Registrace

11. března 2015 v 18:00
  1. Pokud se chcete stát součástí hry a zaregistrovat se, nejprve si přečtěte něco na úvod.
  2. Pokračujte důkladným prostudováním pravidel.
  3. V případě jakýchkoliv nejasností se ptejte. Hlavu nikomu neukousneme a je lepší se zeptat, než ze sebe pak udělat blbce.
  4. Přečtěte si následující pravidla pro odeslání registrace:

Povinné:
  • Pište srozumitelně, spisovně, snažte se dodržovat pravidla pravopisu. Jsme možná blogové rpg a hrajeme v blueboardových knihách, ale to neznamená, že se nesnažíme mít určitou úroveň.
  • Každé políčko (vzhled, povaha, historie) by mělo mít alespoň deset řádek souvislého textu ve Wordu, nikoliv ve formuláři.
  • Fotografie postav si pokud možno někam uložte a do registrace zasílejte konkrétní odkazy.
  • Pokud máte pro svou postavu vybraný nějaký faceclaim, nejprve se ujistěte, že je volný. Seznam obsazených faceclaimů naleznete ZDE.
Dobrovolné:
  • Svou registraci pište ve Wordu, nebo jiném textovém editoru, který vám opraví chyby. Zároveň budete mít registraci zálohovanou pro případ, že by nedošla. I to se může stát.
Pokud registrace bude hrubě nevyhovovat, tzn. bude nečitelná, psaná urážlivě, příliš krátká, a tak podobně, nebude zveřejněna. Bez udání důvodu.
Jestliže se v registraci vyskytnou drobné chybky a nesrovnalosti, budete informování emailem a požádáni o úpravu profilu.

Máte všechno nastudováno a profil napsaný v nějakém textovém editoru? V tom případě můžete přejít k registraci samotné :-)

>> REGISTRACE <<


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama