Melanie Larsen

24. srpna 2016 v 18:52
JMÉNO: Melanie Larsen
DATUM NAROZENÍ: 17.3.1994
POVOLÁNÍ: Asi rok studovala hotelový managment, ale nakonec s vysokou školou skončila, aktuálně pomáhá v kuchyni v jedné menší místní restauraci a až si vydělá více peněz, půjde znovu na vysokou školu, ale bude se učit na psycholožku, což je už pár let její velký sen.

VZHLED:
Melanie není zrovna vysoká, posledně si naměřila něco kolem 165 centimetrů, a vzhledem k tomu, že už neroste tak tahkle zůstane, ale výška jí vyhovuje, takže s tím nemá žádný problém. Už od dětství je štíhlá, dříve se totiž věnovala různým sportům, začala s baletem, poté chodila na step, od tance přešla jízdu na kole, dva roky hrála dokonce fotbal a kolem dospělosti hrála badminton, ale v tomto věku navštěvuje pravidelně posilovnu a chodí běhat. Vždy nosila klasické dámské oblečení - džínsy a top, v lepším počasí kraťásky a top nebo podobně, nikdy nenosila různé odvážné kousky oblečení nebo nové moderní kousky oblečení jako třeba potrhané legíny, barevné kraťasy a pod tím výrazné punčocháče a podobně. Může si dovolit nosit úplá trička nebo krátké topy, které zvýrazňují její ploché břicho a ženské křivky. Když byla mladší, často měla na obličeji akné, takže se ho snažila zamaskovat dobrou vrstvou make-upu, ale po dosažení osmnácti let akné začalo pomalu mizet, a tak už si zvýrazňovala své bez řasenky téměř neviditelné řasy většinou černou řasenkou, ale občas použila i umělé řasy, oči černou linkou, protáhlou až ke koutku modrého oka a dále a samozřejmě obočí, protože bez namalovaného obočí by ani nepřekročila práh dveří od domu pro ranní noviny. Někdy používá i rtěnku nebo lesk, aby upoutala pozornost na její tvar pusy. Její vlasy jsou dlouhé až po prsa, jednou za půl roku si je nechá trochu zkrátit, ale více jí sluší dlouhé vlasy, jejich barva je špinavá blond, když byla malá, byla úplně blonďatá, ale postupem věku dostaly její vlasy nádech hnědé barvy, kterou zřejmě zdědila po matce. Čas od času si nechá vlasy nabarvit na čistou blond, ale když se barva pomalu začne smývat, z její barvy vlasů se stane hnědo-blonďatá, nebo dokonce i žlutohnědá. Na obličeji nemá žádné výrazné pihy, ale v létě na větším slunci se na jejím ne až moc výrazném nose objeví pihy.


POVAHA:
Mel je často náladová, někdy se chová opravdu vzorně, jindy jen mile, někdy se sice chová dobře, ale je sarkastická a dělá si ze všeho legraci, ale může mít také stavy, kdy po každém vyjíždí, hádá se, vyčítá ostatním chyby nebo prostě nemá náladu na povídání tak raději jen odsekne, aby se nemusela už dál s nikým bavit. Je pro ní docela snadné najít si kamarády, více si rozumí s aspoň o rok, dva roky staršími lidmi než je ona, ale spokojí se i s vrstevníky nebo o pár let mladšími. Nikdy nebyla nejchytřejší, ale hloupá zase taky ne. Dokáže si s věcmi a různými problémy poradit. Ve škole vždy patřila k průměru, když se však dobře podívala na učení, tak dokázala napsat testy opravdu dobře. Má radši větší společnost lidí, nerada je sama, proto vždycky patří k větším partám kamarádů, kde si má vždy s kým povídat. Obvykle chodí s přáteli na pivo, když se odváže tak i na něco tvrdšího. Ráda se baví s lidmi o čemkoliv, dokáže pomáhat ostatním s problémy nebo poslouchá zpovědi ostatních. Je docela upřímná, snaží se nelhat, ale v nejhorších situacích občas zalže, ale to většinou jen kvůli tomu, aby ubránila sebe nebo blízké, jinak mluví zcela upřímně, takže se nikdo nemusí bát, že mu někdy bude v něčem lhát. Je zvědavá, vždycky byla, když někde koluje nějaká fáma, vždy se snaží zjistit co je na tom pravdy, odkud se to vzalo a podobně. Také se snaží dostat to, co chce, což nemusí být úplně dobré, protože je komplikovaná a vždy chce ty nejlepší věci, které se skoro nedají sehnat. Není zrovna nijak moc bohatá, ale většinou si může dovolit, co zrovna potřebuje. Nechlubí se tím, co má, ani vzhledem, kamarády nebo penězi. Často je sarkastická, což může být někdy dobré a někdy špatné. Je s ní zábava, ze všeho si dělá legraci a hlavně často dělá nějaké nenormální věci, které normální, chytrý dospělý člověk zkrátka nemůže pochopit. Sama sebe by určitě mohla označit jako dobrého člověka pro kamarádění, ale každý má jiný názor.

HISTORIE:
Narodila se do průměrné rodiny žijící kdesi na kraji Dánska. Její otec, který má Danské rodiče i ostatní předky se narodil v Dánsku, kde pracoval jako rybář a živil se i psaním knih, které dosud nejsou příliš známé, ale i tak si za ně dokázal vydělat slušné peníze. Matka Melanie je Američanka, někteří její vzdálenější příbuzní pocházeli z Itálie nebo z Anglie, ale i tak většina rodiny pochází z Ameriky. Když se Melanie narodila, její rodiče ji pojmenovali podle babičky Melanie z matčiny strany, ale to jméno jí dali také kvůli tomu, že se toto jméno se dává i v Dánsku, ale je známější a používanější spíše v Americe. Mel už od malička trávila čas v přírodě, většinou pobíhala po lese, u vody nebo jen tak po loukách. O rok později po jejím narození se narodila její sestra Kelia. Když Mel bylo pět, přestěhovali se do nedaleké vesnice, aby Melanie mohla začít chodit do školy a neměla to tak daleko. Učení docela zvládala, ale na střední škole se musela více dívat na zápisky v sešitech, aby bez problému napsala test. Už když jí bylo 16 let tak se tak jednou nebo dvakrát za měsíc šla bavit s kamarády do nějakých klubů, což dělá dodnes, občas si i zakouří nějakou tu cigaretu, ale není na tom závislá. V devatenácti letech se přestěhovala do menšího bytu pryč od rodičů. Pár let tam žila, přivydělávala si programováním a na pár měsíců šla pracovat jako servírka do jedné restaurace. Město pak opustila kvůli vysoké škole, studovala hotelový managment, ale nakonec s tím přestala, protože se rozhodla, že chce být psycholožka a tak se vrátila domů, do svého bytu, ale po několika měsících se rozhodla, že chce začít od znova a to někde jinde, konkrétně v Hjortdaru, kam se přestěhovala do malého domku, zařadila se do společnosti a začala pracovat jako pomocnice kuchaře v místní restauraci a až si vydělá dost peněz, půjde na vysokou studovat na psycholožku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama