Martin Skarendahl

25. srpna 2016 v 19:06
JMÉNO: Martin Skarendahl
DATUM NAROZENÍ: 1. června 1993
POVOLÁNÍ: Martin má vystudovaného záchranáře, ale živí se jako plavčík na místním koupališti a bazénu. Občas si nicméně brigádně přivydělává jako zdravotník na nejrůznějších akcích, kde dámy omdlévají schválně, jen aby dostaly pomoc v podobě dýchání z úst do úst.

VZHLED:
Martin je poměrně vysoký mladý muž - lehce přesahuje hranici sto devadesáti centimetrů, takže se v davu svých vrstevníků rozhodně neztrácí. Za svou postavu se rozhodně nemusel stydět. Už během studií si vypracoval moc hezké svalstvo, aby neměl problémy s fyzickou námahou. Při záchranařině totiž občas musel manipulovat s těžkými břemeny a těžkými pacienty a aby nedělal ostudu na nejrůznějších soutěžích, prostě kondičku mít musel. Není tedy divu, že se za ním otáčí dost slečen a to ani nemusí být do půl těla svlečen. On totiž nemá hezké jenom tělo, on je celkově takový ten hezounek, od nějž byste očekávali, že se bude věnovat minimálně modelingu. Martin má tmavě hnědé vlasy, které nosí poměrně krátce zastřižené a většinou nezbedně rozčepýřené. Pod poměrně výrazným tmavým obočím se ukrývá pár veselých čokoládově hnědých očí, které neustále na někoho laškovně mrkají. Nosík má mírně zašpičatělý a rty hezky vytvarované. Navíc pokud se široce usměje, odhalí ukázkově rovné bílé zuby, no prostě hezounek jak má být. Jeho pleť je trošičku tmavší, než je obvyklé, za což zřejmě může maminčina španělská krev. Tváře má Martin neustále zdravě narůžovělé, takže kolikrát ani není poznat, že se červená - když k tomu má samozřejmě nějaký důvod.
Co se oblečení týče, to volí Martin takové, aby mu bylo především pohodlné. Dokáže se vymódit a kombinovat nejrůznější barvy a vzory, ale nejraději má jednoduchost, jako jsou obyčejné džíny a ještě obyčejnější volné tričko, nejčastěji bílé. A nutno podotknout, že mu tenhle jednoduchý styl vážně sedí. Doplňky nenosí prakticky žádné, jen občas na jeho pravé ruce (protože je levák) spatříte sportovní vodotěsné hodinky červené barvy.


POVAHA:
Martin možná působí trochu jako namyšlený frajírek, ale zdání klame. Ve skutečnosti je to takové sluníčko - je skromný, ochotný a tolerantní. Je to nicméně spíše zamlklý intelektuál, než hlasitý extrovert. Miluje chvíle, kdy si může někam zalézt s knížkou a číst, poslední dobou propadl antistresovým omalovánkám, u nichž dokáže sedět dlouhé hodiny, vybarvovat a poslouchat k tomu nějakou živější hudbu. Martin je obětavý, zodpovědný a spolehlivý. Zpočátku je trošičku stydlivý a rozhodně se nikomu s ničím nesvěřuje na potkání (pokud není opilý), ale jakmile se otrká, je celkem zábavným společníkem a mezi přáteli je oblíbený, i když upřednostňuje spíše klidný pokec u piva, než divokou jízdu na diskotéce. Rád cestuje a poznává nové kraje, rád se dozvídá nové věci a obecně by se dalo říci, že je to taková menší studnice znalostí. Hodně toho totiž vyčetl z knih. Díky tomu není problém zavést s ním hovor na téměř jakékoliv téma. Přestože má dost odvahy na to, aby zachraňoval životy ostatním, ve vztazích vždycky dost váhá, stydí se a nikdy není tím, kdo udělá první krok - a je jedno, jestli se jedná o milostný vztah, nebo o vztah ryze přátelský. Pokud ho někdo zraní nebo naštve, je Martin schopný trucovat i celý den. Těžko nese, když mu něco nevychází, a nemá rád, když mu někdo vyčítá jeho chyby. Dokáže se z nich ale poučit. Je to tak trochu snílek, který se dokáže radovat z toho mála, co má, a nemá příliš vysoké ambice.

HISTORIE:
Martin se narodil v Kodani dánskému právníkovi a španělské delegátce a v Kodani také dlouho řádku let žil. Měl klidné a nezajímavé dětství, snad kromě toho, že s rodiči často létal na dovolenou, především do Španělska. Díky tomu se naučil nějaké ty základy španělštiny a dnes je schopný se plynule domluvit. Ve škole měl vždycky průměrné známky, exceloval však v biologii a chemii, což ho později nasměrovalo na střední zdravotnickou školu a nakonec na univerzitu, kde úspěšně vystudoval obor záchranář. Záchranařině se rok věnoval, ale protože to byla nejen fyzicky, ale především psychicky náročná práce, nakonec toho zanechal. Za našetřené peníze se odstěhoval od rodičů do podnájmu v Hjortdaru, kam by rád přibral spolubydlícího, aby náklady neměl tak vysoké. V Hjortdaru si pak našel práci jako plavčík, ale přivydělává si na nejrůznějších akcích jako zdravotník. A je spokojený, což je to hlavní. Jen by možná ke štěstí potřeboval ještě nějaký ten vztah - nikdy totiž neměl vážnější známost, i když se pokoušel chodit s mnoha děvčaty (nebo spíš holky s ním), což mu nevycházelo. Usoudil tedy, že k děvčatům směřuje svou pozornost špatně, protože kluci jsou... prostě přitažlivější. To byl taky jeden z důvodů, proč se odstěhoval - bojí se reakce rodičů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 26. srpna 2016 v 16:36 | Reagovat

Je to fešák :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama