Září 2014

Promazání neaktivních III.

29. září 2014 v 12:30
Znovu se nám tu nahromadila spousta postav, které se objevily pákrát ve hře (či vůbec) a od té doby neprojevily žádnou aktivitu. Proto je tu znovu čistka neaktivních, abychom si udělali jasno, kdo tu s námi zůstane a koho je třeba přesunout do archivu. Do komentářů tedy zapište jména všech svých postav, za které chcete i nadále hrát. Jestliže chcete nějakou svou postavu nechat přesunout do archivu, máte tu možnost - jednoduše ji nezapisujte. Čas na zapsání se mezi aktivní živoly máte do 24. října 2014. Nezapsané postavy skončí v archivu postav, odkud je možno je jednou vylovit, pokud hezky poprosíte. Tu možnost však máte pouze do další čistky, pak archivní postavy nenávratně zmizí do neznáma.

Počasí 29.9 - 5.10.

29. září 2014 v 12:23
Pondělí
29.9.
Úterý
30.9.
Středa
1.10.
Čtvrtek
2.10.
Pátek
3.10.
Sobota
4.10.
Neděle
5.10.
ZataženoDéšťPolojasnoPolojasnoSkoro jasnoZataženoPřeháňky
9-13°C9-13°C11-15°C11-15°C13-17°C12-16°C10-14°C
Ranní mlhyRanní mlhyRanní mlhy

Theodor Bjarnesen

26. září 2014 v 17:00
JMÉNO: Theodor Bjarnesen
DATUM NAROZENÍ: 16. května 1986
POVOLÁNÍ: Hasič. Momentálně sloužící na plný úvazek jako velitel jedné ze zásahových jednotek na stanici v Hjortdaru.

VZHLED:
Teddy je vzrostlý mladý muž pyšnící se úctyhodnou výškou sto devadesáti pěti centimetrů a vcelku vypracovanou postavou, jakou by asi každý od muže s jeho povoláním očekával. Když se k tomu přidají široká ramena, rozhodně jde o exemplář, na kterém kde kdo rád ulpí pohledem, ať už obdivným nebo závistivým. Teddyho obličej je hranatého tvaru s výraznými čelistmi i bradou, kterou má společně s tvářemi porostlou světlým strništěm, jež svou barvou odpovídá světle hnědým, krátkým vlasům, které mají tendence na přímém letním sluníčku světlat do blonďata. Obočí nad světlounce modrýma očima je skoro nepostřehnutelné a v jedné části chybí zcela, zato se tam táhne maličká jizva po spálenině, kterou Teddy utržil ještě v dobách mladické nerozvážnosti, kdy prvně okusil pravý hasičský zásah. Jeho tělo je ostatně drobnými jizvami pokryté celé, některé mají tendence se po určité době vytrácet, jiné se drží a dělají tak Teddymu doživotní krásu. Co se týče odění, kromě klasické pracovní a zásahové uniformy nosí pan Bjarnesen téměř cokoliv, nicméně s oblibou sáhne po bílé košili a džínách, nebo po obyčejném tričku s potiskem a kraťasech, když to teploty dovolí. Výjimkou u něj nejsou ani ležérní sáčka. Zápěstí mu běžně okupují stříbrné náramkové hodinky, které dostal jako poděkování za služby hlavnímu městu, a doteď nesundal ani zlatý snubní prstýnek, který od něj udržuje většinu žen v dostatečné vzdálenosti.

Aksel Randrup

26. září 2014 v 16:54
JMÉNO: Aksel Randrup
DATUM NAROZENÍ: 27. 12. 1987
POVOLÁNÍ: Akselovým snom bola vždy hudba. Hoci sa učil na nástroje, zistil že vystupovanie na pódiách nebude pre neho a tak sa stal zvukárom. Ozvučuje mnoho koncertov rôznych kapiel, predovšetkým domáce - dánske. Volávajú ho taktiež na rôzne festivaly a rád si aj zahrá DJ-a na diskotékach či v baroch.

VZHLED:
Výškou patrí medzi tých, ktorý sa hrdia sto osemdesiatimi centimetrami s vyšportovaným telom, ktoré zdobí niekoľko tetovaní. Športuje veľa a rád, často ho zastihnete v posilňovni, či v parku počas behu. Tvár má ma pohľad peknú, oválnu a s výraznými mužskými črtami ako sú lícne kosti a dolné čeľuste. Dominantou jeho tváre sú jeho blankytné oči, ktoré cez zimu naberajú skôr šedú farbu ako modrú. Oči má naozaj výrazné a to nielen farbou, ale aj veľkosťou. Zdobia ich aj husté mihalnice, aj preto dokáže priam neodolateľný pohľad nevinného psíka. Nos má väčší, no pekne tvarovaný a preto mu na šarme neuberá, rovnako ako krásne krojené pery. Spodnú časť tváre má zarastenú, no primerane, občas ho dokonca zastihnete aj oholeného. To sa však často nestáva. Vlasy má tmavej farby, rovnako ako bradu a nosí ich vyčesané dohora, aby mu nezavadzali v tvári. Na svoj účes si dáva pedantne pozor, aby bol vždy dokonale nedokonalý. Aksel sa oblieka podľa situácie, nemá problém obliecť na seba hocičo. Väčšinou ho však stretnete v kapelovom tričku, alebo v tričku s nejakým zaujímavým motívom. Zväčša nosí tmavé farby, ale sú samozrejme aj výnimky. Má rád obyčajné tielka, kedy vynikne jeho postava avšak nemá problém ani s tričkami s dlhým rukávom. V zime nosieva elegantný kabát, nemá rád vetrovky ani lyžiarske bundy a vždy sa ozdobí akousi šatkou. Nosieva zväčša dotrhané džínsy alebo ak sa to od neho vyžaduje, elegantné nohavice. Nemá však rád poltopánky a preto si aj k obleku vždy obuje Conversy. Doplnky veľmi extra nenosí, len na zápästiach má zopár koženkových a korálových náramkov. Jeho doplnkami sú jeho tetovania, ako vraví.

Počasí 22. - 28.9.

22. září 2014 v 19:02
Pondělí
22.9.
Úterý
23.9.
Středa
24.9.
Čtvrtek
25.9.
Pátek
26.9.
Sobota
27.9.
Neděle
28.9.
JasnoSkoro jasnoSkoro jasnoZataženoZataženoPřeháňkyZataženo
15-19°C13-17°C12-16°C11-15°C9-13°C8-12°C10-14°C

Dylan McIntyre

19. září 2014 v 20:55
JMÉNO: Dylan McIntyre
DATUM NAROZENÍ: 12.4. 1986
POVOLÁNÍ: Dylan je vystudovaný pediatr a nyní se shání po zaměstnání v oboru. V Hjortdaru se mu naskytla možnost dělat zastupujícího lékaře na pediatrii ve zdejší nemocnici, a protože je vidět, že se Dylan pro práci s dětmi narodil, není pochyb o tom, že pokud se bude snažit, bude po kariérním žebříčku stoupat strmě nahoru. Jeho snem je mít vlastní ordinaci a tenhle sen se pomaličku snaží zrealizovat, ačkoliv to není nic jednoduchého a zatím je teprve na začátku.

