají obrovské hloubky. Oblečení, které nosí, se moc neliší od jiných. Obyčejně nosí černé rifle, kvádro a pod tím obyčejné triko. Jindy to je jen bílá košile, nebo prachobyčejné triko. Nesnáší však potisky nebo vzorky na jakémkoli svém oblečení. Ani kvádro nesmí mít jinou barvu než kompletně černou. Zrovna tak trička mají jen černou, šedou, hnědou nebo nanejvýš bílou barvu. Nikdy by si nevzal například barevné rifle. Obléká se slušně, vybraně. Velmi si cení vůní. Není tím myšleno, že by hodiny stál u regálů a vybíral si sám pro sebe vůni, ale spíše velmi vnímá parfémy žen. Tím pádem nesnese jakýkoliv zápach, zároveň nesnáší, když se za někým jeho parfém táhne ještě pět metrů. Takový bližší popis jeho vzhledu či stylu oblečení je, že například nenosí řetízky ani náramky. Maximálně tak hodinky. Na zádech má dlouhou a širokou jizvu, která je od pravé lopatky pod pravé rameno. Jizva je občas vidět, když má triko s krátkým rukávem. K jizvě přišel jako malý, kdy jeho otec přišel opilý domů a vztekem zbil Dewitta. Strčil do něj a on dopadl na prosklený stůl. Kromě velkého šrámu má u několik krátkých jizev kolem té velké od drobných kousků skla, které se mu do kůže zasekly při pádu. V nemocnici tento úraz otec vysvětlil, že si v bytě hrál s kamarády a nedopatřením dopadl na stůl. Další jizvu, která už není tak dobře viditelná, má na předloktí. Přišel k ní v mládí, kdy se opil s kamarády a každý z nich si tenkrát na předloktí přiložil rozpálené dno lahve, jako takový znak. Má široká ramena a svaly zpevněnou postavu. Nikdy se však nesnažil, aby měl nějak extra viditelné svaly.

Počasí 17. - 30.3.

17. března 2014 v 17:50

17. - 23. března

Pondělí 17.3.: Pondělí bude jasné a prosluněné, avšak rtuť teploměru nevystoupá nad desítku a tu a tam se městem prožene nepříjemně ledový vítr. Jarní počasí není dobré podceňovat.

Úterý: V úterý se počasí začne trochu kazit. Nad městem se během dopoledne začnou kupit šedá mračna hrozící deštěm, nakonec z nich ale po celý den nespadne ani kapička. Ochladí se na šest stupňů. Ulice budou skoro prázdné, protože se do toho chmurného počasí nikomu nechce.

Středa, čtvrtek: Ve středu se počasí ještě zhorší, když začne dopoledne hustě a vytrvale mrholit. Člověk by řekl, že je to jen takový neškodný deštíček, ale ve skutečnosti je to přesně ten typ deště, který vás během chvíle kompletně promáčí. K tomu se přidal studený vítr, takže žádná sláva. Ve středu přestane pršet až večer, avšak v noci znovu začne a čtvrtek bude uplakaný celý. Mrholení se však změní na poměrně intenzivní déšť.

Pátek: Vypadá to, že aspoň na víkend se začne trošičku vyjasňovat. Páteční dopoledne sice ještě pořád prší, ale během odpoledne déšť ustane a mračna se začnou protrhávat, dokonce se o pár stupňů oteplí, protože ustal ten ledový vítr.

Víkend: Během soboty se obloha vyjasní zcela a večer odpluje poslední šedivý mráček. Oteplí se a během víkendu budou teploty kolísat mezi deseti a třinácti stupni. Neděle bude zcela jasná, prosluněná a počasí bude přímo vybízet k procházce. Jedinou nepříjemností je deštěm podmáčená půda mimo zpevněné chodníky a okolo města.

Počasí 12. - 16.3.

12. března 2014 v 20:15

12. - 16. března

Středa: Středeční den bude od rána do večera krásně prosluněný a teplý, rtuť teploměru se vyšplhá až k patnácti stupňům, což dává dost dobře tušit, že jaro již skutečně začalo a zima se pravděpodobně nevrátí.

Čtvrtek: Ve čtvrtek, který bude díky jasné obloze stejně prosluněný, jako středa, se trošku ochladí a rtuť teploměru spadne k desítce. Za to může chladný vítr, který se přižene ze severu. Jinak je ale hezky a poměrně sucho, takže ani při procházkách mimo dlážděné ulice města nehrozí, že byste zapadli do bahnitých louží.

Pátek: Koncem pracovního týdne se počasí trošku pokazí. Bude polojasno a ze šedých mračen, která sem přivál onen ledový vítr, během odpoledne několikrát vydatně sprchne.

Víkend: Během soboty se obloha zatáhne zcela a nad městem se nakupí ocelově šedá mračna hrozící deštěm. Znatelně se ochladí, teploměr nyní ukazuje něco kolem osmi stupňů celsia. Celé odpoledne proprší a teprve večer déšť ustane. Nedělní dopoledne bude stejně uplakané a chladné, jako sobotní odpoledne. K večeru se však mračna začnou protrhávat a vypadá to, že se během noci vyjasní úplně.