Květen 2016

Počasí 30.5. - 5.6.

30. května 2016 v 18:07

Pondělí
30.5.
Úterý
31.5.
Středa
1.6.
Čtvrtek
2.6.
Pátek
3.6.
Sobota
4.6.
Neděle
5.6.
Jasno/bouřky
Skoro
zataženo
JasnoJasnoPolojasnoPřeháňkyDéšť
22 až 26°C20 až 24°C22 až 26°C23 až 27°C21 až 25°C19 až 23°C16 až 20°C

Počasí 23. - 29.5.

23. května 2016 v 15:05
Pondělí
23.5.
Úterý
24.5.
Středa
25.5.
Čtvrtek
26.5.
Pátek
27.5.
Sobota
28.5.
Neděle
29.5.
DéšťZataženoZataženoPolojasnoJasnoJasnoJasno/bouřky
14 až 18°C14 až 18°C15 až 19°C17 až 21°C19 až 23°C21 až 25°C22 až 26°C

Sarah Jensen

9. května 2016 v 17:50
JMÉNO: Sarah Jensen
DATUM NAROZENÍ: 16. března 1994 (22 let)
POVOLÁNÍ: Studuje na vysoké škole hotelové obor management hotelnictví a lázeňství, jelikož by sama v budoucnosti chtěla nějaký hotel v Hjortdåru vést. Aby si ale v době studia vydělávala, pracuje v místní kavárně, jako obsluha a brigádničí, když se naskytne nějaká příležitost, případně zpívá na večírcích, diskotékách a podobně. Ačkoliv dostává i se svou sestrou od rodičů sem tam peníze (než si obě rozjedou své kariéry), snaží se uživit sebe i Aniku sama.

VZHLED:
Sarah se se svou výškou rozhodně neřadí do party vysokých, ale ani nízkých. Měří přibližně 168cm, což je na její postavu tak akorát. Sarah totiž rozhodně není žádná tlusťoška, ba naopak - svou postavu si udržuje štíhlou. Od přírody dostala světlou pleť, ale v létě ráda jezdí k moři, takže se vždy pěkně opálí. Může se pyšnit její bezchybností, za kterou by některé dívky kradly. Vlasy jí splývají lehce do vln. V dětství je sice blond měla, ale pak přišel zlom a zázrakem ztmavly. Sarah si je ale barví zpět na blond, jelikož jí to tak, podle ní, více sluší. O svou hnědo-blonďatou hřívu si pečuje. Nikdy, nikdy by nevyšla ven s rozcuchanými vlasy. Ani vynést smetí. A co se účesů týče, je Sarah docela puntičkářka. Všechny vlasy dokonalé, nikde ani jeden hrbolek. Ona sama si je ale nechává rozpuštěné, tvrdí, že culík se k ní prostě nehodí a ostatní s ní musí souhlasit. Její jemný obličej je často ozdoben milým úsměvem plných, svůdných rtů. Snaží se hodně pít, aby jí nevyschly a ona neskončila s popraskanými rty. Proto si je ještě k tomu natírá balzámem. Co vás na ní dozajista a nejvíce upoutá, jsou její tajemné oči. Pod vlivem světla totiž úplně mění barvu. Na přirozeném světle jsou světle modré, jako čistá mořská voda, ale když je v místnosti jen slabé světlo, jdou dočerna. Dostáváme se k jejímu nosu, který jejímu vzhledu dodává nějaké to plus. Není to sice nos roku, ale k Sarah by se ani nehodil. Bez trošky make-upu nevyrazí mezi lidi. Její oči vždy zdobí řasenka a její rty lesk, či rtěnka. Šperky nosí, jako každá jiná dívka v jejím věku - podle události, příležitosti a nálady. V šatníku této mladé slečny rozhodně nechybí kus žádného oblečení. Od šátků po halenky, džíny a značkové boty. Z toho je pár kusů, které Sarah nenosí skoro vůbec, jako tepláky, velká trika a starší tenisky. Ty se na ní objeví jen, pokud má opravdu špatnou náladu. Normálně je oblečená do bot na mírném, nebo větším podpatku, halenky a džínů.

Anika Jensen

9. května 2016 v 17:45
JMÉNO: Anika Jensen
DATUM NAROZENÍ: 28.11.1997
POVOLÁNÍ: Anika práve študuje na neďalekej univerzite na lekárskej fakulte na detskú lekárku. Po dokončení štúdia by si chcela v Hjortdåre otvoriť detskú ambulanciu, kde by mohla pomáhať a liečiť choré deti.

VZHLED:
Keď vidíte Aniku prvý krát, máte pocit, že má možno tak najviac 16 rokov. Opak je však pravdou a Anika len vyzerá mladšie ako naozaj je. Poviete si, keď máte takých 40 rokov tak je len lepšie vyzerať mladšie, ale Anika má s týmto už od detstva problémy. Jej snobské spolužiačky ju málo krát začlenili do skupiny, pretože nechceli aby si ostatní mysleli, že sa kamarátia s mladšími ľudmi, prakticky deckami. Najviac jej detský dojem dodávajú blonďavé vlasy, ktoré sa jej prirodzene trochu krútia a dopadajú jej presne nad prsia. Keďže si vlasy často žehlí, musí sa o ne poriadne starať, aby sa jej nezničili, aj keď svojej dobrej kvalite vlasov môže vďačiť svojej mame po ktorej ich podedila. Vlasy sa jej rýchlo rozcuchajú, preto ju tiež dosť často uvidíte v drdole, z ktorého často vypadáva sem tam nejaký prameň, ktorý lemuje jej oválnu tvár. Jej pleť je dosť bledá, preto s radostou využíva dovolenky s rodičmi aby sa opálila, aj keď nie moc, pretože sa často potom spáli. Ďaľšia vec, ktorá jej dodáva detský vzhľad je jej nos. Je guľatý a to dokopy s celou jej tvárou pôsobí detsky. Jej pery sú svetlé a plné, často roztiahnuté do milého úsmevu. Anike sa najviac na sebe páčia jej oči, ktoré su zelené s nádychmi šedej a hnedej, preto si ich často zvýrazní špirálou. Iný make-up Anika nenosí, pretože je za prirodzenú krásu a hlavne jej make-up na tvári prekáža. Anika svojou výškou tiež nevyniká do výšky, keďže meria iba 165 centimetrov. Je však so svojou výškou spokojná a jej postave sa aj táto výška hodí. Anika si postavu udržuje štíhlu a športovú, keďže behanie jej rozhodne cudzie nie je. Anikin štýl obliekania sa rozhodne nedá určiť presne, keďže jej oblečenie sa odvíja od jej nálady. Preto v jej šatníku nájdete od šiat cez rifle až po tepláky. Najčastejšie ju ale nájdete v legínach a košeli alebo obrovskom tričku, ktoré jej niekedy siaha až po kolená. Na lodičky si Anika nepotrpí, preto sa u nej nachádzajú väčšinou iba tenisky, aj keď nejaké tie lodičky musí mať predsa každá žena doma a Anika rozhodne nie je výnimkou. Šperky veľmi nenosí, ale na jej zápästí sa vždy nachádza nejaký náramok alebo hodinky, bez ktorých by si nevedela predstaviť život.

Rikard Kristensen

9. května 2016 v 17:38
JMÉNO: Rikard Kristensen
DATUM NAROZENÍ: 11. 7. 1992
POVOLÁNÍ: Už několikátým rokem je studentem medicíny se stipendiem a chodí na praxe do místní nemocnice. Baví ho lidská anatomie a po studiu by chtěl pokračovat a vyučit se na chirurga. Když není ve škole, tráví čas prací a přivyděláváním si v tetovacím salónu. Je tam téměř veškerý volný čas, protože potřebuje peníze na živobytí. První tam jen pomáhal, momentálně i tetuje lidi a vlastně si tím i procvičuje bodání do lidí pro jeho budoucí práci.

