Květen 2017

Kristian Skarendahl

16. května 2017 v 14:57
JMÉNO: Kristian Skarendahl
DATUM NAROZENÍ: 20. prosince 1994
POVOLÁNÍ: Ačkoliv studoval a úspěšně zakončil překladatelství a tlumočnictví, nakonec se dal zcela odlišnou, dobrodružnější cestou - prošel policejní akademií a stal se policistou. A je to práce, kterou vykonává s nadšením a vždy naplno, i když je plná nudných pochůzek a papírování. Jeho to prostě baví.

VZHLED:
Bratři Skarendahlové mají očividně společné to, že by z ničeho nic mohli vylézt na módní molo a nikdo by nepoznal, že se modelingu nevěnují profesionálně. I Kristian je totiž docela hezounek, za kterým se zcela určitě ohlédne nejedna žena. V obličeji má přitažlivé rysy - ani příliš ostré, ale rozhodně ne zaoblené, zkrátka ksichtík tak akorát vhodný na zdobení přední stránky módního katalogu. Navíc jeho pleť nikdy neměla sklony k mastnotě a akné, takže o sebe Kikin ani moc nepečuje - jen strniště, které porůstá jeho tváře, si hlídá, aby moc nepřerostlo. Sice jsou v módě delší bradky, ale jemu delší vousy nesluší a dělají ho o mnoho starším, než ve skutečnosti je. Vlasy nosí poměrně krátce zastřižené a dlouhé sotva několik centimetrů. Jsou tmavě hnědé, jen možná o odstín světlejší, než kadeře jeho bratra. Oči má šedomodré, usměvavé a často schované za sklíčky dioptrických brýlí, které Kikin nosí pokaždé, když není zrovna ve službě. Nosík má trošku zvednutý do pršáku, rty hezky tvarované, a pokud se usměje, odhalí bělostné zoubky. Prostě hezounek, co víc říct. A ani za postavu se Kikin nemusí stydět. Je sice o nějakých deset centimetrů nižší než bratr, což znamená, že měří zhruba metr osmdesát, ale to vada na kráse rozhodně není; jeho postava je atletická a nějaké ty svaly mu nechybí a určitě ani brzy nezmizí, protože se Kikin čas od času zajde potýrat do fitka.
Styl oblékání nemá úplně ucelený, ale s jistotou o něm můžeme říci, že má rád košile... košile nejrůznějších barev a vzorů. K nim si často bere jednobarevné kalhoty, občas přidá vestičku, občas kšandy či motýlka a v kombinaci s jeho brýlemi to z něj dělá ukázkového intelektuála. Ale tak nějak to k němu sedne. Na druhou stranu je schopný vyjít na ulici i v džínech a mikině, a protože mikiny nosí rád o pár čísel větší, často na něm docela plandají. Jiné doplňky, než zmiňované brýle a sportovní náramkové hodinky nenosí.

David McIntyre

11. května 2017 v 18:25
JMÉNO: David "Dave" McIntyre
DATUM NAROZENÍ: 17.3. 1988
POVOLÁNÍ: Přísně tajné! Dave pracuje pro americkou tajnou službu jako IT specialista a obsah jeho práce je až na drobné výjimky (pauza na kafe) přísně tajný. Takže je docela v balíku.

VZHLED:Stejně jako jeho bratr-dvojče měří i on zhruba sto sedmdesát centimetrů a jeho práce prostě vyžaduje, aby si udržoval jistou fyzičku, takže se na něj dá dívat i při absenci oblečení. Protože s Derekem nejsou jednovaječná dvojčata, jeho na krátko střižené vlasy mají o něco světlejší hnědou barvu a stejně tak se liší očima - Daveovi přeskakují jiskřičky v očích zelené barvy. Ale i on vidí docela špatně, nicméně místo brýlí se rozhodl nosit čočky, takže brýle si bere jen v případě, že jde spát nebo nejde mezi lidi. Tváře si holí, ale vousy mu raší tak rychle, že druhý den už má pěkné strniště. Nos má širší, stejně jako ústa, na kterých mu velmi často hraje pobavený úsměv. Co se týče oblečení, je to nerd, a jako takový miluje košile. A hipsterské svetříky nejrůznějších barev. Před kravatou dá radši přednost motýlku a nedělá mu problémy pohybovat se v obleku, což ho naučila jeho milovaná žena. Celkově dává přednost pohodlnému oblečení. Ze zvláštností by se dalo zmínit tetování - Dave má totiž potetovaná celá záda fantaskními motivy, které se různě prolínají a skvěle se doplňují. Je to trochu jako umělecké dílo a sám si z toho dělá legraci, že bude po smrti viset v něčí soukromé galerii.