Srpen 2016

Martin Skarendahl

25. srpna 2016 v 19:06
JMÉNO: Martin Skarendahl
DATUM NAROZENÍ: 1. června 1993
POVOLÁNÍ: Martin má vystudovaného záchranáře, ale živí se jako plavčík na místním koupališti a bazénu. Občas si nicméně brigádně přivydělává jako zdravotník na nejrůznějších akcích, kde dámy omdlévají schválně, jen aby dostaly pomoc v podobě dýchání z úst do úst.

VZHLED:
Martin je poměrně vysoký mladý muž - lehce přesahuje hranici sto devadesáti centimetrů, takže se v davu svých vrstevníků rozhodně neztrácí. Za svou postavu se rozhodně nemusel stydět. Už během studií si vypracoval moc hezké svalstvo, aby neměl problémy s fyzickou námahou. Při záchranařině totiž občas musel manipulovat s těžkými břemeny a těžkými pacienty a aby nedělal ostudu na nejrůznějších soutěžích, prostě kondičku mít musel. Není tedy divu, že se za ním otáčí dost slečen a to ani nemusí být do půl těla svlečen. On totiž nemá hezké jenom tělo, on je celkově takový ten hezounek, od nějž byste očekávali, že se bude věnovat minimálně modelingu. Martin má tmavě hnědé vlasy, které nosí poměrně krátce zastřižené a většinou nezbedně rozčepýřené. Pod poměrně výrazným tmavým obočím se ukrývá pár veselých čokoládově hnědých očí, které neustále na někoho laškovně mrkají. Nosík má mírně zašpičatělý a rty hezky vytvarované. Navíc pokud se široce usměje, odhalí ukázkově rovné bílé zuby, no prostě hezounek jak má být. Jeho pleť je trošičku tmavší, než je obvyklé, za což zřejmě může maminčina španělská krev. Tváře má Martin neustále zdravě narůžovělé, takže kolikrát ani není poznat, že se červená - když k tomu má samozřejmě nějaký důvod.
Co se oblečení týče, to volí Martin takové, aby mu bylo především pohodlné. Dokáže se vymódit a kombinovat nejrůznější barvy a vzory, ale nejraději má jednoduchost, jako jsou obyčejné džíny a ještě obyčejnější volné tričko, nejčastěji bílé. A nutno podotknout, že mu tenhle jednoduchý styl vážně sedí. Doplňky nenosí prakticky žádné, jen občas na jeho pravé ruce (protože je levák) spatříte sportovní vodotěsné hodinky červené barvy.

Zaheslování pokecu

25. srpna 2016 v 8:40
UPOZORNĚNÍ!
Vážení přátelé,
neustále se nám opakují spamovací útoky na pokec, které mají na svědomí pravděpodobně nějací boti. Blokuju jednu IP adresu za druhou, očividně to ale nestačí a den co den je pokec, všech 30 stránek, zaspamovaný znovu a znovu. Proto jsem se rozhodla jej zaheslovat, alespoň dočasně. Protože boti si heslo tady na webu nepřečtou, nebudu vám ho rozesílat mailem, najdete ho na konci článku. Za komplikace se omlouvám, ale jinak to nejde. Zároveň vás chci poprosit, abyste všechny tyto útoky hlásili, pokud na ně narazíte v některé z knih - někdy minulý rok totiž boti útočili i na herní knihy.
Díky za pochopení, Gery

HESLO NA POKEC: tvojemama

Felix Pereira Kjær

24. srpna 2016 v 18:54
JMÉNO: Felix Pereira Kjær
DATUM NAROZENÍ: 25. února 1993
POVOLÁNÍ: Barman a příležitostně i tanečník

VZHLED:
Felix nezapře matčiny kořeny v dalekém a slunném Portugalsku a pyšní se olivově zlatou pletí, která nepotřebuje příliš dlouhého dozrávání v soláriu. Co z něj ale dělá ještě většího fešáka k pohledání, je jeho mňamózní břišní svalstvo a vůbec postavička stylu "ham-ham", která nepůsobí ani trochu přetrénovaně, naopak to oku jen a jen lahodí, když si svlékne tričko. A že to tričko svléká velmi často a nemusí k tomu mít ani nějaký pořádný důvod. Spíš než horu svalů ale čekejte štíhlou, atleticky působící siluetu s tvářičkou rozzářenou v úsměvu a k zulíbání. Jeho oči mají oříškově hnědou barvu, přeskakují v nich téměř neustále veselé jiskřičky, a nad nimi se klene upravené obočí pod čupřinou tmavě hnědých vlasů, na kterých si Felix velmi zakládá, a téměř neustále si je prohrabuje. Tváře má porostlé delším strništěm a na rtech mu 24/7 hraje úsměv, který odhaluje bělostný chrup. Nejednu slečnu (i mladíka) jeho úsměv už dostal do kolen, co si budeme povídat. Je to od pohledu sympaťák. Než se dostaneme k tomu, co Felix rád a často nosí (nic), bylo by dobré zmínit tetování, kterým si nechal vyšperkovat vrchní část zad, a které odkazuje na jeho lásku ke starověkému Egyptu a jeho božstvům. Nakousnutý šatník nenecháme vyznít do ztracena, to tedy ne! Felix má rád pohodlné oblečení a nezalekne se ani výstředních kousků, nicméně ty nosí zásadně jen doma nebo v práci. Mnoho lidí sice pochybuje o tom, že to myslí jen z legrace, když se navlékne do šíleného kostýmu, ale Felix vážně není zas takový retard, aby si na sebe s vážnou tváří navlékl kostým disneyovské Elsy a zazpíval Let it go pro návštěvníky obchodního centra. Kostýmy jako takové ale zcela zbožňuje a převléká se rád, aby byla legrace. Bez legrace ale musí nosit brýle na čtení.

Melanie Larsen

24. srpna 2016 v 18:52
JMÉNO: Melanie Larsen
DATUM NAROZENÍ: 17.3.1994
POVOLÁNÍ: Asi rok studovala hotelový managment, ale nakonec s vysokou školou skončila, aktuálně pomáhá v kuchyni v jedné menší místní restauraci a až si vydělá více peněz, půjde znovu na vysokou školu, ale bude se učit na psycholožku, což je už pár let její velký sen.

VZHLED:
Melanie není zrovna vysoká, posledně si naměřila něco kolem 165 centimetrů, a vzhledem k tomu, že už neroste tak tahkle zůstane, ale výška jí vyhovuje, takže s tím nemá žádný problém. Už od dětství je štíhlá, dříve se totiž věnovala různým sportům, začala s baletem, poté chodila na step, od tance přešla jízdu na kole, dva roky hrála dokonce fotbal a kolem dospělosti hrála badminton, ale v tomto věku navštěvuje pravidelně posilovnu a chodí běhat. Vždy nosila klasické dámské oblečení - džínsy a top, v lepším počasí kraťásky a top nebo podobně, nikdy nenosila různé odvážné kousky oblečení nebo nové moderní kousky oblečení jako třeba potrhané legíny, barevné kraťasy a pod tím výrazné punčocháče a podobně. Může si dovolit nosit úplá trička nebo krátké topy, které zvýrazňují její ploché břicho a ženské křivky. Když byla mladší, často měla na obličeji akné, takže se ho snažila zamaskovat dobrou vrstvou make-upu, ale po dosažení osmnácti let akné začalo pomalu mizet, a tak už si zvýrazňovala své bez řasenky téměř neviditelné řasy většinou černou řasenkou, ale občas použila i umělé řasy, oči černou linkou, protáhlou až ke koutku modrého oka a dále a samozřejmě obočí, protože bez namalovaného obočí by ani nepřekročila práh dveří od domu pro ranní noviny. Někdy používá i rtěnku nebo lesk, aby upoutala pozornost na její tvar pusy. Její vlasy jsou dlouhé až po prsa, jednou za půl roku si je nechá trochu zkrátit, ale více jí sluší dlouhé vlasy, jejich barva je špinavá blond, když byla malá, byla úplně blonďatá, ale postupem věku dostaly její vlasy nádech hnědé barvy, kterou zřejmě zdědila po matce. Čas od času si nechá vlasy nabarvit na čistou blond, ale když se barva pomalu začne smývat, z její barvy vlasů se stane hnědo-blonďatá, nebo dokonce i žlutohnědá. Na obličeji nemá žádné výrazné pihy, ale v létě na větším slunci se na jejím ne až moc výrazném nose objeví pihy.

Felicité Calíope García

24. srpna 2016 v 18:48
JMÉNO: Felicité Calíope García
DATUM NAROZENÍ: 13.5.1999
POVOLÁNÍ: Po dokončení základní školy se rozhodla vydat do světa obchodu a nyný studuje střední odbornou školu zaměřenou na podnikání a management. Po maturitě by se chtěla dostat na vysokou školou mířenou taktéž do tohoto cíle. Vydělává slušné peníze jako mladičká modelka, po které je obrovská poptávka, avšak toto není to, čím by se chtěla živit, bere to spíše jako koníček, protože všechno kolem módy miluje a přijetí do modelingové agentury bylo jejím velkým snem. V budoucnu by chtěla mít vlastní módní společnost, která by prorazila doma i ve světě. Jako bonus by díky jejímu neskutečně dobrému srdci chtěla zařídit, aby část oblečení z její společnosti putovalo do rukou chudých dětí, které nemají co na sebe. Když má čas a je to potřeba, chodí hlídat malé dětičky.

VZHLED:
V její rodině nikdy nebyli žádní trpaslíci, proto i ona patří spíše k vyšším dívkám, avšak ne k těm svalnatým, naopak, je to velmi jemná dívka, o které všichni říkají, jak je roztomilá. A mají pravdu, Felicité, kterou lidé oslovují zkráceně Fizzy, je opravdu pohledné a rozkošné děvče s rysy křehoučké víly, které by se nemělo ubližovat. Její pleť je čistá jako ta nejjasnější studánka, dokonale plné rtíky, na které obvykle nanáší obyčejný lesk, ale i když použije rudou rtěnku, vypadá skvěle. Světle hnědé oči olemované hustými řasami zdědila po matce, jinak je celá spíše po otci, mají to s bratrem hezky rozdělené, že každý je po někom. Když byla mladší, měla vždy krátké vlasy, líbil se jí účes zvaný mikádo, ale dnes má vlasy dlouhé po prsa a je za to neskutečně ráda, protože se s nimi cítí daleko lépe a je s nimi spokojená. Občas si lidé myslí, že její vlasy jsou blond barvy, ale ve skutečnosti jsou světle hnědé, tak světlé, až připomínají spíše zlatavou. Ne nadarmo byla vždy první volbou na školních divadelních představení do role Zlatovlásky. Jen jednou nastalo období, kdy chtěla změnu a obarvila si hlavu černou barvou s růžovými konečky, ale poměrně brzy se vrátila zpět k přírodní barvě. Své vlasy nosí vždy rozpuštěné, nemá nějaké speciální účesy zrovna v oblibě, i když má ráda, když se jí někdo ve vlasech prohrabuje. Někdy si vezme třeba čelenku, mašličku či věneček, ale jinak se o to nezajímá, nastanou i dny, kdy se třeba vůbec neučeše. Co se oblékání týče, nosí světlé i tmavé barvy. Miluje šaty a pohodlné mikiny. I když na ní kvůli focení vidíte nejčastěji boty na podpatku, ze srdce je nenávidí a má slabost pro obyčejné kecky. Na zápěstí má vytetovaný malý symbol pro nekonečno, ten znak ji něčím přitahuje a cpe ho snad úplně všude. Takovou zajímavostí je, že nikdy nenosí nic na krku, žádné šály, šátky, přívěsky, náhrdelníky, nic. Při porodu se jí obmotala pupeční šňůra kolem krku a nebýt štěstí, nemusela by dnes vůbec žít nebo o něco lépe, byla by postižená. Doktoři tvrdí, že šňůru dokázal nějakým záhadným způsobem rozmotat její bratr, dvojče, a tím ji zachránil, že prý se magické pouto mezi nimi a snaha toho druhého chránit ukázala hned takhle brzo. Tento incident se vrtá stále v její hlavě a mozek prostě vytvořil strach z uškrcení, proto kolem svého krku nikdy nic nemá a nejspíše se to nikdy nezmění. Ale co, nádherná je i bez drahých šperků. Zakončím to tím, že vždy krásně voní, protože parfémy, to je její vášeň. Jo a ještě něco, chcete vidět něco fakt kouzelného? Rozesmějte ji a nebudete litovat.

Počasí 15. - 21.8.

15. srpna 2016 v 18:34
PO
15.8.
ÚT
16.8.
ST
17.8.
ČT
18.8.
19.8.
SO
20.8.
NE
21.8.
JasnoJasnoBouřkyDéšťPřeháňkyPřeháňkyZataženo
27 - 31°C28 - 32°C25 - 29°C20 - 24°C18 - 22°C17 - 21°C18 - 22°C