VZHLED:
Rikard měří něco málo přes metr osmdesát a má svalnatou postavu. Jelikož chodí do posilovny skoro neustále, tak má skvěle tvarované svaly na břiše, na prsou, ruce, nohy, všechno. Pleť má hladkou, jemnou a bezchybnou. Většinou není moc opálený, ale když už stráví na sliníčku delší dobu, opálí se celkem rychle. Není klasický severský typ, jeho vlasy jsou od přírody poměrně tmavě hnědé, rovné a husté. Momentálně je má ale o pár odstínů zesvětlené. Nosí je po stranách krátce zastřižené a nahoře delší. Na účesech si dává záležet, a když si výjimečně neupraví vlasy, tak mu padají neustále do očí. Oči. Ty má pronikavě modré, velké se zasněným pohledem. Jsou prostě okouzlující. Jeho nos je malý a rovný. Ústa nevelká s úžasně roztomilým úsměvem, který má na tváři poměrně často. Pod spodním rtem má dvě dírky na piercing, kde vždy nosí stříbrné kuličky. Když už jsme u toho, v obou uších má dírky na náušnice a ty vždycky nosí jen jednoduché černé, pokud je nosí. Jeho čelist je velmi ostře řezaná, i když jeho rysy ve tváři jsou poměrně jemné. Na levé ruce má několik tetování. První si nechal udělat v šestnácti letech a pak ho to nějak chytlo. Ret si nechal propíchnout v osmnácti a uši nedávno. Neobléká se nijak složitě, když jde do školy, tak oblečení neřeší a jde v tričku a džínech. Většinou to doplní jen o hodinky, nějaký náramek a něco na krk. Do veřejnosti už chodí trošku vymóděněji a stylově. Nijak to nepřehání, volí jednoduché kombinace, kterými se nic nedá zkazit. Běžně nosí tenisky, do společnosti však nějaké lepší boty. Potrpí si na tom, aby jeho boty byly čisté, nesnese, když na nich má byť jedinou šmouhu.

Babbett Robin Thorn

9. května 2016 v 17:31
JMÉNO: Babbett Robin Thorn
DATUM NAROZENÍ: 7.5. 1994
POVOLÁNÍ: Babbett študuje na výške, teraz je v tretiaku, predposlednom ročníku. Študuje jazyky - konkrétne rodnú dánčinu a k tomu má latinčinu a hebrejčinu. Ona je ten typ človeka, ktorého by ste stretli na ulici a povedali si, že táto určite robí všetko okrem študovania. No opak je pravdou, odkedy vyšla dlhé a nudné gymnázium plné predmetov, ktoré ju nebavili, do školy chodí fakt rada a málokedy vynechá prednášku. Výška ju fakt chytila a štúdium jazykov ju baví. Ešte celkom presne nevie, čo chce robiť po jej skončení. Vie len, že nechce učiť. Popri výške si privyrába. Pracuje v miestnom bare na dve smeny, jednu robí ako čašníčka a druhú ako tanečnica. Čašníctvo ju extrémne nebaví, nemá rada ľudí, ale tancuje rada a ide jej to.

VZHLED:
Babbett je vysoká asi 170 centimetrov a je štíhla. Vplyvom toho, že tancuje, je jej postava pevná a bez prebytočného tuku. Vlastne by si občas možno želala mať ho viac, konkrétne v prsiach a zadku. Je z tých, ktoré sa na postavu nesťažujú, no v duchu škrípe zubami, že nie je ženskejšia. Má tenké aj nohy a ruky, no napriek tomu ich má dosť silné na to, aby udržali jej váhu skoro akokoľvek, opäť je to rokmi tréningu tanca. Vcelku na ňu sedia kresby paličkových panáčikov. V živote ale žiadnu diétu nedržala, je štíhla od prírody a od tanca. A to aj napriek tomu, že hrozne rada je. Babb má veľmi svetlú, bledú pleť, jemnú a čistú. Má peknú, jemne tvarovanú tvár bez ostrých čŕt a k vzhľadu víly sa pridávajú aj jej vlasy. Má ich fakt dlhé a úplne rovné, siahajú jej až po pás. Jej pôvodná farba je blond, ako koniec koncov veľa severanov, ale už niekoľko rokov si ich farbí. Jej terajšia farba je niečo medzi sivou, fialovou a bielou, sama nevie, ale plne jej to vyhovuje. V nose a nad perou má malé strieborné piercingy, ktoré si ale občas vyberá, nenosí ich tam vždy. Rovnako tak má poprepichované uši a ozdobené drobnými kovovými guľôčkami od hora až po spodok. Mejkap nenosí, maľuje si len oči a obočie, aj to len preto, aby nebola úplne nevýrazná a biela. K jej dennej rutine patrí prifarbenie obočia, linky, maskara a občas aj tiene. Má pekné, výrazne tvarované pery, ktoré sa ale väčšinou neusmievajú. Jej obľúbenou farbou je čierna a potom všetky pastelové, v ničom inom ju ani nestretnete. Dokonca aj v tých pasteloch málo. Vždy má na sebe čosi vybíjané alebo kožené. Jej slabosťou je čipka a hrozne rada sa oblieka tak, aby bolo vidno, že tú čipku má pod normálnym oblečením. Vždy je zahalená a neznáša dokonca aj výstrihy, no rada provokuje jemným presvitaním. Kvôli svojej výške nemôže nosiť podpätky, nosí ich len na vystúpenie, keď tancuje. To by bez podpätkov nedala.

Počasí 2. - 8.5.

3. května 2016 v 10:11
Pondělí
2.5.
Úterý
3.5.
Středa
4.5.
Čtvrtek
5.5.
Pátek
6.5.
Sobota
7.5.
Neděle
8.5.
Skoro
zataženo
PolojasnoJasnoZataženoZataženoPolojasnoPolojasno
13 až 17°C14 až 18°C17 až 21°C15 až 19°C13 až 17°C15 až 19°C16 až 20°C

Valentin Kjær-Nørgaard

1. května 2016 v 20:10
JMÉNO: Valentin Kjær-Nørgaard
DATUM NAROZENÍ: 1. dubna 1995
POVOLÁNÍ: Tino je lektorem několika zájmových kroužků pro děti - hry na kytaru, dramatického kroužku a přírodopisného kroužku. Zároveň je velitelem hjortdarského skautského oddílu, se kterým tráví většinu svého volného času. Čas věnovaný dětem, jejich vzdělávání a rozvoji, rozhodně nepovažuje za promarněný. A i když za svou práci příliš peněz nemá, je spokojený, neboť ho tahle práce naplňuje a s dětmi si hodně rozumí.

VZHLED:
Valentin je štíhlý mladík atletické postavy. Ani v dětství nebyl žádný buřtík a postupem času rozhodně nenabral žádná kila navíc. Nějaké svaly sice má, ale nemá je přehnaně vypracované, to by mu ani neslušelo. Působí jako takový střízlík, který se ohne pod každým poryvem větru, ale opak je pravdou - Tino má celkem sílu a kdyby se zapletl do rvačky, není úplně jisté, že by prohrál. Má obdélný obličej s poměrně ostrými rysy a špičatým nosem. Vlasy nosí pár centimetrů dlouhé a moc se o ně nestará, takže většinou létají všude možně, jak se jim zachce. Mají oříškově hnědou barvu, stejně jako Tinovy oči, v kterých se neustále energicky blýská. Širší ústa se Valentinovi často kroutí do upřímného přátelského úsměvu, a pokud odhalí zuby, zjistíte, že je má ukázkově bílé a rovné. V dětství totiž prošel mučením rovnátky. Jeho tváře porůstá krátké strniště, které jen málokdy nechá přerůst do krátkého plnovousu - to se stává jen tehdy, když je dlouho v přírodě a okolnosti mu nedovolují příliš pečovat o svůj zevnějšek.
Stylem oblékání by se dal zařadit... No, asi nikam. Prostě nemá vyhraněný styl oblékání a nosí to, co je mu nejvíce pohodlné. Nejčastěji jsou to džíny nebo plátěné kalhoty neutrálních barev, trička s potiskem i bez, nejrůznějších barev, občas kostkované košile, někdy si vezme mikinu, jindy preferuje svetr... Možná to trochu poukazuje na jeho maličko chaotickou osobnost. Opravdu často jej lze zahlédnout ve fešné skautské uniformě. A nosí dost doplňků, ať už to jsou přívěsky na krk, nebo spousta náramků či šátky kolem krku. Nebo alespoň křiklavě barevné tkaničky do bot.