Oskar Østergaard

26. července 2016 v 16:17
JMÉNO: Oskar Østergaard
DATUM NAROZENÍ: 5.3.1984 (32 let)
POVOLÁNÍ: soudce

VZHLED:
Jelikož jeho biologický otec je Číňan, tak získal do obličeje mongoloidní rysy, což znamená, že jeho hnědé oči jsou typické spíše pro asijské jedince. Nechává si strniště, má delší černé vlasy, které si sčesává dozadu. Ještě k obličeji… má trochu kulatější nos, obličejové hrany jsou výraznější a má trochu kratší krk. Je o něco tlustší proto, že ho jeho pěstouni Kåri a Dorete rozmazlovali natolik, že mu to zůstalo doteď. Na rameni má malé tetování, kde je vyobrazen čínský znak pro kočku, protože je to jeho nejoblíbenější zvíře. Jeho nejoblíbenější oblečení je košile, nějaké lehké sako, obyčejné kalhoty, kožené boty a věci do práce si nosí ve své koženkové tašce, kterou mu koupil jeho otec v Hong Kongu. Košile, které nosí mají nejčastěji barvu šedou, takže pokud si budete myslet, že má jen jednu košili, tak jste na omylu. Ve svém šatníku má 4 saka, jedno černé, jedno bílé a dvě šedá, doplňující se k jeho košilím, přičemž si je vybral tak, aby měly stejnou barvu, jako jeho košile. Ke kalhotám… má pouze černé nebo tmavě modré kalhoty, přičemž si často na bok nažehluje puky, aby vypadaly že není "bordelář." Boty si kupuje zásadně v kvalitních obchodech, přičemž si ty boty hned dá impregnovat kvůli dánskému počasí. Jeho neformální oblečení… rád chodí v jednobarevných tričkách, teplácích a teniskách, což je naprostý kontrast oproti jeho formálnímu oblečení. Když zrovna prší, tak si vezme svou oblíbenou černou pláštěnku s kšiltem z Lidlu, takže mu neprší do obličeje. Tato pláštěnka sice nevypadá zrovna nejlépe, ale na škále praktičnosti má nejlepší hodnocení.


POVAHA:
Jako mladý byl silný introvert, ale postupem času se proměnil ve společenského extroverta. Silná rána pro něj byla smrt jeho matky Kirsten, což stálo za jeho úplným uzavřením, Dorete a Kåri ho však povzbudili, protože celý život měl teprve před sebou a nechtěli vidět uzavřenou trosku. Je klidný, ale když se opravdu naštve, tak dokáže s lidmi i přestat mluvit, avšak zanedlouho jim odpustí. Netají se tím, že je asexuál. Hned, jak se dostal do pěstounské péče, tak ho Kåri přihlásil na biatlonový kroužek v jeho škole. Biatlon ho začal bavit, seznámil se s novými lidmi, hýbal se. Když mu bylo 17, tak se účastnil mezinárodní biatlonové soutěže, kde skončil osmý, což ho ještě více motivovalo k otevření sebe sama. Po absolvování vysoké školy se odstěhoval z Kodaně, takže všechny přátele nechal tam a v novém městě musel začít nový život. Kåri a Dorete ho tam často navštěvují, což je pro něj dobře. Jeho zájmy jsou čtení knih, hra na klavír, flétnu, malování obrazů, ve svém volném čase poskytuje i kurzy práv a cizích jazyků. Cizí jazyky, které ovládá jsou dánština, angličtina, čínština, kantonština, němčina a ruština, přičemž němčinu a ruštinu se naučil na právnické střední škole. Pokoušel se o studium grónštiny, ale byla pro něj moc těžká.

HISTORIE:
Narodil se v Kodani 5.3.1984 otci Xin Jing a matce Kirsten Nørsen. Otec se po jeho narození vrátil zpět do Hong Kongu, kde se narodil. Jako malý neměl moc kamarádů, četl hlavně knihy, rád chodil do školy, kde ho nejvíce bavila občanská výchova, dánština a chodil na kurzy angličtiny do jazykové školy, které mu platil otec, protože jeho matka Kirsten neměla příliš peněz (její povolání bylo uklizečka). Ve třinácti letech mu bohužel matka zemřela na otravu krve, protože se v práci řízla o hřebík, takže odešel do pěstounské rodiny k Dorete a Kåri Østergaardovým, přičemž si nechal změnit příjmení. Tito rodiče jsou milí a navíc, Dorete vyučuje (stále) na střední škole zaměřené na práva. Když bylo Oskarovi 16 let, tak se rozhodoval, na jakou školu jít, a protože Dorete vyučovala na právnické škole a jeho bavila občanská výchova, tak šel na tuto školu. Oskar po čtyřech letech dokončil střední školu a dále pokračoval na vysoké škole na obor Práva. Po šesti letech získal magisterský titul z práv, odešel pracovat do hjortdårského soudu, kde pracuje jako soudce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama