Felix Pereira Kjær

24. srpna 2016 v 18:54
JMÉNO: Felix Pereira Kjær
DATUM NAROZENÍ: 25. února 1993
POVOLÁNÍ: Barman a příležitostně i tanečník

VZHLED:
Felix nezapře matčiny kořeny v dalekém a slunném Portugalsku a pyšní se olivově zlatou pletí, která nepotřebuje příliš dlouhého dozrávání v soláriu. Co z něj ale dělá ještě většího fešáka k pohledání, je jeho mňamózní břišní svalstvo a vůbec postavička stylu "ham-ham", která nepůsobí ani trochu přetrénovaně, naopak to oku jen a jen lahodí, když si svlékne tričko. A že to tričko svléká velmi často a nemusí k tomu mít ani nějaký pořádný důvod. Spíš než horu svalů ale čekejte štíhlou, atleticky působící siluetu s tvářičkou rozzářenou v úsměvu a k zulíbání. Jeho oči mají oříškově hnědou barvu, přeskakují v nich téměř neustále veselé jiskřičky, a nad nimi se klene upravené obočí pod čupřinou tmavě hnědých vlasů, na kterých si Felix velmi zakládá, a téměř neustále si je prohrabuje. Tváře má porostlé delším strništěm a na rtech mu 24/7 hraje úsměv, který odhaluje bělostný chrup. Nejednu slečnu (i mladíka) jeho úsměv už dostal do kolen, co si budeme povídat. Je to od pohledu sympaťák. Než se dostaneme k tomu, co Felix rád a často nosí (nic), bylo by dobré zmínit tetování, kterým si nechal vyšperkovat vrchní část zad, a které odkazuje na jeho lásku ke starověkému Egyptu a jeho božstvům. Nakousnutý šatník nenecháme vyznít do ztracena, to tedy ne! Felix má rád pohodlné oblečení a nezalekne se ani výstředních kousků, nicméně ty nosí zásadně jen doma nebo v práci. Mnoho lidí sice pochybuje o tom, že to myslí jen z legrace, když se navlékne do šíleného kostýmu, ale Felix vážně není zas takový retard, aby si na sebe s vážnou tváří navlékl kostým disneyovské Elsy a zazpíval Let it go pro návštěvníky obchodního centra. Kostýmy jako takové ale zcela zbožňuje a převléká se rád, aby byla legrace. Bez legrace ale musí nosit brýle na čtení.


POVAHA:
Na rovinu… on mívá i světlejší chvilky. Obvykle ale blábolí páté přes deváté, někdy tak rychle, že mu není rozumět, neustále se k někomu lísá nebo si něco fotí, při jakékoliv činnosti si zpívá, rád vaří, rád se svléká, miluje nutellu, Disneyho a cokoliv, co má nějakou souvislost se starověkým Egyptem, jeho vysněným domem je domek na pláži (ideálně na té portugalské, ale někdy si člověk holt nevybere), neodolá karaoke a při jakékoliv chytlavější melodii začne tančit, ať už je na záchodě nebo v obchoďáku. Nutno podotknout, že tančí velmi dobře, a se zpěvem je na tom dost podobně. Svou postavu si udržuje častým pobytem ve fitku, ale denně cvičí i doma, snad aby se mu ten pekáč buchet na břiše neslil v jednu velkou bábovku. Pohyb je ostatně něco, na co nedá dopustit. Jak už bylo řečeno, miluje kostýmy a vlastní jich docela hezkou sbírku. Další důležitou položkou v inventáři jeho vlastnictví je kocour Suvenýr, kterého si dovezl z poslední návštěvy Portugalska od své babičky. Když dojde na první setkání, Felix působí jako stydlín, ale opak je pravdou, o čemž svědčí už jen to, že rád dává na odiv své tělo. A že své tělo považuje za něco, co je hodno hříchu… s hříchem má koneckonců bohaté zkušenosti, protože on je chlapec tak trochu pansexuál.

HISTORIE:
Felix se narodil velmi produktivní mamince, Portugalce, která se rozhodla hodit za hlavu kořeny rodné země a zcestovala za svůj život celý svět. Tak, jako někdo sbírá po cestách nejrůznější předměty na památku, ona si jako suvenýr obvykle pořídila jedno až dvě děti, takže Felix se může chlubit velkým počtem sourozenců, jen jedinou chybkou je fakt, že se s většinou z nich ani nezná. A matku už nějaký pátek taky neviděl, což by se dalo říct i o jeho otci, který zemřel na rakovinu, když bylo chlapci nějakých sedm let. Felixovo dětství bylo ale i tak poměrně šťastné, prvních pár let strávené v šátku na břiše nebo na zádech při cestách po Africe. Když ale nastal čas, kdy se měl Felix odebrat do školy, zanechala ho jeho drahá maminka u babičky v Portugalsku, aby se mu dostalo řádného vzdělání, stejně jako jeho sourozencům. Nedalo se jí upřít, že se o ně v rámci možností starala celkem dobře, i když se každý z nich nacházel u příbuzných v jiném koutě světa. Felix navzdory absenci rodičů školou proplouval celkem hladce díky svému selskému rozumu, ačkoliv stížnostem se nevyhl, neboť nebyl zrovna nejtišší žáček. Absolvoval hotelovou školu, udělal si barmanský kurz, začal pracovat, a protože zdědil po své matce toulavé boty, navštívil pár evropských metropolí, než se rozhodl navštívit město, kde za svého života bydlel jeho otec. Z jeho rodné řeči sice neuměl ani slovo, ale tomu roztomilému přízvuku jeho angličtiny nedokázal odolat prostě nikdo, takže si brzy našel nejen práci, ale i přátele.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama