Červenec 2014

Adminstvo je fuč

29. července 2014 v 17:38 Novinky
Ve dnech 30.7. až 4.8. je pryč vaše úžasná hlavní adminka, a většina dalších tahounů Hjáčka též, takže se neděste, když tu bude pár dní poměrně mrtvo. Pak to tu zase rozhýbeme! Nicméně, veškeré dotazy, prosby, registrace, domy, whatever, budou vyřízeny až po 4.8., prosím tedy o trpělivost.

Užívejte prázdniny!
Gery, adminka

Počasí 29.7. - 3.8.

29. července 2014 v 17:21
Úterý
29.7.
Středa
30.7.
Čtvrtek
31.7.
Pátek
1.8.
Sobota
2.8.
Neděle
3.8.
skoro jasnojasnojasnojasno/bouřky
zataženo/
bouřky
zataženo/
déšť
25-28°C27-31°C29-32°C28-32°C25-28°C22-25°C

Norell Anderson

28. července 2014 v 10:55
JMÉNO: Norell Anderson
DATUM NAROZENÍ: 1. 7. 1995
POVOLÁNÍ: Servírka v restauraci

VZHLED:
Ve většině případech vyčnívá z řady. Za prvé za to vděčí postavě, je celkem vysoká, měří trochu pod 180 cm a není žádná vyhublá anorektička - má celkem široká ramena, zaoblené ženské křivky. Další nepřehlédnutelnou věcí jsou její vlasy, má je přírodně zrzavé a vlnité. K nim sedí pobledlá kůže a světle modré oči. Na nose a kolem něj má spoustu malých pih, většinou nejsou tak patrné, ale když je na slunci, rychle se ukážou.Bez slunce má její kůže vážně světlý odstín, má úplně porcelánovou pleť, ale s trochou slunce a opalovacího krému pěkně zhnědne. Horší je, když na opalovák zapomene, to je pak rudá jako rajče. Nedá se o ní říct, že by byla krásná, ona je spíš zajímavá a má takové své osobní kouzlo. Je ráda za to, že je dívka, takže ji neuvidíte jinak než v šatech nebo sukních, když může, tak proč ne?! Její oblíbená barva je světle modrá, která ladí k jejím velkým očím. Doma se ale obléká spíš pohodlně - většinou si vezme legíny a volné tričko. Jejímu make-upu nesmí chybět rudá rtěnka a bílé stíny. Nehty si maluje stejnou barvou, jako rty, připadá si tak kouzelně. Většinou vypadá jako nevinná víla, co chce jen odletět při západu slunce na duze,ale když chce může vypadat úplně jinak. Dokáže se skvěle převléct za emo-boye, za drsnou punkerku, skoro za všechno, takže může být kým chce. Jediná věc, kterou už nikdy nezmění je tetování mezi lopatkami - je to letící havran a pod ním je z peří poskládaný nápis "Freedom".

Počasí 21. - 27.7.

21. července 2014 v 17:44

21. - 27. července

Pondělí, úterý: Přetrvá počasí z neděle, neustále je teplo, ale naštěstí trochu zmírněné občasným mořským vánkem a za oblaky se skrývajícím sluníčkem. V úterý odpoledne se ovšem rychle zatáhne, obloha zčerná, a když se ozve první zahřmění, je ihned následováno druhým a poté přijde na řadu silný déšť, který ustane až pozdě v noci.

Středa: Středeční dopoledne i odpoledne bude poměrně pochmurné, ale na druhou stranu teplo má zatím vale. Přes den se sem tam spustí nečekaná dešťová přeháňka, která zase až večer přeroste v déletrvající déšť.

Čtvrtek: Ještě dopoledne se díky další dešťové přeháňce zdá, že se počasí moc nezmění, ale přes poledne se obloha začne pomalu vybírat a sem tam se objeví kousek jasně modré. Navečer se pak mraky protrhají úplně a dají tušit tomu, že další den bude už zase bez deště.

Pátek: Jak se ve čtvrtek zdálo, tak se i stalo. Ráno se sice na obloze ještě pár mráčků potuluje, ale ty přes den postupně vymizí a objeví se zase až navečer. Teploty jsou nadmíru příjemné, rozhodně ne žádné tropické teplo.

Víkend: V sobotu se ještě stále drží páteční mírné teploty a večer se městem přežene kratičký, teplý déšť. V neděli už je pak nebe úplně bez mráčků, rtuť na teploměru značně výše než v předchozí dny, ale pořád to není vedro k padnutí.

Infinity Faye Deveraux

19. července 2014 v 9:40
JMÉNO: Infinity Faye Deveraux
DATUM NAROZENÍ: 30. 6. 1991
POVOLÁNÍ: studentka vysoké školy, forenzní vědy

VZHLED:
Na Infinity nás na první pohled upoutá ostrý kontrast odvážného, jaksi drsného a zvláštního stylu oblékání, vyvolávající v nás pocity rebelie, a zdánlivě andělského nevinného obličeje. Protože Devi měla odmalička jakési problémy s růstem, v současnosti už je smířená s tím, že zůstane navždy uvězněná v drobné postavě, sotva dosahující 155 cm, což má za následek, že jí nikdo nikdy nevěří její věk. Má malý oválný obličej s jemnými rysy, ale zároveň byla obdařena mírně vystouplými lícními kostmi, které jí dodávají ostřejší vzhled. Má expresivní pomněnkové oči, olemované hustými, ale krátkými řasy. Duhovky jejích očí rámuje tmavě modrá linka, což dodává jejím očím větší výraznost, Stejně jako když slunce dosud zakryté mraky, na nás náhle zapůsobí svou oslňující září, tak v jejích jinak nečitelných očích občas vzplane prudký plamen zračící vzdor a odhodlanost, ve sporu s jejím klidným a uvolněným postojem a držením těla. Jakmile se ale mraky znovu semknou a slunce zakryjí, stejně tak zhasnou veškeré emoce v jejích očích. Pod těmito očima jí trůní nijak zvláštní, nicméně pěkný drobný nos a na dotek hebké rty pokryté lehkou vrstvou lesku. Její rovné havraní vlasy, na světle házející odlesky měděně hnědé barvy, se jí v konečcích vlní do nepatrných prstýnků a splývají jí k útlému pasu. Většinou je nosí rozcuchané a neupravené, což dodává jejímu vzhledu jakýsi dojem divokosti a nespoutanosti a to je většinou jejím úmyslem. Všechny její pohyby jsou ale delikátní a jemné, připomínající kroky nějakého ladného tance.

Hrubý náčrt srazu

13. července 2014 v 17:59 Novinky
Vážení hráči!
Jak jistě mnozí z vás postřehli, do dnešního večera v menu visela anketa týkající se prvního hjortdarského srazu, do které jste mohli přispět svým hlasem a pomoci rozhodnout, kdy a kde by se měl konat první hjortdarský sraz. A jak to tedy dopadlo?

Většina z vás hlasovala pro to, že by chtěla srazovat v Praze nebo Pardubicích. Padly i návrhy na Brno a Olomouc, ale úmyslně jsem tahle města nedala do nabídky, protože docestovat tak daleko je pro mě (bez možnosti noclehu i s ní) zdrcující jak fyzicky, psychicky, tak především finančně, a vzhledem k tomu, že bych měla působit jako lama organizátor srazu, bohužel tyto možnosti padají. Co se časového rozpětí týče, většina z vás byla pro třetí nebo čtvrtý týden v srpnu. Sraz by se s největší pravděpodobností konal o víkendu a trval den, na vícedenní srazy si třeba někdy jindy vyhradíme pár dní.

Co z toho všeho vyplývá? Je důležité dořešit, jestli sraz chcete spíše v Praze, nebo spíše v Pardubicích. O tom rozhodnete v anketě pod článkem. Praha má ty výhody, že se tam jakž takž vyznám a není těžké vymyslet nějaký plán, jak se tam zabavit, kde se najíst, a tak podobně. V Pardubicích jsem v životě nebyla, takže by mě (nás) tam někdo musel vodit za ručičku, a dát nám tip, kam vyrazit, abychom se neukousali nudou. Čas srazu bude upřesněn, stejně jako další důležité informace (doprava, kolik peněz s sebou, a tak dále).

Zároveň bych ráda poprosila všechny vážné zájemce o sraz, aby potvrdili do komentářů, že skutečně plánují dorazit (pokud jim do toho něco důležitějšího nevleze, atp). Budu ráda za všechny tipy, kam v Praze nebo Pardubkách vyrazit, takže pokud o něčem víte, nebojte se vyjádřit. Případné dotazy směřujte taktéž do komentářů.

Počasí 14. - 20.7.

13. července 2014 v 17:29

14. - 20. července

Pondělí: Začátek týdne dává tušit, že z víkendu přetrvá teplé a slunečné počasí, které přímo láká k návštěvě koupaliště, nebo skotačení v moři. Od rána bude jasno, obloha bude bez jediného mráčku. Slunce hřeje, ale zatím příliš nepálí - teploty se drží kolem 23 stupňů.

Úterý, středa: Během úterka i středy bude počasí ryze letní. Slunce se ani na okamžik neschová za sebemenší mráček a teploměr bude ukazovat letních 28 stupňů. Není divu, že koupaliště, bazény i pláž praskají ve švech.

Čtvrtek: Ještě během čtvrtečního dopoledne bude přetrvávat slunečné počasí, avšak přes poledne se zvedne silný vítr, který dává tušit, že se co nevidět přižene bouřka. A skutečně - kolem druhé hodiny odpolední začne hřmít, obloha se jako mávnutím kouzelného proutku zatáhne a začnou ji křižovat blesky. Strhne se prudký liják, který potrvá až do večera.

Pátek: Bouře po sobě zanechala příjemně chladivý vzduch a zalila vysychající zem. Během dopoledne bude příjemných dvacet stupňů, odpoledne se však znovu objeví slunce a rtuť teploměru vystoupá zpět k dvacet osmičce.

Víkend: O víkendu teploty atakují tropickou třicítku a kolem poledne zpravidla vystoupají ještě o pár stupňů výš. Slunce neustále svítí, obloha je jasná, a je zkrátka tropický hic. Teprve v neděli se počasí trošku pokazí - po obloze sem tam propluje nějaký ten mráček, za který se schová slunce, a z kterého tu a tam trochu sprchne, což je ale většinou vítaná chladivá sprcha.

Počasí 7. - 13.7.

6. července 2014 v 22:53

7. - 13. července

Pondělí: O víkendu sice nesprchlo, ale dnes to počasí všechno rychle dožene. Celý den víceméně proprší s kratičkými pauzami okolo poledne a k večeru, kdy se oblačnost začne trhat. Teplota se bude držet okolo sedmnácti stupňů a k večeru ještě klesne.

Úterý: Dnes bude opravdová kosa. Nebude sice pršet, ale teplota vzduchu se bude pohybovat okolo dvanácti stupňů. Pofukující vítr tomu moc nepřidá a k večeru určitě nejednoho promrzlého odvážlivce napadne, že je ten nejlepší čas na svařák či grog.

Středa, čtvrtek: Oba dva dny se ponesou v pošmourných odstínech šedé, bude chladno a větrno. Vyčasí až teprve ve čtvrtek večer, kdy se maličko oteplí a přestane foukat vítr. Po sluníčku však nebude ani památky.

Pátek: Dopoledne bude přetrvávat pochmurné počasí předchozích dní, ale odpoledne se mezi mraky probojuje ke slovu i sluníčko. K večeru se oteplí, ale pořád to nebude na krátký rukáv. Snad jen pro ty, co by si rádi poleželi s pořádným nachlazením.

Víkend: Sobota přivítá nový den sluníčkem a bezvětřím, i vzduch se začne výrazněji ohřívat a slibovat pěknou neděli. Ta nakonec opravdu pěkná bude a přívětivou teplotou i modrou oblohou bude lákat k vodním radovánkám.