Únor 2016

Počasí 29.2. - 6.3.

29. února 2016 v 14:25
Pondělí
29.2.
Úterý
1.3.
Středa
2.3.
Čtvrtek
3.3.
Pátek
4.3.
Sobota
5.3.
Neděle
6.3.
JasnoZataženoZataženoPřeháňkyZataženoZataženoZataženo
9 až 13°C7 až 11°C7 až 11°C4 až 8°C5 až 9°C6 až 10°C6 až 10°C

Norin Dahl

28. února 2016 v 18:47
JMÉNO: Norin Dahl
DATUM NAROZENÍ: 23.5.1996
POVOLÁNÍ: Je zamestnaná v miestnej kaviarni. Vo voľnom čase sa venuje vykopávkam, koňom a historickému reenactingu. Tu a tam namaľuje niečo, čo predá.

VZHLED:
Najväčšou pýchou Norin sú jej orieškovo hnedé vlasy, ktoré siahajú až pod plecia. Na vrchu hlavy sú najtmavšie a ich odtieň sa postupne mierne presvetľuje, až pri končekoch dosiahne najbledšiu hnedú. Norin ich nosí zásadne rozpustené, pretože zopnuté v cope by jej snáď vadili viac ako keď jej vejú okolo hlavy. Miluje s nimi experimentovať, najradšej si do nich zapletá všelijaké pierka a ozdoby v indiánskom štýle. Často jej na hlave vidíte aj jazdeckú helmu, preto máva vlasy občas trochu preležané. Každej vade na svojich vlasoch, aj tejto, a však vždy venuje s plným nasadením, aby ju odstránila. Jej hnedé vlasy lemujú primerane veľkú, nie veľmi hranatú tvár. Na pohľad má Norin pokožku veľmi jemnú a až bielu ako porcelán, nie je to veľmi ďaleko od pravdy. Keď veľmi fúka vietor, alebo keď jazdí na koni, vždy sa krémuje a tak jej jej koža na dotyk príjemne jemná. Jej líce sčervenejú len pri námahe alebo pri veľkom hneve. Je nutné podotknúť, že až na výšku vyzerá Norin o dosť mladšie ako v skutočnosti, a to hlavne v tvári. Jej tvár má hranaté črty a bledú pokožku. Jej čelo sa jej skvie ako porcelán, máva ho odhalené a vlasy začesané do boku. Obočie má prirodzene husté a nerada ho nejak prispôsobuje - príde jej fajn tak ako je. Má tmavo modro-zelené oči, ich farba sa ťažko rozpoznáva aj keď ste od nej blízko. Pery pod jej špicatým noštekom sú plné a bledoružové, Norin si ich natiera rúžom len zriedka, avšak balzam patrí k jej povinnej kozmetike. Na ušiach má zavesené zlaté náušnice v tvare javorového listu, je však pravdou, že občas ich vystrieda za niečo iné. Tieto náušnice má však zo všetkého najradšej, pretože ich zdedila po mŕtvej starej mame. Norin je priemerne vysoká, je to nejakých 170 centimetrov. Dá sa však povedať, že je vyššia ako nejaká časť ľudí. Niečo jej káže, aby vždy aspoň poznamenala, že niekto je nižší než ona. Jej postava je pekne štíhla a má ladné boky, ale nemá skoro vôbec svaly ani pekáč buchiet na bruchu. Darí sa jej si držať líniu aj vďaka tomu, že jazdí na koni. Občas ju bolieva chrbát a to má trochu problém chodiť vystretá. Najčastejšie ju uvidíte v nejakom bielom krátkom tričku alebo tielku, ktoré jej prilieha k telu a nejaké džíny tmavomodrej farby, pár náramkov a obyčajné tenisky. Ak je chladno, spoľahne sa na kožušinový kabátik a vyššie čižmy. Nemá skoro žiadne znamienka a žiadne jazvy či odreniny.

Únorová Střela

22. února 2016 v 22:02
Únorové zvláštní vydání Střely je právě k dostání!

Volby nového starosty jsou za námi, vyhrál Sebastian Lind! Jak si povede a co na to říká?

Jak to vypadá s šířením nové nebezpečné drogy zvané Mirakel? Už policie něco ví, je na stopě drogovým dealerům, nebo se situace zhoršuje? V našich novinách se dozvíte i to, co jinde ne!

Homofobové se hlásí o slovo? Došlo k útokům na hjortdarskou duhovou komunitu!

A nakonec rozhovor s pracovníkem kodaňské zoologické zahrady - jaké to je, žít s tygry?

Počasí 22. - 28.2.

22. února 2016 v 18:01
Pondělí
22.2.
Úterý
23.2.
Středa
24.2.
Čtvrtek
25.2.
Pátek
26.2.
Sobota
27.2.
Neděle
28.2.
PřeháňkyZataženoZataženoPolojasnoJasnoJasno
Skoro
zataženo
5 až 9°C4 až 8°C4 až 8°C6 až 10°C7 až 11°C8 až 12°C5 až 9°C

Deborah Parnel

20. února 2016 v 18:47
JMÉNO: Deborah Parnel
DATUM NAROZENÍ: 18.3.1993
POVOLÁNÍ: Redaktorka místních novin

VZHLED:
Debbi je skutečně mrňavý človíček. Měří sotva metr šedesát, má útlounkou postavu a ani ty ženské rysy nejsou nijak nadprůměrně vyvinuté. Její tvářička stále vypadá trochu dětsky, ale pokud tak bude vypadat i ve čtyřiceti, asi si nebude na nic stěžovat. Čokoládově hnědé oči, lemované pečlivě upraveným obočím, malý nosík a a plné rty tvoří celkem hezkou kombinaci, navíc s téměř bezproblémovou pletí, jakou je Debbi obdařená. Na své hnědé vlásky, udržované s délkou pod ramena, nedá dopustit - sem tam je vyžehlí nebo jim naopak pomůže kulmou, ale většinou je nechává trochu se vlnit tak, jak si usmyslí. Krom zvláštních příležitostí se vyhýbá složitým účesům, tedy všem, kromě narychlo utvořeného drdolu nebo vysokého culíku. Make-up používá denně od svých dost možná patnácti, kdy ji matka naučila, jak s jednotlivými produkty zacházet, a řekněme, že je v jeho užívání celkem zběhlá. Nepotrpí si sice na nějakém dramatickém líčení, ale když není zbytí, tak prostě není zbytí. S oblečením si také tolik hlavu neláme - někdy má chuť na sukni a vysoké botky, jindy stačí džínsy a tenisky. Když teď žije sama, také si nemůže úplně vybírat, přeci jen, oblečení ani peníze na stromech nerostou. Na zápěstí má od svých osmnácti malé tetování slona, čistě symbolicky pro štěstí v životě.

Počasí 15. - 21.2.

15. února 2016 v 12:08
Pondělí
15.2.
Úterý
16.2.
Středa
17.2.
Čtvrtek
18.2.
Pátek
19.2.
Sobota
20.2.
Neděle
21.2.
ZataženoZataženoPolojasnoJasnoJasnoZataženoDéšť
2 až 6°C2 až 6°C3 až 7°C4 až 8°C6 až 10°C4 až 6°C3 až 7°C

Počasí 8. - 14.2.

8. února 2016 v 20:14
Pondělí
8.2.
Úterý
9.2.
Středa
10.2.
Čtvrtek
11.2.
Pátek
12.2.
Sobota
13.2.
Neděle
14.2.
PolojasnoPolojasnoJasnoJasnoZataženoZataženoPřeháňky
3 až 7°C4 až 8°C6 až 10°C6 až 10°C3 až 7°C3 až 7°C2 až 6°C

Oliver Kjær-Nørgaard

4. února 2016 v 18:50
JMÉNO: Oliver Kjær-Nørgaard
DATUM NAROZENÍ: 5. července 1997
POVOLÁNÍ: student střední umělecké školy v Kodani, nadšený youtuber a amatérský zpěvák vyžívající se v coverech známých písniček

VZHLED:
Ollie na první pohled působí jako někdo, kdo by snesl pár kilo navíc, jinak se při pevnějším objetí přelomí jako párátko. Jeho výška dosahuje nějakých sto osmdesáti centimetrů, což není málo, ale v davu také moc nevyčuhuje, i když rozhodně vidět je, ale o tom později. Jak už bylo řečeno, Oliver vypadá jako tintítko, a to jednoduše proto, že má šlachovitou, atletickou postavu, za kterou se nestydí, ale také se s ní nikde nechlubí. Svaly na něm totiž nepůsobí zrovna mužně, ač se s jejich náznakem pyšnit může, takže je na odiv dává tak maximálně v plavkách, a i tak by ho nikdo nepopsal jako svalovce. Lehce hranatý obličej mu zdobí párek pomněnkově modrých kukadel, která si co do nevinnosti nezadají s pohledem jeho staršího bratra, a stejně jako Peter, i Ollie se může chlubit hnědou čupřinou vlasů, kterou si ale nechává mírně zesvětlit jemnými melíry. Nos má rovný, možná trochu hrbolatý, ale rty by mu mohla závidět kdejaká holka. Tedy jejich tvar, souměrnost a plnost, neboť o ten světlý porost okolo nich by asi žádná nestála, pokud by to nebyla fanynka Conchity Wurst. Co se oblečení týče, právě to je tím, co na Ollieho dost často strhává pozornost, protože jakmile nemá něco, co křičí barvami, pravděpodobně jde na pohřeb nebo spadl do ropné skvrny. Minimálně jeden kousek jeho ošacení musí působit vesele a celkově se snaží být vždycky elegantně šik, ať už má na sobě džíny nebo oblek. Nebo jejich kombinaci. Vyžívá se v čemkoliv károvaném nebo pruhovaném a bezmezně miluje čepice. A to tak moc, že je někdy nosí i v srpnu.

Viktor Michailovič Fedosejev

4. února 2016 v 18:41
JMÉNO: Viktor Michailovič Fedosejev
DATUM NAROZENÍ: 3. 11. 1971
POVOLÁNÍ: Už nějaký ten pátek má vlastní ropný koncern, který mu nese víc než dobře.

VZHLED:
Viktor rozhodně nepatří mezi nějaké skrčky nebo trpaslíky. Jeho hlava ční do výšky dvou metrů bez pěti centimetrů. Jeho ramena jsou velmi široká a hruď je dosti podobná býčí. Je to opravdu pořádný kus chlapa. Z dálky ale občas může působit jako chudák, ne-li přímo bezdomovec. Na tom mají nejvíc podíl jeho šaty. Obvykle ho můžeme potkat ve obleku nebo v něčem podobném, ale sem tam si na sebe nevlékne tmavý, dlouhý kabát, čepici a pohorky a kde kdo už by sahal do kapsy pro peněženku, aby mu hodil nějaké peníze. Na tomto vzhledu mají podíl i vlasy. Ty si nechává na muže celkem dlouhé. Kdysi, no kdysi, ale ještě tak určitě před deseti lety se pyšnil světle hnědou hřívou, ale dnes už mu vlasy prokvetly bílými prameny. Vousy, kterých se dříve téměř denně zbavoval si nyní nechává v podobě týdenního strniště, které už taky začíná pomalu šedivět a shazuje ho jen velmi zřídka. Ale pokud si na sebe vezme oblek na míru, vypadá velmi přitažlivě. Nebýt oněch šedin, tak by vypadal mnohem mladší, ale takto mu to přidává na eleganci a důstojnosti. Jeho oči jsou velmi živé a mají barvu jako moře. Stejně záhadné a stejně mocné. Kolem očí má několik vrásek. Jeho nos nepatří k těm rovným ani zvlášť pohledným. Je trochu křivý, dlouhý a široký, ale patří k němu. Lícní kosti má vystouplé a líce propadlé. Bradu a spodní čelist má ostře řezanou do čtverce. Kolem úzkých rtů má rovněž několik vrásek, které ale nejsou tak zřetelné, jelikož se utápí ve strništi. Samozřejmě jako bývalý boxer má i několik tetování, ale ty teď už nosí pod oblečením a nevystavuje je na obdiv, jako kdysi. Jako další pozůstatek jeho minulosti je napadání na pravou nohu, pozůstatek dávného úrazu.