Červenec 2015

Admin má dovolenou!

27. července 2015 v 18:12
Na vědomost se dává, že vás na nějakou dobu opustím, a to hned několikrát. Tak s tím, prosím, počítejte a neshánějte se po mně. Registrace, které většinou projíždím o víkendech, snad zvládnu jindy, možná to ale bude trvat, proto prosím o trpělivost :-)

Admin je fuč v následujících termínech:
30. července - 3. srpna
7. - 9. srpna
14. - 16. srpna
21. - 23. srpna
5. - 12. září

Díky za pochopení, neumírejte tu! :-)

Miss Hjortdar - hlasování

27. července 2015 v 18:06

Hlasování najdete v celém článku :-)
Nehlasujte prosím pro své vlastní postavy. Hlasujte pouze jednou, žádné fígle. Hlasovat může pochopitelně kdokoliv.
Hlasování bude ukončeno 10.8.

Počasí 27.7. - 2.8.

27. července 2015 v 18:06
Pondělí
27.7.
Úterý
28.7.
Středa
29.7.
Čtvrtek
30.7.
Pátek
31.7.
Sobota
1.8.
Neděle
2.8.
PolojasnoBouřkyPřeháňkyZataženoZataženoZataženoPolojasno
25 až 29°C23 až 27°C20 až 24°C19 až 23°C20 až 24°C20 až 24°C22 až 26°C

Luther Larsen

25. července 2015 v 9:09
JMÉNO: Luther Larsen
DATUM NAROZENÍ: 15. února 1986
POVOLÁNÍ: veterinář

VZHLED:
Na první pohled si všimnete, že je vysoký skoro dva metry a má hodně široká ramena. Není to tím, že by posiloval, ale prostě je ten typ "medvědího objetí". Na to, že je ze severu má poměrně snědou pleť a tmavě hnědé až černé vlasy. Ty nosí ostříhané na krátko a tak, aby s nimi neměl žádnou práci, nikdy by jste mu ve vlasech nenašli gel, nebo snad lak na vlasy. S vousy má delší na strniště, ale rozhodně ne, kvůli tomu, aby vypadal dobře. Spíš se mu nechce holit. Na jeho obličeji, jsou asi nejvýraznější hnědé oči, protože když se vás podívá působí, jako raněné štěně. Nos má trošku křivý, ale toho si všimnete jen při bližším pohledu. Rty má úzké, většinou v lehkém, pobaveném úsměvu. Na čele má dvě drobné rýhy od toho, jak často a s podivem zvedal v práci svoje husté obočí, nad tím, jak jsou někteří lidí schopní zacházet se zvířaty. On sám má díky jednomu psovi zjizvené pravé lýtko. Se stylem si nějak moc neláme hlavu. Většinou si obleče co mu první padne ve skříni pod ruku. Ale k tomu co najdete v jeho skříni rozhodně patří košile. Všechny jsou jednobarevné a téměř stejné. Barevná škála je od černé, přes modrou po šedou. Občas si vezme nějaké tričko bez potisku a tímhle okamžikem poznáte, že mu došli košile a bude muset prát. Ať košile, nebo tričko, vždycky má jeany, doma by našel i khaki kalhoty, ale ty má jen, protože je dostal od svojí matky a obleče si je jen pokud by měla náhodu přijet. Asi to působí, že Luther je špindíra, ale to rozhodně ne. Pokaždé, když ho potkáte voní borovicovým dřívím a lesem.

Počasí 20. - 26.7.

20. července 2015 v 18:28
Pondělí
20.7.
Úterý
21.7.
Středa
22.7.
Čtvrtek
23.7.
Pátek
24.7.
Sobota
25.7.
Neděle
26.7.
PřeháňkyZataženoJasnoJasnoJasnoBouřkyPolojasno
20 až 24°C21 až 25°C26 až 30°C27 až 31°C27 až 31°C23 až 27°C24 až 28°C

Alexandra Nyström

19. července 2015 v 12:05
JMÉNO:Alexandra Nyström
DATUM NAROZENÍ:5. února 1993
POVOLÁNÍ:Studuje na konzervatoři muzikálové herectví, přičemž si přivydělává zpíváním v barech a restauracích, občas i v nějakém tom divadle, pokud se jí naskytne příležitost.

VZHLED:
Se svými 160 centimetry patří Lexa mezi ty drobnější lidi. Její postava je vytvarované z různých sportů, nějaké ty viditelnější svaly u ní ovšem nenajdete snadno, to jí ale neubírá na vytrvalosti a hbitosti. Její vlasy jsou hnědé, v létě na slunci se jí vždy vyšišují, zatímco v zimě jsou téměř kaštanové. Nosí je většinou rozpuštěné tak, aby jí lokny rámovaly obličej. Její oči jsou zelené, přestože občas se zdají lískově hnědé či šedé. Obočí nad nimi je pečlivě upraveno a pomocí nich se hodně vyjadřuje - takové nadzvednutí jednoho obočí a už si připadáte jako jeden z pacientů u cvokaře, či naopak pouhé svráštění a její pohled by mohl zabíjet. Rty mají tmavě růžovou barvu a jsou plné. Její drobný nosík pěkně doplňuje její již něžný obličejík.
Lexa se rozhodně nebojí obléci do černých upnutých kalhot a kožené bundy. Tímto více 'badass' stylem si pravděpodobně snaží vynahradit její droboučkou postavu a nevinnou tvářičku. Samozřejmě, že každý máme naše horší dny, kdy se nám nechce ze sebou nic dělat a stejně je to občas i s Lexou. V takovém případě je k nepoznání a na nákup potravin si klidně skočí v nějakých volných teplácích, vytahaném svetru a s vlasy v drdolu, protože kdo by si chtěl v takových lenivých dnech mýt vlasy? Často vytáhne i brýle, protože člověk nemůže furt nosit jen čočky. Nenosí příliš modních doplňků ani makeupu, sází spíše na přirozený vzhled.

Pouť

14. července 2015 v 13:18

Po roce a kousek Hjortdar opět navštívila rozsáhlá pouť. Vlastně to není ani tak pouť jako taková, jako spíš putovní zábavní park - u vchodu zaplatíte vstupné a pak můžete dle libosti blbnout na jednotlivých atrakcích, jak dlouho budete chtít. Jsou tu horské dráhy, strašidelné domy, velké ruské kolo, spousta stánků, a tak dále, a tak dále. Abyste obešli opravdu všechno, budete potřebovat téměř celý den. Park otevírá každý den v 10 hodin dopoledne a zavírá v 11 hodin večer. Nachází se na rozlehlé louce kousek za městem a zdrží se tu až do konce prázdnin.

> Vstoupit <


Miss Hjortdar

13. července 2015 v 18:27
Vážení přátelé!
V rámci oživení mrtvolně vyhlížejícího blogu jsem se rozhodla uspořádat Miss Hjortdar, ať je nějaká sranda 3:)
O co vlastně jde? O volbu missky, samozřejmě. Do soutěže budete mít šanci přihlásit kteroukoliv ze svých postav, pokud je ovšem něžného pohlaví. Počet přihlášených postav na osobu není omezen, takže směle do toho. Čím více, tím lépe. Po uzavření přihlášek proběhne hlasování prostřednictvím blogové ankety, tedy nonrpg. Vyhlášení samotné vítězky si ovšem zahrajeme herně, včas bude upřesněno kdy.

Jak se přihlásit?
Do komentářů pod tento článek napište jména svých slečen, které chcete přihlásit, a přihoďte odkaz na jejich fotky (jedna postava = jedna fotka), kterou chcete zapojit do hlasování. Pokud chcete, můžete připojit krátké povídání o vaší postavě, například něco zajímavého, co nezmiňujete v profilu.
Přihlašovat se můžete do 27.7.

Počasí 13. - 19.7.

13. července 2015 v 18:07
Pondělí
13.7.
Úterý
14.7.
Středa
15.7.
Čtvrtek
16.7.
Pátek
17.7.
Sobota
18.7.
Neděle
19.7.
JasnoBouřkyPolojasnoPolojasnoJasnoZataženoPřeháňky
27 až 31°C26 až 30°C24 až 28°C24 až 28°C26 až 30°C22 až 26°C19 až 23°C

Vivian Olsen

13. července 2015 v 18:01
JMÉNO: Vivian Olsen
DATUM NAROZENÍ: 10. 10. 1990 ve znamení váha
POVOLÁNÍ: Dabing. Dabuje všechny známé i neznámé filmy.

VZHLED:
Vivian je vyšší postavy, měří 180 cm. Její postava je štíhlá. Jako hlavní rys jsou její dlouhé blond vlasy, které nosí zásadně rozpuštěné, jen málokdy jí uvidíte v culíku, drdolu či copánku. Vyčesané vlasy nosí pouze ke zvláštním příležitostem, jako jsou plesy nebo různé oslavy. Další její dominantou jsou modré oči, má pronikavý pohled, někdy by vám mohlo přijít, že vám vidí až do duše, ráda chodí hodně namalovaná, ale to většinou až na večer, přes den jí uvidíte jen s řasenkou a stíny. Její řasy jsou krásně dlouhé, proto ještě více zvýrazňují její oči. Na tváři má jednu pihu, díky které je taky dobře zapamatovatelná, dále má jemné rysy. Krk má lehce delší, ramena útlejší. Nohy jsou dost dlouhé, dalo by se říct až do nebes, ale i přes to si ráda na sebe obuje i lodičky, podpatků se nebojí. Její pleť není nijak zvlášť tmavá, dá se říct, že je spíše světlejší. Její tělo zdobí tetování, vzadu na krku má dva odlétající ptáky. Ráda nosí doplňky, bez hodinek by nevyšla z domova, má doma spoustu náušnic, které střídá každý den, stejně tak jako oblečení. Není to fiflena, ale nevyšla by ven dvakrát za sebou v tom samém. Její styl je jednoduchý, zbožňuje černou a bílou barvu, proto je většinou kombinuje. Křiklavé barvy moc nemusí, ale když má dobrou náladu, obleče si klidně i něco pořádně barevného. Styl má rozhodně, ráda nosí jak upnuté džíny, tak i naopak krátké kraťase, sukně a nebo si na sebe dá prostě šaty, které má nejraději, cítí se díky nim uvolněná. Na nohách má většinou lodičky nebo páskové boty, jen málokdy jí uvidíte v teniskách, ty si obouvá většinou jen po ránu, kdy chodívá běhávat.