Listopad 2014

Počasí 24. - 30.11.

24. listopadu 2014 v 10:40
Pondělí
24.11.
Úterý
25.11.
Středa
26.11.
Čtvrtek
27.11.
Pátek
28.11.
Sobota
29.11.
Neděle
30.11.
Skoro
zataženo
ZataženoZataženoDéšť
Déšť se
sněhem
Déšť se
sněhem
Zataženo
7-11°C6-10°C6-10°C5-9°C0-4°C-1-3°C0-4°C

V úterý a ve středu bude foukat poměrně silný a nepříjemně ledový vítr.
V pátek dojde k výraznému ochlazení, které přinese první sněhové vločky.

Sebastian Edward Lind

23. listopadu 2014 v 12:15
JMÉNO: Sebastian Edward Lind
DATUM NAROZENÍ: 16. května 1987
POVOLÁNÍ: Nemá a nepotřebuje ho, neboť ho vydržuje rodina. Neznamená to ale, že by neměl chuť si nějakou práci najít, jen ještě nemá jasno, jestli se nechat zaměstnat otcem nebo zkusit něco mimo rodinné sítě.

VZHLED:
Bash je vzrostlý mladý muž, který se může chlubit postavou zocelenou sportem. Na jeho těle hrají svaly hodné obdivu, ale mladý pan Lind je světu moc často neukazuje, protože k tomu nevidí důvod. Co je komu do jeho svalů, že. Takže zatímco tohle všechno zůstává skryto pod oblečením, obdivovat je na něm běžně možné jen jeho úsměv a modré oči. Ačkoliv se o očích říká, že jsou okny do duše, pokud Bash nechce, nejde z těch jeho vyčíst ani záchvěv emocí, které momentálně prožívá. Může se sice usmívat, ale v očích se mu roztančí jiskřičky teprve ve chvíli, kdy jim to on sám dovolí. A někdy se roztančí i na povel, ač jemu samotnému do smíchu moc není. Nos má možná trochu zašpičatělý a kdysi ho míval i rovný, nicméně box (ač neprofesionální) je tvrdý sport, který se bez minimálně jednou zlomeného nosu neobejde. Kromě souměrných rtů, na nichž je upřímný úsměv vzácností, se jeho obličej vyznačuje ještě výrazným obočím a delším strništěm světle hnědé barvy. Tu samou barvu nesou i jeho krátce střižené a věčně rozježené vlasy, které na sluníčku běžně blednou, takže v létě je z něj blonďák jak vyšitý. Celkově působí spíš nepřístupným a věčně zamračeným dojmem, ale pokud má dobrou náladu, tváří se neutrálně. Po nahlédnutí do Sebastianova šatníku je jasné, že si libuje v košilích nejrůznějších barev a vzorů, pokud jsou decentní a nekřiklavé, svetrech s výstřihem do V a v pletených vestách. K tomu patří tmavé kalhoty nebo kraťasy, zřídka džíny a to ještě jen určitého střihu a barvy. Vlastní i několik jednobarevných triček, ale není to jeho prvotní volba, pokud opouští bezpečí domova. Na levé ruce nosí drahé rolexky, které dostal od otce za nedávné ukončení studia.

Laura Sofia Stefanović

23. listopadu 2014 v 12:11
JMÉNO: Laura Sofia Stefanović
DATUM NAROZENÍ: 23. 2. 1996
POVOLÁNÍ: Momentálně si přivydělává po brigádách například v barech, v obchodech nebo v restauracích. Joby neustále střídá, ale s ní o tom, že si jednou otevře svou vlastní francouzskou restauraci.

VZHLED:
Laura Sofia je menšího vzrůstu. Měří kolem 165 cm. Všichni ji vždycky říkali, že je z celé rodiny nejmenší. Má viditelné lícní kosti, které na sobě opravdu nesnáší. Má štíhlou postavu, skoro nikde nemá žádný sval. Má velké kočičí oči barvy světlé zelené až modré perleťové. Její rty jsou úzké a vždy přetřené nějakým ochranným balzámem. Líčí se přiměřeně, ale za to každý den. Nemůže z pokoj vyjít bez make-upu. Na sluníčku se ji na malém nose objevují malinkaté pihy, které se sbalí skrývat. Má poměrně dlouhý krk a úzká ramena, má jak se říká - vosí pas a širší boky. Její vlasy jsou od přírody blonďaté, na sluníčku se barví do zlaté blond. Vlasy má dlouhé po lopatky. Většinou je má rozpuštěné a často si je točí na kulmu. Když je v soukromí dělává si drdol. V culíku chodí jen občas. Ráda nosí čelenky a různé extravagantní spony do vlasů. Co se týče oblečení, tak chodí vždycky, ale opravdu vždycky úplně dokonale sladěná. Její šatník sice nezdobí věci od známých značek, kvůli nedostatkům financí, ale musí se uznat, že má opravdu vkus. Strašně ráda nosí šaty s květinovým vzorem nebo topy výrazných barev. Dá si záležet na kontrastu barev. Doplňky nosí taky velice ráda. Na ruce má vždycky spoustu náramků a prstýnků. Na levém rameni má znamínko, které vypadá jako srdíčko. Laura je levák. Na pravá ruce má křivý malíček. Jednou si ho zlomila při míčových hrách a ne úplně dokonale ji srostl. Moc to, ale nejde vidět. Nemá na sobě žádné tetování ani piercing. Snaží se vždycky udržet v čistotě. Má ráda parfémy. Někdy jen tak chodí do obchodu a čichá k nejrůznějším vůním. Nejradši má levanduli.

Pernille Thornes

23. listopadu 2014 v 12:06
JMÉNO: Pernille Thornes
DATUM NAROZENÍ:
POVOLÁNÍ: Studentka práv a s největší pravděpodobností dědička rodinné firmy.

VZHLED:
Thornesovi odjakživa byli vysocí a s mírnou nadsázkou i kostnatějšího vzhledu a to se odrazilo i na jejich dceři. Pernille svou výškou vyniká i mezi průměrnými obyvatelky Dánska, to jí ovšem nebrání v tom, aby si obula lodičky. Přestože není majitelkou obdivuhodných ženských křivek, tak dokáže pozornost přesměrovat ke svým štíhlým, dlouhým nohám. Pravděpodobně by mohla sníst téměř cokoliv a moc by nepřibrala, rozhodně to ale nenechává na náhodě a čas, který věnuje sportovním aktivitám si vždy najde. Její tvář perfektně odráží vzhled její rodiny, hlavní rysy ale zdědila po svém otci. První co zaregistrujete je její světlá pleť, na druhou stranu není úplná bledule a její nos a tváře zdobí houf světlých pih, které se přes chladnější období téměř úplně ztrácí. Má oválnou, lehce protáhlejší tvář s jemnými ale jinak nevýraznými rysy. Každá část její tváře se hlásí o hlavní slovo, takže se nedá říct, že to, co by její tváři vévodilo jsou zeleno-šedé oči, které jsou u sebe posazeny docela blízko ale na celkovém dojmu to nijak neubírá, vlastně by jste si toho ani nevšimli, a nebo plné, poměrně tmavé a na první pohled souměrné rty. Pyšní se zdravými, hustými a především jemnými vlasy, o které sice pečuje ale vzhledem k dobrým genům, jsou i bez nějaké velké péče pořád kvalitní. Udržuje je v délce, kdy jí sahají asi do poloviny zad, mají kaštanový, možná o něco tmavší odstín hnědé. Po většinu dnů jsou jemně vlnité, občas se rozhodnou být i rovnější ale to jsou spíše výjimečné dny, kdy se o jejich rovnost postará ona sama. Ať je jakýkoliv den a jde kamkoliv, vždy si potrpí na tom, aby vypadala upraveně ale přesto přirozeně. Málokdy jí uvidíte bez řasenky, to je pro ní takový denní chléb a na rtech má snad pokaždé balzám, nebo rtěnku, ať už světlého nebo výrazného odstínu, ale tím to končí. Vsází na jednoduchost ale po doplňcích sáhne docela ráda, ať už jde o náušnice, prstýnek nebo přívěsek, nikdy toho ale nekombinuje moc, upřednostňuje jednoduchost a to i v oblékání. Mimo domov jí většinou zastihnete v elegantním a dost často i formálním oblečení. Preferuje tmavší odstíny, ale ne vždy tomu tak je.

Počasí 17. - 23.11.

18. listopadu 2014 v 19:06
Pondělí
17.11.
Úterý
18.11.
Středa
19.11.
Čtvrtek
20.11.
Pátek
21.11.
Sobota
22.11.
Neděle
23.11.
DéšťZataženoZataženoPolojasnoPolojasnoSkoro jasnoSkoro jasno
5-9°C6-10°C7-11°C9-13°C9-13°C10-14°C11-15°C
přeháňky..ranní mlhy

Norlene McIntyre

15. listopadu 2014 v 12:01
JMÉNO: Norlene McIntyre
DATUM NAROZENÍ: 29. 2. 1995
POVOLÁNÍ: Studentka hudební školy v Edinburghu, momentálně na výměnném studijním pobytu v Dánsku.

VZHLED:
Norrie je na Skotku nadprůměrně vysoká, ale v Dánsku se mezi svými vrstevnicemi hravě ztratí. Má štíhlou postavu a neoplývá ženskými tvary v takovém rozsahu, aby jimi mohla nějak výrazněji oslňovat, což ji nijak netíží. Alespoň zatím ne. Ke štěstí jí bohatě stačí to měděné nadělení, co se jí vlní až po lopatky, a co kromě hrubého přízvuku každého zvědavce jasně nasměruje k britským ostrovům. Její oči jsou světle hnědé a působí hřejivě, obzvláště když se jejich majitelka rozhodne usmívat, a že úsměv její souměrné rtíky zdobí poměrně často. Pleť má světlou a posetou drobnými pihami, takže se dá předpokládat, že se na přímém sluníčku velmi lehce a hlavně rychle spálí. Ačkoliv je štíhlá, stejně jako na většině ostatních McIntyreových se ani na ní nenachází žádné oslňující svalstvo. Norrie ve svém šatníku skladuje kde co, ale nejraději má oblečení zemitých či podzimních barev a stejně tak preferuje cokoliv vlněného. Někdy se obléká značně usedle, protože nepoznala nic lepšího a všechno oblečení dědila po starší sestře. A když už ho neměla po kom dědit, protože se sestra vdala a odstěhovala, second handy byly pro její matku jasná volba. Co možná není úplně součástí jejího vzhledu, poněvadž to není vidět, ale rozhodně to k ní patří, je její melodický hlásek, který při zpěvu i recitaci hladí uši posluchačů.

Sarah Nilsson

15. listopadu 2014 v 11:57
JMÉNO: Sarah Nilsson
DATUM NAROZENÍ: 30. 11. 1991
POVOLÁNÍ: Zdravotní Sestra - Taková ta, po které spousta pacientů či kolegů vyjede a ona jim to zkrátka neoplatí. Přesto se o pacienty stará pečlivě a starostlivě tudíž lze poznat, že by se pro svou práci rozdala. Mimo práci sem tam, hlídá děti.

VZHLED:
První, čeho si lidé všímají, když ji prvně spatří, jsou jisto jistě její nádherná čokoládově hnědá očka, ve kterých lze zaznamenat i špetku medově zlaté. Lemují je poměrně tmavé a husté řasy, které si zvýrazňuje řasenkou. Občasně přidá i tužku na oči nebo jemné stíny ale jinak se nijak zvlášť nelíčí, jelikož nechce vypadat jako porcelánová panenka. Obličej je kulatý se zcela decentně špičatou bradou, malým nosíkem a plnějšími rty. Lemují ho hnědočerné vlasy, které se od kořínků přirozeně a jemně vlní, ale převážně ji zahlédnete s rovnými - tedy vyžehlenými vlasy. Které si především v práci stahuje do dvou úhledných a přesto svým způsobem roztomile rozčepýřených culíčků. Co se postavy týče, můžeme tvrdit, že se jedná o jedno z těch drobnějších stvoření. Měří pouhých 164 centimetrů, což opravdu není moc a tak se není čemu divit, že se mezi všemi těmi velikány snadno ztratí. Jestliže na Vás působí drobně a křehce věřte tomu, že to tak opravdu je nejedná se však o žádné rovné párátko, naopak. Má pěkně vyrýsované ženské postavu, štíhlé nožky, na něž navazuje pevný zadeček, boky má trošinku širší, ploché mírně o-svalené bříško a v oblasti hrudníku byla obdarována dostatečně, aby mohli být i pánové spokojení. Rozhodně se nejedná o nějakou supermodelku, miss mokré tričko nebo tak podobně, ale rozhodně si na ní každý najde důvod, proč by se za ní otočil, když kolem dotyčného prochází. Zpravidla nosí oblečení, ve kterém se cítí pohodlně a hodí se k ní. Vlastně je jedno jak se oblékne ať už je to elegantní, ležérní, sportovní nebo jiný styl. S přehledem umí kombinovat veškeré své kousky z poměrně rozsáhlého šatníku. V teplých dnech je jisté že ji zahlédněte v sukni s tílkem, kraťasech nebo minišatech kdežto v zimním období, u ní převládají upnuté kalhoty, košile a elegantní kabátky, které zvýrazňují její postavu k čemuž si barevně dokombinuje ještě šátek kolem krku. Jednodušeji řečeno ať už na sebe oblékne cokoliv, vždy jí to sluší a působí to stylově. Po oblečení přichází na řadu hromada doplňků, ať už se jedná o řetízky, nebo o maličkosti do vlasů. Z krku nesundává stříbrný řetízek s přívěskem ve tvaru písmena S, na ruce mívá většinou jen hodinky, které vždy barevně ladí k jejímu oblečení. V uších zahlédnete převážně jednoduché decentní náušnice, které málo kdy zamění za jiné.

Katarin Darvien

15. listopadu 2014 v 11:52
JMÉNO: Katarin Darvien
DATUM NAROZENÍ: 3.8.1989
POVOLÁNÍ: Zdravotní sestra.

VZHLED:
Katrin je nižší, hubené a sportovní postavy. Jejích 168 cm a 56 kilo není nijak moc. Tedy nikdy nevyčnívá z davu. Vlasy, které jí sahají do poloviny zad nerada nosí v culíku nebo copu. Vlasy mají oříškovou barvu. Též v nich má občas blond pramínky, které nejsou tolik viditelné. Na rtech má skoro pořád úsměv. Když se usměje uvidíte její rovné, bílé zuby. Rty má jemné a plně tvarované. Občas si na ně nanese světle růžovou rtěnku. Na krku má malou jizvu. Jak by Katrin řekla je "Bez poskvrnky" tudíž nemá tetování ani piercing. Uši jí většinou zdobí malé stříbrné náušnice ve tvaru houslových klíčů. Má hnědé oči, které zvýrazňuje řasenkou popřípadě očními linkami. Na pravém zápěstí většinou nosí zlatý náramek se svým jménem. Jinak se nijak nezdobí. Kdybychom se měli podívat na její oblečení, většinou ho tvoří černé nebo bíle Conversky a shortky s tílkem. V zimě většinou nosívá jeany s černou mikinou a kabátem. V každém ročním období má u sebe kabelku přes rameno prošívanou zlatými nitkami.

Počasí 10. - 16.11.

10. listopadu 2014 v 11:01
Pondělí
10.11.
Úterý
11.11.
Středa
12.11.
Čtvrtek
13.11.
Pátek
14.11.
Sobota
15.11.
Neděle
16.11
11-15°C9-13°C8-12°C7-11°C7-11°C8-12°C6-10°C
JasnoSkoro jasnoZataženoZataženoZataženo
Skoro
zataženo
Déšť
ranní mlhyvítrvítr

Neaktivní postavy smazány

9. listopadu 2014 v 18:39
Začátek hlášení:
Konečně jsem se probrala aktivními a neaktivními postavami a vymazala ze seznamu postav ty, které jste buď chtěli sami nechat smazat, nebo zkrátka nebyly zapsány při čistce. Podívejte se do seznamu postav a zkontrolujte, zda se tam nachází všechny postavy, za které chcete i nadále hrát. Mohlo se totiž stát, že jsem některou z postav přehlídla a nezapsala. Pokud má někdo víc postav a do čistky mi hodil něco ve stylu "zapisuju všechny svoje postavy", pravděpodobně je tam nenajde, protože já prostě nejsem motorová myš a nepamatuju si všechny postavy všech hráčů. Takže se mi ozvěte, pokud v seznamu chybíte.
Konec hlášení, děkuji za pozornost.
Gery