VZHLED:
Dalo by se říci, že je Dylan typický McIntyre, což znamená, že se severským bledulím nepodobá ani náhodou. Tedy, pleť má možná trošku bledší, než je obvyklé, ale jinak na něm nic severského není. Výškou zapadá do nezajímavého britského průměru, takže měří něco málo přes sto sedmdesát centimetrů a mezi vyššími Dány se zřejmě trošku ztrácí. Jeho postava neoplývá vypracovaným svalstvem, i když nějaké ty svaly Dylan má, ale je spíše šlachovitá s předpoklady pro mrštnost, nežli sílu. Tmavě hnědé vlasy nosí Dylan poměrně krátce střižené a už tehdy, když jsou sotva pár centimetrů dlouhé, je vidět, že mají tendenci neposedně se vlnit. Jeho obličeji dominuje pár výrazně modrých očí, v nichž se dá číst jako v otevřené knize, a které jsou věčně schované za dioptrickými brýlemi s černými obroučkami, protože bez nich je Dylan slepý jako patrona. Nos má Dylan menší a lehce zašpičatělý, rty užší a neustále zvlněné do úsměvu. Během smíchu bez sebemenších rozpaků odhaluje ukázkově rovné a bílé zuby s delšími špičáky, na něž je jeho zubař určitě víc hrdý, než on sám. Tváře mu porůstá strniště. Nutno zmínit, že jeho obličej každou chvilku zdobí nějaký ten komický ksichtík, protože si Dylan zvykl různě se ksichtit snad při každé příležitosti, ba dokonce i ve chvílích, kdy se to příliš nehodí. Děti to ale zbožňují a to je hlavní. Co se týče zvláštních znamení, Dylan žádná nemá. Pouze tetování na seriálové motivy, které si nechal udělat na vnitřní straně levého předloktí, a které lze bezproblémově ukrýt pod dlouhý rukáv.
Stylem oblékání k sobě nepřitahuje příliš pozornosti. Obléká se především pohodlně, takže ho nejčastěji lze zahlédnout v džínech, barevných tričkách s infantilními a vtipnými potisky, kostkovaných košilích a mikinách. Na nohy nebere nic jiného, než kecky, a to ani v zimě, když se musí brodit sněhem. Pokud není vyloženě horko, není výjimkou, když ho zahlédnete s kšiltovkou na hlavě. Tu nosí většinou frajersky kšiltem dozadu, nebo alespoň nakřivo, a podle všeho má rovných kšiltů slušnou sbírku, ačkoliv se mezi hnutí rovnokšilťáků rozhodně neřadí. Doplňky nenosí.
To, že není rodilý Dán, poznáte celkem snadno i z jeho mluvy. Dánsky totiž neumí dokonale a stále se učí, a jeho skotský přízvuk je tak silný, že občas někomu může trvat, než pochopí, jakou řečí vlastně mluví.

Počasí 15. - 21.9.

15. září 2014 v 10:35
Pondělí
15.9.
Úterý
16.9.
Středa
17.9.
Čtvrtek
18.9.
Pátek
19.9.
Sobota
20.9.
Neděle
21.9.
JasnoPolojasnoZataženoZataženoDéšť
Skoro
zataženo
Skoro
jasno
19-23°C17-21°C14-18°C12-16°C11-15°C11-15°C13-17°C

Nina Søllisbeck

15. září 2014 v 10:17
JMÉNO: Nina Søllisbeck
DATUM NAROZENÍ: 18.12.1989
POVOLÁNÍ: Učitelka v mateřské školce, studovala na pedagogické škole, po ní šla učit, ale svého snu učit psychologii na Vysoké škole se nevzdává a dále studuje.

VZHLED:
Nina má běžnou výšku asi 173cm, miluje vysoké podpatky, které nosí velice často. Má dlouhé hnědé trošku vlnité vlasy splývající po ramena - ty podědila po své matce, která byla španělka a po ní je má i velmi silné a pevné. Po otci podědila snad jen výšku, ale je za ni ráda, neboť její mamka měřila něco kolem 163cm. Většinu roku má celkem světlou pleť, vyjma léta, kdy má její pokožka lehce nahnědlou barvu, někdy se snaží dohnat opálení v solárku, nebo nastříkáním opálení a ne jednou se místo čokoládové krásky podobala uzrálé dýni. Pleť je vlastně další společná věc s otcem. Co se týče postavy je hubená, ale nestěžuje si na rysy žen, jako je vyvinutější hrudník a tolik nenáviděný podle ní "obrovský" zadek. Postavu má poměrně sportovní. Nina má tmavé oříškové oči, při zaměření se na to, si lze všimnout, že má jedno oko tmavě hnědé a druhé černé, jako malá to brala jako něco ošklivého, ale po čase se naučila z toho udělat přednost, kdo další má dvoubarevné oči? Úsměv Niny je upřímný a srdečný a je na ní vidět vlastně téměř stále, nesnáší ale ďolíčky ve tvářích, které se objeví vždy, když úsměv vyčaruje. Má pigmentovou skvrnu na spodním rtu, která vypadá jako znamínko a dalším zvláštním znakem je znamínko na dlani, které má docela neurčitý tvar lehce však připomíná srdce. Když Nina opomene svůj nenáviděný větší zadeček, je se sebou celkem spokojena a je hrdá především na své dlouhé nohy. Dalším zvláštním znakem je tetování jedná se o nápis "Mami děkuji za život" , má ho za krkem. Většinou je ale zakryto vlasy. V plné kráse jde vidět snad jen, když má vyčesaný drdol.V uchu má druhou náušnici a posledním piercingem je pupík v němž je aktuálně motýlek, ale většinou piercingy mění podle své nálady.

Adrianne Peyton McIntyre

9. září 2014 v 13:23
JMÉNO: Adrianne Peyton McIntyre née Lind
DATUM NAROZENÍ: 8. listopadu 1992
POVOLÁNÍ: Studentka soukromé univerzity, obor Mezinárodní vztahy a evropská studia. Jednoho dne by chtěla být diplomatkou… nebo taky ne. Možná si bude celý svůj život válet šunky u bazénu jako její matka.

VZHLED:
Adrianne je poměrně malého vzrůstu, ale co jí chybí do výšky, to doplňuje její nebetyčné ego. Postavou je štíhlá a přírodou nepříliš obdařená dívka, která ale nepotřebuje oslnivé křivky, aby upoutala něčí pozornost. Její oči mají ledově modrou barvu a jejich pohled občas bývá stejně pichlavý jako zimní mráz, pokud ho nezahřeje široký úsměv jejích růžovoučkých rtů, což se stává jen zřídka a opravdu za odměnu. Pleť má Adrianne světlou a bez poskvrnky, obočí má pečlivě upravené a celkově vypadá, že jí na jejím vzhledu záleží, i když její vlasy občas - zvláště po ránu - připomínají afro kubánského bubeníka. Do čela jí sahá krátká ofinka, kterou čas od času sčeše na stranu, a zbytek vlasů jí buď v platinových vlnkách dopadá na ramena, nebo se těsní v přísném drdůlku na temeni její hlavy. Je typickým příkladem toho, že ostré lokty nejsou jen slovním obratem, protože pokud do někoho zmíněnou částí těla vrazí, asi to nebude zrovna dvakrát příjemný zážitek. Protože ji její matka už od malička oblékala jako princeznu, sama se obléká jako dáma z lepší společnosti, aby bylo hned na první pohled vidět, že nemá do kapsy zrovna hluboko. Její šatník si tyká se všemi významnějšími módními značkami a originálními kousky za nekřesťanské peníze, a pokud už se v něm nacházejí nějaké džíny, rozhodně nikdy neviděly výprodej v obchodním centru. Co se ozdob týče, levná bižuterie před jejími šperky bledne závistí a umírá kdesi v koutě na nedostatek sebevědomí. Adrianne se maluje vkusně a oči navíc poměrně výrazně, nicméně nikdy nepůsobí lacině.

Počasí 8. - 14.9.

8. září 2014 v 9:36
Pondělí
8.9.
Úterý
9.9.
Středa
10.9.
Čtvrtek
11.9.
Pátek
12.9.
Sobota
13.9.
Neděle
14.9.
PolojasnoSkoro jasnoJasnoJasnoBouřkyPolojasnoJasno
18-22°C19-23°C21-25°C22-26°C18-22°C19-23°C20-24°C